K paní doktorce jsem chodila od narození já i má mladší sestra a nyní k ní chodím se svou dcerou.
Paní doktorka je velmí pečlivá, vždy poradí a ke každému má individuální přístup. Jak tady již nikdo psal nejede podle tabulek. Radší Vás pošle na 2 zbytečná vyšetření do nemocnice, než by u malého dítěte, které není schopno říct, co ho bolí něco zanedbala a toho si velice cenním. Máte jistotu, že Vás i s největší blbosti nebo nejistotou ohledně Vašeho dítětě nevyhodí.
Pokud v ordinaci zanecháte mailovou adresu, pravidelně Vás informuje o svých dovolených a kdo ji zastupuje, což také považuji za velký nadstandart.

doporucuji

K doktorce Vyhnálkové jsem chodil já i můj bratr. Teď k ní chodíme oba dva s našimi dětmi a po celých cca 30 let 100%ní spokojenost. Nedělá si hlavu s nějakými tabulkami, dá na názor rodičů. Je pečlivá a opatrná. Antibiotika nenasazuje jen tak pro nic za nic, například mně je nenaordinovala ani jedinkát. V její čekárně nikdy nejsou desítky nemocných dětí, nikdy jsem dlouho nečekal - ani jako dítě ani jako rodič.
Generacemi prověřená doktorka, jenom se bojím, co si počneme, až půjde jednou do důchodu. I když, co já ji pamatuju, vypadá pořád stejně :)

chodil jsem k ní jako dítě, teď k ní chodím se svými dětmi. Nemůžem si vynachválit ;-)

Vzdy pecliva a s velkym prehledem,doporucuji

K paní doktorce jsem chodila já od narození a teď k ní chodím s mýma 2 holkama, je super, jak tu už bylo řečeno, necpe zbytečně ATB

K paní doktorce chodím se svými 2 dětmi od jejich narození, paní doktorku si velmi chválím. Je velmi pečlivá co se týče podezření na nějakou vážnější nemoc. Nechce nic zanedbat a radši pošle na vyšetření do nemocnice. Například synovi opuchlo oko a ona nám vypsala žádanku jak na oční, tak i na ORL, že by to mohl být zánět nějakejch dutin. Když jsme to říkali pak na očním, tak nám řekli, že si máme doktorku velmi vážit, že je fakt pečlivá a myslí na všechno. I s malinkatým podezřením na zánět mozkových blan nás radši poslala na konzultaci do nemocnice, podezření bylo sice malé, ale co kdyby předce. Také když se po salmonéloze vyskytly neobvyklé komplikace, tak nás poslala do nemocnice a pak se o nás strachovala a chtěla, abychom ji zavolali. Opravdu an své pacienty myslí.
Velmi dobré taky je, že necpe do dětí antibiotika, vždy se nejprve chce přesvědčit, zda to není něco jiného virového. Léky se snaží používat jen ty šetrné. V ordinaci sice nemá CRP (no prostě ten přístroj, co meří CRP), ale vzhledem k tomu že má ordinaci hned vedle polikliniky, kde je laboratoř, tak není problém nás tam na krev poslat a to CRP tam zjistit.

Dobré také bylo že ordinovala až do pátku odpoledne, teď pracovní dobu zkrtátila v pátek do 14 hodin, ale i tak je to dobré. Malokde se najde v pátek odpoledne ordinující doktor.

Na děti je velmi milá, přátelská.

Skoro nikdy jsme u ní v čekárně nečekali a takže nebylo skoro nikdy možné se setkat s jinými nemocnými dětmi.

A podle růstových a vývojových tabulek fakt nejede, nic nezanedbá, ale i tak když se dítě maličko vymyká normálu, tak z toho nedělá pohromu.

No pred 5 ti lety jsem ji nesnasela neb ty jeji kydy pri prohlidkach.
Ted šla nejak do sebe, takze o.k.

doporučuji