Otorinolaryngolog Orlová

• Otorinolaryngolog, Chirurg, … Dermatolog, Internista, Plastický chirurg, Praktický lékař Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Otorinolaryngolog

„Velké díky pane doktore a samozdřejmně i sestřičce, děkuji za Vaši péči, moc si toho vážím. Všem můžeme jen doporučit! Více

Lumírova 639/2, Mapa

Ambulance ORL- Auris s.r.o., Ostrava

• „Super lékařka, navíc v kontrastu s kolegyní Vykydalovou, u které je to nic moc. Strašně moc odborný přístup i lidský, určitě doporučuji :-). Více

náměstí SNP 1886/4, Ostrava-Zabřeh Mapa

ORL Poliklinika Ostrava Zábřeh, s.r.o.

• Otorinolaryngolog

„Pana doktora Hradila si velmi vážím. Je špičkovým odborníkem ve svém oboru. Perfektní diagnostik, empaticky, dovede soucitit s pacientem, rychle se rozhoduje.bez dlouhého čekání. Zmiňuji také pekne prostredi mající vliv na pacienta.sestricky hodne mile s evidentním zájmem o pacienta. Více

Chittussiho 9, Ostrava Mapa

• „Bez obědnání mě vzala, perfektní přístup, z mé strany spokojenost ;) .

Nádražní 104/982, Ostrava Mapa

Dům zdraví Müller s.r.o., gyn., ORL

• „Syn má od miminka problémy se záněty středního ucha a tak už jsme byli v rukou xyz orl lékařů. A upřímně ani jeden se nevyrovná paní doktorce Boháčové. Jak odborností,tak přístupem a lidskostí. Mrzí mě,že paní doktorka nema soukromou ordinaci. Myslím,že další takovou paní doktorku už nepotkáme. A jelikož se na ambulanci střídají,tak je malá pravděpodobnost na ní natrefit. Mnozí ORL lékaři by si z ní měli vzít příklad. Více

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

ORL ordinace

• „Podotýkám,že jsem si nevšimla hodnocení a pro paní doktorku dávám VELMI DOBRÝ !

Žižkova 2379/54a, Karviná Mapa

Poliklinika Karviná

• „Pana doktora jsem navštívil se silným zánětem v krku, kdy jsem nemohl prakticky nic pozřít. Pan doktor mě velice šetrně prohlédl, našel skryté ložisko zánětu (můj obvodní lékař den před tím nic nenašel) a nasadil vhodná antibiotika. Cením si zejména vstřícného přístupu k pacientovi, komunikace a vysvětlení problému a v neposlední řadě zkušeností a odborných znalostí pana doktora. Více

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

• „Opravdu oceňuji profesionální, laskavý a citlivý přístup. Patřím mezi pacienty, kteří se dost obávají, má-li dojít k nějakému zákroku a zásahu, ale k paní doktorce mám obrovskou důvěru díky několik azkušenostem. Zároveň nejde jen o citlivé vyšetření, ale i na léčbě jsme se vždy domluvily. Popsala mi možnosti a byla vždy ochotna se mnou vše probrat. Více

Sokolská třída 1925/49, Ostrava Mapa

ORL ambulance MUDr. Jana Boleslavská

• „Vzhledem k tomu,že si názor na lidi dělám nejraději sám,rozhodl jsem se pro ošetření v amb.MUDr.Skeřilové, byť jsem si četl některé recenze na tomto portálu. A zde je mé hodnocení- velice vstřícný personál,tedy paní doktorka i obě sestřičky.Udělaly pro mne maximum a co hlavně pomohly mi od problémů.Jsem rozhodnut, zde přivést celou svou rodinu. A co hlavně - smekám před tím, jak to zvládají s úsměvem a přitom za dveřmi je čekárna plná k prasknutí,což asi svědčí o tom, jaké péče se zde lidem dostává. Více

28. října 38, Ostrava Mapa

Odborný lékař ORL a foniatrie

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je velice pečlivý a lidský. Po opakovaném vyšetření mi navrhnul operaci, kterou taky sám provedl a to perfektně. I při následných kontrolách nic nezanedbal a se zájmem sledoval, jestli mi operace pomohla. A rád říkám, že ANO, pomohlo mi to hodně i moje rodina je spokojena :-) ( pan doktor ví, o čem píšu). Děkuji moc. Více

Mjr. Nováka 1/1392, Ostrava Mapa

UNK ordinace s.r.o., ušní,nosní,krční

• Otorinolaryngolog

„Taktéž vřele doporučuji. Pan primář Jeřábek mě před týdnem operoval (septoplastika) a jsem maximálně spokojena. Bolest se dala v pohodě přežít, nebyly ani třeba léky od bolesti. Z operace jsem měla velký strach, ale bylo to v pohodě :) děkuji, pane primáři. Více

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice

• Otorinolaryngolog

„Po předchozim zánětu zvukovodu a naslednem vyléčení, se mi presto po pár měsících stále vracel zpet zánět ucha. Už jsem byl z toho psychicky špatně.. Po neustálých návštěvách všude možně na orl, mi vždy vyléčili zánět ale mel jsem stále zalehle ucho a za týden opět zánět z5. Tak jsem vyhledal specialistu pana doktora Rafcika v Orlové. U kterého jsem předtím nikdy nebyl a velice mi pomohl. Po první navsteve jsem byl za tyden vylecen. Profesionální přístup. Pan doktor na mě působil jako zkušený lékař ve svém oboru. Můžu jen doporučit! Více

Zakladatelská 975, Karviná Mapa

AR MEDICAL s.r.o., otorinolaryngolog

• Otorinolaryngolog

„Pan Doktor Schnirch je odborník na svém místě.Mé problémy s ušima řeší s přehledem, vždy pomůže a mně se uleví.ORL jinde hledat nebudu - za to kožní zcela určitě - tam po zkušenostech již nikdy více! Více

Studentská 641, Bohumín Mapa

• Otorinolaryngolog

„Výborný lékař. Dneska jsem byla u něho na vyšetření a vůbec arogantní nebyl. Můžu jen doporučit!!Renáta

Sokolská 2587/81, Ostrava Mapa

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Jsem s ní velmi spokojena. Má empatický přístup k pacientům. Akorát je velmi těžko k zastižení ve své ordinaci.

Komenského sady 1/605, Český Těšín Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• „Velice dobrý lékař, vysvětlí problém, způsob léčby, možné příčiny.. vždy mě i syna řádně prohlédl, aby si byl jistý, že nic nepřehlédl. Navíc velmi příjemný a sympatický. Kéž by bylo více takových lékařů! Sestřička taky velice příjemná a milá paní. Za mě maximální spokojenost ! Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Děkuji sestřičce a panu doktorovi za velkou vstřícnost, milý přístup a profesionalitu. Dcera se lékařů obává, ale k panu doktorovi Němečkovi se nebojí jít, protože z něj vždy vyzařuje velká vlídnost a milé vystupování. Sestřička to s dětmi velmi umí. Jsem moc ráda, že navštěvujeme tuto ordinaci. Více

Kochova 3/816, Havířov Mapa

Odborný lékař ušní, nosní, krční

• Otorinolaryngolog, Alergolog… , Chirurg, Dentální hygienistka, hygienista, Dermatolog, Dětský psycholog, Diabetolog, Diagnostik, Gastroenterolog, Genetik, Gynekolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Ostatní, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Pediatr Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.