Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

Nejpříjemnější a nejempatičtější lékař na poliklinice AGEL v Italské, k němu jsem se na pravidelnou prohlídku těšil. Bohužel již změnil působiště do privátního zařízení.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

Velmi milý a ochotný pan doktor, má skvělé odborné znalosti, lidský přístup, vše srozumitelně vysvětlí a pacientovi se věnuje. Velmi komunikativní, odpovídá na veškeré dotazy. Pana doktora mohu jen doporučit.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

Chci tímto poděkovat panu MUDr. Karlovskému za jeho profesionální a milý přístup k pacientovi. Za dlouhá léta jsem se s takovým přístupem nesetkala. Dík patří i velmi příjemné sestřičce.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

Skvělá zkušenost. Pečlivost, ochota, informování o všem potřebném, lidskost, profesionalita. Pan doktor i sestřička jsou lidé na svém místě. Děkuji.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

Se všemi názory tady musím souhlasit. Naprosto perfektní přístup. Pan doktor je pečlivý, sympatický, uklidňující, všechno vysvětlí a má v sobě pozitivní energii, která je podle mě u lékaře jednou z nejdůležitějších vlastností.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Jiný

Pan doktor Karlovský je nejen milý, ale opravdu pečlivý. V jeho ordinaci jsme se cítila skvěle a věděla jsem, že jsem v dobrých rukou - několikrát my vyzkoušel dioptrie tak, aby my seděli, přeměřil mi oči, vše vysvětlit. Sestřička byla také milá.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská vyšetření očí u dětí

Pan doktor Karlovský je neuvěřitelně milý, ochotný a profesionální, dcera z něj byla nadšena! :) vše vysvětlí, poradí, můžeme jen doporučit!

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Problém se zrakem

Příjemný lékař, který vše srozumitelně vysvětlí a opravdu se snaží pomoct i přes to, že byste neměli nějaký závažný problém.
Mohu jedině doporučit.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská Zánět spojvek

Pan doktor je velmi vstřícný, pečlivý a trpělivý. Pacientovi poskytne informace přiměřeně jeho věku - synovi popisoval, jak funguje oko. Chodíme k němu celá rodina velmi rádi.

Umístění: Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

Neuvěřitelně příjemný lékař, dlouho jsem se s tak skvělým doktorem nesetkala. Ví o čem mluví, vše vysvětluje srozumitelně. Více takových!