Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
11 názorů

A
Ověřeny pacient

Je obrovská škoda, že paní doktora Pokorná odešla do důchodu, takříkajíc odrodila všechny mé děti, její péče byla vynikající, důkladná a přitom s velice lidským přístupem. A děkuji i sestřičkám, vždy vstřícným a usměvavým.


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodila moje babička a já jsem k ní chodila od svých 17 let, odnosila jsem u ní všechny tři své děti. Byla naprosto vynikající, citlivá a lidská. Měla skvělou paměť, takže okamžitě poznala, když se něco od minulé prohlídky změnilo. Dojížděla jsem k ní i když jsem se několikrát přestěhovala. Sestřičky výborné a milé a usměvavé. Bohužel paní doktorka odešla do důchodu a těžko jsem hledala náhradu.


V
Ověřeny pacient

Když tady tak čtu všechny názory, nedá mě to a musím se přidat. MUDr. Pokorná byla veliký odborník s citlivým přístupem k pacientovi. Sestřičky Radka i Ilona byly báječné. S odchodem paní doktorky do důchodu jsem po první návštěvě pochopila, že po 20 letech musím změnit gynekologa. Změnila jsem ho, ale celé dva roky je to trápení. Teď už druhý měsíc čekám až se moje současná paní doktorka uzdraví. Přestože pracuje pod hlavičkou veliké s.r.o., která provozuje po Praze polikliniky, vedení tento stav nehodlá řešit. Ledaže by stav trval v řádech let (alespoň takhle mě dnes odpověděli). Nevíte, kde se v Praze vyskytuje zcela obyčejný gynekolog?


E
Ověřeny pacient

Panu doktorovi Lachmanovi se vyhněte obloukem. neznám slizčího lékaře a ještě k tomu gynekologa. Jakmile si nezaplatíte jakousi kartu, tak vás tam pomalu ani nepozdraví. mně dokonce sestra odmítla napsat i recept na antikoncepci, protože jsem si tam byla pro jeden před měsícem a půl. předpokládám, že kdybych si zaplatila "nadstandartní kartu", tak by to šlo v pohodě. No jednání šílený... a to chci v létě vysadit antikoncepci a sanžit se o mimi. Tak to je nejzaší chvíle na změnu gynekologie. Tam mě už neuvidí. HRŮZA!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


byla to nejlepši gynekoložka kterou kdy mnéla,bohužel odešla do duchodu,ted ne mužu nait nahradu


J

mohu jen doporučit.


M

Paní doktorka je lidská vstřícná a umí.Tímto děkuji.


S paní doktorkou máme již po tři generace jen ty nejlepší zkušenosti. Mimo to je velice vstřícná, přátelská a nápomocná.


A

Kvůli paní doktorce jsem málem před 18ti lety přišla o dítě. Její metoda: "tělo si pomůže samo a dítě si řekne, co potřebuje" stálo moji dceru málem život. Metoda je to fajn, ale ....


J

výborná péče, příjemné prostředí, paní doktorka má velkou praxi a je to vidět i na její práci proto má i plnou klientelu a nenabírá nové pacientky, sestřičky moc příjemné a milé. Neměnila bych.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti