Ortoped Dobřany

• „Pan Hora byl velice ochotný a milý, vzal v potaz všechny mé dotazy a odpověděl na všechny mé otázky. Velice doporučuji! Více

Terezie Brzkové 15, Plzeň Mapa

Ortopedická ambulance Zdravcentrum Skvrňany

• Ortoped, Dermatolog

„Velmi při jemná a ochotná paní doktorka. Vše umí dobře vysvětlit. Hlavně v klidu a s úsměvem. To se dnes vidí málo. Takhle by to měla vypadat všude. Přeji jí mnoho úspěchů a hlavně dobrých pacientů, protože se někteří nesmějí chovat Více

Čechova 44, Plzeň Mapa

ORTOPEDIE – MUDr. Iveta Pivovarová, s.r.o.

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• „Doporučuji tohoto lékaře, jeho profesionální přístup, navštívila jsem ordinaci z důvodu nesnesitelné bolesti kolene, po 3 návštěvách jsem spokojená a bez bolesti. Děkuji Více

Husova 18, Plzeň Mapa

Ortopedická ordinace

• „Budu stručný,jsem s panem doktorem Kuncem velice spokojený,je pravdou,že mě kolena bolí čím dál víc,ale za to pan doktor nemůže je to prostě tím jak je člověk za ta léta opotřebovaný,bohužel...Chodím k němu rád je to bohém a příjemný člověk!!! Více

Kaznějovská 43, Plzeň Mapa

Masarykova 62, Plzeň Mapa

• Ortoped, Proktolog, Chirurg

„Velke podekovani patri panu Mudr Tomasi Hrabakovi za velikou pomoc. Prisla jsem za nim s boesti krcni aa bederni bolesti. Moce me p.doktor pomohl , vse vysvetlil, trpelive. Tez dekuji sestricce za mily pristup a osetreni. Preji obema hodne dalsich uspechu. Více

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• Ortoped, Fyzioterapeut

1 názor

„Zatím jsme neměli tu čest ze strany opečování naší tělesné schránky,ale jako dodavatelé zdravotnického materiálu můžeme p.Nehonského jenom doporučit.Je velice příjemný. Více

Rubešova 8, Plzeň Mapa

Josef Nehonský - ortopedie a protetika

• „Tímto děkuji panu doktorovi, pomohl mně citlivě obstřikem velmi bolestivého ramene, dalším jeho doporučením bolest brzy přešla. Byla jsem s jeho péčí naprosto spokojena. Mgr. Jana Khaurová, Mrtník Více

Sokolovská 77, Plzeň Mapa

Ortopedická ambulance

• „Pan doktor je velice milý a příjemný odborník a operatér ortopedie v červnu mě operoval výměnu kolene vše proběhlo v pořádku a bez komplikací vždy mě vše vysvětlil a podal potřebné informace mnohokrát mu děkuji za vřelou péči a jednání přeji mu mnoho zdraví , úspěchu a spokojených pacientů . Děkuji Pekárková Jarka Více

Palackého 259, Blovice Mapa

Ortopedie, traumatologie Blovice

• „Lékař na svém místě a doporučuji. Vyšetření kloubů-léčba i páteře. Není jen lékař, ale i člověk. Jsem spokojen.

Masarykova tř. 62, Plzeň Mapa

Ortopedická ordinace

• Ortoped, Chirurg, Internista… , Neurolog, Ortodontista, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Masarykova tř. 62/1132, Plzeň Mapa

Zdravotnické zařízení Plzeň - Doubravka s.r.o.

• „Jsem čtrnáct dní po TEP kyčle a pan doktor je bezkonkurenční operatér. Od operace nepotřebuji žádná analgetika, což svědčí o perfektně provedené práci. Skvělý přístup a jeho humor dělá z pana doktora výjimečného člověka, kterému nikdy nedokáži vrátit to, co pro mě udělal. Pane doktore díky, že jste ! Více

Masarykovo náměstí 142, Přeštice Mapa

Ortopedie, traumatologie Přeštice

• Ortoped, Alergolog, Chirurg,…  Dermatolog, Dětský psycholog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Logoped, Oční lékař, Plicní lékař, Praktický lékař, Proktolog, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Čechova 2641/44, Plzeň Mapa

Poliklinika Bory s.r.o.

• Ortoped, Anesteziolog, Chiru… rg, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Plastický chirurg, Praktický lékař, Fyzioterapeut, Zubař, Urolog Více

Edvarda Beneše 1128/13, Plzeň Mapa

alej Svobody 80, Plzeň Mapa

Fakultní nemocnice Plzeň

• „Lepší lékař snad neexistuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Má úžasný přístup k pacientům a nic neodbývá. Snaží se pokaždé pomoci. Více

Sedláčkova 553, Přeštice Mapa

Ortopedická ambulance

• „Při všech návštěvách ordinace se pan doktor vždy choval korektně, vše na rovinu vysvětlil a od problémů vždy pomohl.

Skrétova 47, Plzeň Mapa

Ortopedická ambulance

• „Jsem s panem MUDR. Němcem velice spokojen.

Masarykovo náměstí 361, Nýřany Mapa

Ortopedická ambulance

• „Skvělý doktor. Operoval mi Achilovku a nemám sebemenší problém. Všechno vždy ochotně vysvětlí a poradí. Jediný zápor je, že mě hned nepustil znovu na hřiště:D Více

Edvarda Beneše 13, Plzeň Mapa