Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřený profil
Umístění: Praktický lékař Horova, s.r.o. Jiný

Doktorka i její zástupkyně byli vždy milé a ochotné, sestřička též. Neřeší jen nemoc, ale i příčiny. Za mě moc super :)

H
Umístění: Praktický lékař Horova, s.r.o. Jiný

S paní doktorkou jsem se dostala do kontaktu až v poslední fázi života mého tatínka. Věděla jsem, že si ji nemůže vynachválit a naprosto s ním souhlasím. Paní doktorka je velmi empatická a nesmírně ochotná - když bylo třeba, neváhala přijet k rodičům domů. V ordinaci jsme jednou strávili téměř hodinu, jak se nám věnovala. Do poslední chvíle přemýšlela, jak mu zlepšit kvalitu života. V určité fázi ale nejde dělat víc, než tlumit bolest, a i tady jsme se setkali s jejím velkým pochopením. Moc děkuji jí i sestřičce a rozhodně doporučuji!!!

P
Ověřený profil

Nedoporučuji, velká nespokojenost a s každou návštěvou se velmi stupňuje. Špatná léčba, po zhoršení zdravotního stavu raději ještě přidá další léky nebo zvyšuje dávkování v pojetí "však ono se to třeba zlepší". Za několik posledních let na mne ani nesáhla, obzvlášť nepříjemný "výskyt" tří lékařek v jedné ordinaci na jednoho pacienta, minimální soukromí (bere i po dvou až třech pacientech do jedné místnosti), při návštěvě po předešlém telefonickém kontaktu zjištěno též, že neví o čem jsme v telefonu hovořili ani na čem se domluvili, profesionalita klesá, předepíše jakýkoli lék možný k předepsání praktickým lékařem jen na požádání pacienta, přeposílá k jiným lékařům, tak tedy hledám jiného lékaře, snad brzy najdu. Jediné pozitivum je sestřička.


S
Ověřený profil

Nevím, co si mám myslet. Někdy je příjemná, někdy méně příjemná...


P
Ověřený profil

Nerada cokoli řeší, pacientů si všímá na oko, je velice milá a usměvavá, ale je to jen profesionální přetvářka za roky praxe automaticky naučená - pokud nemůže pacienta rovnou odbýt a poslat ho zpátky domů jen tak, předepíše mu cokoliv, o co si řekne, jen aby už od něj měla pokoj, neudělá vám ani základní vyšetření a ihned předepíše např. antibiotika - je jí to jedno, ona se tím sajrajtem cpát jen tak zbytečně nebude.


Ověřený profil

Mohu za rodinu jen doporucit, prijemna, profesionalni a pecliva.


vždy jsem u této lékařky spokojen...


Velmi kladny pristup k pacientum, dobrá atmosféra, zlatá stestřička.
Vřele doporučuji.


Ověřený profil

Výborná lékařka, výborná odbornice, ví si rady v každé situaci. Velmi pečlivá, velmi ochotná, výborný přehled, velmi profesionální. K paní doktorce chodíme celá rodina a musím ji vřele doporučit! Sestřička také velmi milá a ochodná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu