GYNCENTRUM OSTRAVA s.r.o., gynekologie

70200 , Ostrava , moravskoslezský

Nejbližší zařízení

• Pavel Čermák

Gynekolog,

• Jsem u něj již rok, mám za sebou jedno IVF (3 x transfér), z toho dva negativní výsledky a jeden pozitivní - bohužel mimoděložní tt. Ze začátku mi přišel doktor trošku nevšední a zvláštní, ale mám s ním jen dobré zkušenosti. Udělal nám komplet veškerá vyšetření co snad udělat dají. Nemám s ním žádný problém - je naprosto vstřícný, schopen zodpovědět veškeré dotazy. Bez problému, hodnotím pouze kladně. To že to prostě nevyjde hned, s tím asi není moc schopen on sám o sobě udělat. Je třeba vydržet. A to že to stojí peníze? Stojí jelikož to nehradí plně zdravotní pojišťovny, ostatní lékářské zákroky stojí mnohem více jenomže to nikdo nevidí, protože je za ně platí pojišťovny a každý to bere jako samozřejmost.

• velmi arogantní pan doktor, poté, co mi opomněl říci pár důležitých informací, jsem utekla k jinému, to stejné doporučuji i ostatním ženám ;)

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Prokop Jiří

Chirurg, MUDr.

• L

Pan doktor je milý, pracovitý, ohleduplný, obětavý, vše vysvětlí, na pacienta si udělá čas, mluví laicky - ne lékařskou terminologii, jeho jizvy nejsou téměř vidět, je špičkový operatér a člověk s velkým Č a lékař s velkým L

• 7/11/2010 PAN doktor Prokop je velmi milý, vstřícný a empatický k pacientům. Jeho přístup je obdivuhodný. Byla jsem nucena jej navštívit i s rodinými příslušníky a jeho vysvětlení zdravotního stavu je přizpůsobeno věku pacienta. Je lidský a chápající. Dokonce má smysl pro humor :o), což pacientu pomůže od stresu z vyšetření. DĚKUJEME.....

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Andrea Rákosová Kagánková

• R
      Umístění: Poliklinika Agel Ostrava / Železniční poliklinika/Služby: problémy s otěhotněním

Paní doktorka je prostě nejlepší. Je příjemná, lidská, profesionál na pravém místě. Dokáže v pravou chvíli podpořit a vše řádně vysvětlit. Díky ní, pracovníkům Gyncentra v Ostravě a dále také pracovníkům oddělení gynekologie, porodnice a novorozeneckého oddělení Městské nemocnice v Ostravě se nám narodilo naše největší zdravé štěstíčko - dcera Adélka. Mockrát děkujeme.

• S

Přidám se k chválám na paní doktorku - doporučuji všem. Paní doktorka je milá, lidská, šetrná, velice sympatická, má o pacientky zájem a zodpoví dotazy. Sestra je super jakbysmet :-)

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Jana Pannová

• P
      Umístění: GYNCENTRUM OSTRAVA s.r.o., gynekologie

She is the best Gynecologist/Obstetrician in Ostrava, very kind and professional, with lots of patience. She assist me with both of my pregnancies. I will always recommend her.

• T
      Umístění: jiné místoSlužby: ultrazvuk plodu

Paní doktorka je skvělá! Velmi příjemná, sympatická a profesionální. Všechno hezky vysvětlila, uklidnila cel návštěva byla moc příjemná - a to si myslím, že je pro budoucí vylekané maminky to nejdůležitější. Mohu z celého srdce doporučit.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Dana Lorencová

• Umístění: GYNCENTRUM OSTRAVA s.r.o., gynekologieSlužby: Jiný

Skvely pristup, obe tehotenstvi i jakykoliv probelem vyresen. ????❤️ Nikdy nebyl zadny problem a pokazde usmev na tvari ???????? Z Ostravy prechazim za pani doktorkou do Frydku.

• A

Dnes jsem byla u paní doktorky poprvé a obrovská spokojenost, milá, usměvavá paní doktorka, vyšetření ani necítíte a prostředí taky super. Jinam už nejdu.

Podívejte se na všechny názory (39) na lékaře

• Martin Souček

• P
      Umístění: GYNCENTRUM OSTRAVA s.r.o., gynekologieSlužby: Jiný

S panem doktorem Součkem mám tu nejlepší zkušenost. Je to znalý lékař, kterému můžete v poskytování péče věřit. Umí dobře vysvětlit ultrazvukový snímek, je věcný a zbytečně neplýtvá slovy. Pravidelně se dotazuje na téma antikoncepce nebo naopak těhotenství. Poslouchá Vás, respektuje, co mu říkáte a zapojuje se tak do otevřené obousměrné konverzace. Pokud hledáte gynekologa, který Vám poskytne nejvyšší úroveň péče, mohu pana doktora Součka jedině doporučit.

• T
      Umístění: Ordinace gynekologie a porodnictví

Pana doktora nedoporučuji - věčně zamračený, necitlivý, nekomunikativní, jeho ordinace vypadá velice zastarale - přístroje, křeslo atd...mnohdy ordinuje v džínách a flanelové košili přes kterou si přehodí jen plášť aby se neřeklo... preventivní vyšetření bylo vždy bolestivé, s mými dotazy (tykajících se operace na kterou mě poslal) mě odkázal na google... doktora jsem již změnila a udělala jsem to nejlepší co jsem mohla ????

Podívejte se na všechny názory (39) na lékaře