MUDr.

Patrik Paulis

Plastický chirurg, Chirurg přijímá nové pacienty

Objednat se 525 návštěv profilu během posledních 30 dní

MUDr. Patrik Paulis prošel celou řadou renomovaných pracovišť, absolvoval nespočet zahraničních stáží, mezinárodních kurzů a neustále rozšiřuje své znalosti a dovednosti. Jeho prax... Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Patrik Paulis prošel celou řadou renomovaných pracovišť, absolvoval nespočet zahraničních stáží, mezinárodních kurzů a neustále rozšiřuje své znalosti a dovednosti. Jeho praxe stojí na pevných základech studia a praxe na Pařížské univerzitě, která jej naučila decentnímu stylu francouzské plastiky.

Vzdělání:
    LF UK Plzeň - diplom v oboru všeobecné lékařství
    Atestace 1. stupně z Obecné chirurgie
    Diplom AFSA (Specializační atestace vyššího stupně) z oboru: Plastická rekonstrukční a estetické chirurgie, Université Denis Diderot - Paris VII v Paříži /, atestační práce na téma: Historie chirurgických transformací mužských transsexuálů
    Univerzitní diplom z „ Experimentální chirurgie a mikrochirurgie“ na Univerzitě Denis Diderot - Paris VII v Paříži
    Specializační diplom ve specializovaném oboru Plastická chirurgie, Slovenská Zdravotnícka Univerzita, Bratislava
    licence ČLK pro výkon soukromé lékařské praxe, pro výkon funkce lektor v lékařské praxi, pro výkon funkce odborného zástupce a pro poskytování poradenských služeb v oboru Plastická chirurgie
    soudní znalec v odvětví plastické chirurgie
    Praxe
    Chirurgická Klinika IPVZ, ve FN Na Bulovce, sek. lékař
    Oddělení čelistní, obličejové a plastické chirurgie, Chirurgie ruky ÚVN - Praha, sek. lékař
    Klinika plastické chirurgie 1. LF UK ve FN Na Bulovce, sek. lékař a současně
    1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, odborný asistent
    Soukromá lékařská praxe v oboru plastická chirurgie, Registrovaný plastický chirurg na Praze 1 od roku 2006
    Soudní znalec v oboru zdravotnictví, odvětví plastická chirurgie od roku 2007
    Stáže
    Klinika Plastické Rekonstrukční a Estetické Chirurgie, Univerzitní Nemocnice St. Louis, Paříž, Francie - 1995
    Klinika Maxillo-Faciální a Plastické Chirurgie, Dětská fakultní Nemocnice Armand-Trousseau, Paříž, Francie - 1997
    Dlouhodobá dobrovolná stáž na Klinice Plastické Chirurgie FN Královské Vinohrady, Praha, práce na téma : “ Sekundární infekce po plastikách mamm “ / 1995 - 1997 /
    Klinika Plastické rekonstrukční a Estetické Chirurgie, Univerzitní Nemocnice St. Louis, Paříž, / 2002 – 2003 a 2003 - 2004
    Klinika plastickej chirurgie, FN Ružinov, Bratislava, SR – 2006
    Odborné mezinárodní kurzy
    Plastická chirurgie deformit prsu – prof. Ivo Pitanguy – Universita Catholica Sao Paolo – Brazilie – 2003 v rámci kongresu IPRAS – Sydney - Austrálie
    Nové postupy v léčbě vrozených rozštěpů patra a rtů na Univerzitní klinice Dětské plastické chirurgie a popálenin v Univerzitní nemocnici Roger Salengo v Lille - Francie – Prof. Pellerin a Prof. Martinot/duben 2004/
    Mezinárodní kurz a diplom Advances in Breast plastic surgery na Klinice plastické chirurgie Centra Léon-Bérard v Lyonu - Francie – Dr. Delay /červen 2004/
    Mezinárodní kurz Surgical Minimal Invasive Approaches For Men, IMCAS 2008, Paříž, Francie
    SOUDNÍ ZNALEC V OBLASTI PLASTICKÁ CHIRURGIE

• nadměrné pocení
  • zarůstající nehty
  • rakovina - rekonstrukce prsou

• velmi dobrý

Dobry den, pri panovi doktorovi som bola robit abdominoplastiku pred tyzdnom.S jeho vykonom, som velmi spokojna a vratli mi to co som uz 12 rokov nemala a to je samodôvera a pekne brusko ako pred porodom..Pana doktora som si nasla na internete a vycestovala za nim 800km takze vam poviem aj stalo to za to a nie je.mi to luto. Operovana som vola v.klinike Plana a su tam aj krasne a mile sestricky ktore su mi pri vsetkom pomahali a podporovali ma. Pan doktor ma aj super asistentku pani Marketku ktora je aj bola stale.ochotna kedykolvek zodpovedat na moje otazky a obavy.
    Mozem k tomu dodat len jedno velke DAKUJEM.

• velmi dobrý

Pan doktor Paulis mi pomohl od mého dlouhodobého zdravotního problému, který se však netýkal plastické chirurgie. Byl velmi příjemný, milý, dokonce jsme se na operačním sále i zasmáli. Nebýt jeho, nevím jak bych skončila. Díky tomuto portálu jsem se dostala na konzultaci hned druhý den. Tisícekrát děkuji za lidský přístup, porozumění a naprostou profesionalitu. Tereza Rozšafná

• velmi dobrý

U pana doktora Paulise jsem podstoupila dva zakroky, s celym procesem a výsledkem jsem natolik spokojena, že mohu pana doktora jen a jen do poručit. Vysoká profesionalita a seriózní jednání celého týmu.

• velmi dobrý

Před časem jsem podstoupila augmentaci prsou u skvělého plastického chirurga MUDr. Patrika Paulise. Musím napsat, že od samého počátku konzultace, samotné operace a následné pooperační péče, byl přístup pana doktora, jeho asistentky a celého týmu naprosto profesionální, nebojím se napsat též lidský až rodinný. Pan doktor mi splnil sen o větším poprsí, dodal sebevědomí. Jsem prostě šťastná. Za to MUDr. Patriku Paulisovi a jeho celému týmu patří VELKÝ DÍK! Milé dámy, ženy, slečny, ale i pánové, pana doktora a jeho tým mohu jen a jen doporučit. Pane doktore, ať se Vám daří, myslím, že se ještě uvidíme. Dana Š.

Dobrý deň.
    U pána doktora Paulisa som podstúpila reoperáciu pŕs 12.6.2014 v Swiss Medic clinic v Planej. Prvá operácia ktorú som podstúpila u iného doktora nedopadla príliš dobre. Nebola som spokojná s výsledkom. Najdôležitejším faktorom pre ktorý som sa rozhodla pre druhú operáciu bola vzdialenosť medzi prsiami, ktorá bola neúnosná. Na ľavej strane vznikla kapsulárna kontraktúra a to spôsobilo pokles. Okrem toho som mal viditeľné jazvy, ktoré vytŕčali spod plaviek. Bála som sa druhej operácie, no na základe referencii od kamarátky som sa rozhodla skúsiť konzultáciu u pána doktora Pauilsa. Bola som milo prekvapená. Úplne iný prístup ako prvý doktor, čo sa týka konzultácie, samotnej operácie, či pooperačnej starostlivosti. Pred operáciou som absolvovala niekoľko konzultácii aby sme si boli istý aký očakávam výsledok. Keďže som fitnesska, zvažovali sme mnoho faktorov. Pán doktor má naozaj individuálny a milý prístup ku každej pacientke. Dnes mám 9 týždňov od operácie a môžem povedať, že som naozaj spokojná a zároveň vďačná pánovi doktorovi. Prsia sú bližšie, jazvy upravené a kapsulárna kontraktúra je preč. Keďže súťažím v oblasti fitness a skoro stále sa pohybujem v plavkách je pre mňa naozaj dôležité aby prsia vyzerali dobre. Som rada a zároveň aj vďačná pánovi doktorovi za odvedenú prácu. Zároveň by som chcela poďakovať asistentke Markétke za ochotu, ktorou v dnešnej dobe moc ľudí neovplíva. AK budem ešte niekedy rozmýšľať nad iným zákrokom určite sa obrátim na pána doktora Paulisa, plne mu dôverujem a môžem naozaj len odporúčať.
    Sabína Pleváková

• velmi dobrý

Podstoupila jsem vcelku náročný invazivní zákrok, k němuž jsem se rozhodla i proto, že mi pan doktor poskytl osobní přístup a vcelku obsáhlou odbornou konzultaci. Operace proběhla v pořádku, následnou a žádným lékařským pochybením nezpůsobenou, menší zdravotní komplikaci vyřešil pan doktor okamžitě a profesionálně. Následovala skvělá a zodpovědná pooperační péče. MUDr. Paulise a jeho tým můžu jen doporučit.

• velmi dobrý

Na mém těle pan doktor provedl několik zákroků, přičemž nebýt právě jeho, nepodstoupila bych operaci, jež pro mě byla zdravotního charakteru a které jsem se bránila celých 10 let. Jde o špičkového lékaře s estetickým cítěním, profesionálním přístupem a pakliže si moje nespokojená hlava neusmyslí, že bylo všemu dost a že to stačí a není mi dvacet a už mi nikdy dvacet nebude a že jsem spokojená máma od tří dětí, pak věřte, že si vymyslím další zákrok a půjdu opět k němu na zkrášlovací proceduru, i kdyby operoval v Černé pri Čope. On to ještě neví, ale určitě až se dám po posledním zákroku dohromady, přijdu k němu na botox...

• velmi dobrý

Byla jsem u pana doktora na liposukci a zakroku zvetseni prsou. Tohoto lekare mohu jen doporucit, jeho osobity pristup mne nadchl. Vyhovovalo mi, ze jsem mu opravdu mohla rict svuj nazor a od nej jsem slysela moznosti pro a proti. Tomuto lekari neslo o to udelat vse jak jsem chtela, ale o to abych s vysledkem byla opravdu spokojena. Je to mily, sympaticky pan a ja vim, ze on je ten pravy, k pomoci naplnit me predstavy o dokonalosti meho telo.

• velmi dobrý

Pan doktor Paulis je jednickou ve svem oboru a ja si jen tezko dovedu predstavit, ze bych sla na jakykoliv zakrok tykajici se plasticke chirurgie ci esteticke mediciny, kamkoliv jinam. Dekuji, ze jste.

• velmi dobrý

Z nabídky plastických chirurgů jsem si po pečlivém výběru v roce 2009 vybrala MUDr. Patrika Paulise. Již vzájemná komunikace s asistentkou pana doktora, následná společná konzultace a poté i zkušenost s první operací, mi potvrdily správnost mého výběru. Během 5 let jsem jako klientka podstoupila 3 větší a několik malých estetických operací. Všechny zákroky vždy proběhly bez problémů s výsledkem přesně dle mých představ. Přestože jsem ve svém životě dodržovala upravené stravování i sportovní aktivity, tak okolo 45. roku se určité nedokonalosti těla prostě samy prohlubují. Myslím, že tou nejlepší formou mého hodnocení není tato recenze, ale skutečnost, že v případě další budoucí estetické úpravy oslovím pouze MUDr. Patrika Paulise. MUDr. Patrika Paulise mohu z vlastní několikaleté zkušenosti jako odborníka ve svém oboru jen doporučit.

Nejblížší termíny:

další dny