Praktický lékař Horova, s.r.o.

(24 názorů)
Zobrazit lékaře

Praktický lékař Horova, s.r.o.

Horova 28

61600 , Brno , jihomoravský

Nejbližší zařízení

• Lýdie Luklová

Praktický Lékař,

• A

Jedním slovem katastrofa! Cítila jsem z doktorky výraznou přetvářku. Dokonce si dovolila vyvracet poznatky a způsoby léčby mojí psychiatričky (kritizovala, co mi to píše za léky, že potřebuju doplnit aminokyseliny, když se léčím s bipolární poruchou, PPP a silnými depresemi, dále že nemám brát hypnotika, na které jsem roky zvyklá a bez nich neusnu-prý, že si mám dát lžičku medu před spaním...rada jak pro dítě ve školce!)

• A

vždy když k paní doktorce přijdu, tak mi pomůže. Nemohu si na paní doktorku stěžovat.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Olga Jeřábková

Praktický Lékař, MUDr.

• H
      Umístění: Praktický lékař Horova, s.r.o.Služby: Jiný

S paní doktorkou jsem se dostala do kontaktu až v poslední fázi života mého tatínka. Věděla jsem, že si ji nemůže vynachválit a naprosto s ním souhlasím. Paní doktorka je velmi empatická a nesmírně ochotná - když bylo třeba, neváhala přijet k rodičům domů. V ordinaci jsme jednou strávili téměř hodinu, jak se nám věnovala. Do poslední chvíle přemýšlela, jak mu zlepšit kvalitu života. V určité fázi ale nejde dělat víc, než tlumit bolest, a i tady jsme se setkali s jejím velkým pochopením. Moc děkuji jí i sestřičce a rozhodně doporučuji!!!

• P

Nedoporučuji, velká nespokojenost a s každou návštěvou se velmi stupňuje. Špatná léčba, po zhoršení zdravotního stavu raději ještě přidá další léky nebo zvyšuje dávkování v pojetí "však ono se to třeba zlepší". Za několik posledních let na mne ani nesáhla, obzvlášť nepříjemný "výskyt" tří lékařek v jedné ordinaci na jednoho pacienta, minimální soukromí (bere i po dvou až třech pacientech do jedné místnosti), při návštěvě po předešlém telefonickém kontaktu zjištěno též, že neví o čem jsme v telefonu hovořili ani na čem se domluvili, profesionalita klesá, předepíše jakýkoli lék možný k předepsání praktickým lékařem jen na požádání pacienta, přeposílá k jiným lékařům, tak tedy hledám jiného lékaře, snad brzy najdu. Jediné pozitivum je sestřička.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře