Umístění: Praktický lékař Horova, s.r.o. Jiný

Doktorka i její zástupkyně byli vždy milé a ochotné, sestřička též. Neřeší jen nemoc, ale i příčiny. Za mě moc super :)

Umístění: Praktický lékař Horova, s.r.o. Jiný

S paní doktorkou jsem se dostala do kontaktu až v poslední fázi života mého tatínka. Věděla jsem, že si ji nemůže vynachválit a naprosto s ním souhlasím. Paní doktorka je velmi empatická a nesmírně ochotná - když bylo třeba, neváhala přijet k rodičům domů. V ordinaci jsme jednou strávili téměř hodinu, jak se nám věnovala. Do poslední chvíle přemýšlela, jak mu zlepšit kvalitu života. V určité fázi ale nejde dělat víc, než tlumit bolest, a i tady jsme se setkali s jejím velkým pochopením. Moc děkuji jí i sestřičce a rozhodně doporučuji!!!

Nedoporučuji, velká nespokojenost a s každou návštěvou se velmi stupňuje. Špatná léčba, po zhoršení zdravotního stavu raději ještě přidá další léky nebo zvyšuje dávkování v pojetí "však ono se to třeba zlepší". Za několik posledních let na mne ani nesáhla, obzvlášť nepříjemný "výskyt" tří lékařek v jedné ordinaci na jednoho pacienta, minimální soukromí (bere i po dvou až třech pacientech do jedné místnosti), při návštěvě po předešlém telefonickém kontaktu zjištěno též, že neví o čem jsme v telefonu hovořili ani na čem se domluvili, profesionalita klesá, předepíše jakýkoli lék možný k předepsání praktickým lékařem jen na požádání pacienta, přeposílá k jiným lékařům, tak tedy hledám jiného lékaře, snad brzy najdu. Jediné pozitivum je sestřička.

Nevím, co si mám myslet. Někdy je příjemná, někdy méně příjemná...

Nerada cokoli řeší, pacientů si všímá na oko, je velice milá a usměvavá, ale je to jen profesionální přetvářka za roky praxe automaticky naučená - pokud nemůže pacienta rovnou odbýt a poslat ho zpátky domů jen tak, předepíše mu cokoliv, o co si řekne, jen aby už od něj měla pokoj, neudělá vám ani základní vyšetření a ihned předepíše např. antibiotika - je jí to jedno, ona se tím sajrajtem cpát jen tak zbytečně nebude.

Mohu za rodinu jen doporucit, prijemna, profesionalni a pecliva.

vždy jsem u této lékařky spokojen...

Velmi kladny pristup k pacientum, dobrá atmosféra, zlatá stestřička.
Vřele doporučuji.

Výborná lékařka, výborná odbornice, ví si rady v každé situaci. Velmi pečlivá, velmi ochotná, výborný přehled, velmi profesionální. K paní doktorce chodíme celá rodina a musím ji vřele doporučit! Sestřička také velmi milá a ochodná.