Gynekologická ordinace
Senovážné náměstí 5, Praha

Bohužel jsem byla přidělena k této lékařce, když ta moje odešla z ordinace. Pani doktorka Loutocká je velice nepříjemná, neempatická, v ordinaci smrdí kouř, občas absolutně nevnímá, občas se ptá na informace, které jsou tak trochu "mimo", například se dotazuje na jednu věc třikrát.
Nepočítejte s tím, že když přijdete a slušně pozdravíte, že vám na pozdrav odpoví. Vždy jsem na tyto vyšetření chodila s odporem. Nedoporučuji.

Po odchodu mojí předchozí doktorky jsem byla k Mudr.Loutocké přidělena, byla jsem u ní jen jednou a už to nehodlám opakovat. Vyšetření trvalo krátce, ultrazvuk neudělala asi proto, že na vyšetřovacím lůžku měla odložený svůj kabát a kabelku. Na sdělení mých opakovaných obtíží mne odbyla s tím, že si mám na to něco koupit v lékárně. Beru antikoncepci a ona se ptá, zda mám pravidelnou menstruaci..

Umístění: jiné místo urgentní vyšetření

Na paní doktorku jsem narazila náhodou, protože moje doktorka měla dovolenou, tak jsem šla na zastupující pracoviště. Paní doktorka byla velmi nepříjemná, aniž by o mě cokoliv věděla, tak než jsem si stačila sednout, seřvala mě, že mám být v nemocnici, když mám křeče a krvácím (to četla od zprávy, kterou jí dala sestra). V dalších větách mě osočila, že asi dítě nechci a jsem nezodpovědná. (Byla jsem na úplném začátku těhotenství, takže jsem ho ani neměla potvrzené a chtěla jsem po víkendu, kdy jsem měla křeče, raději vyšetřit). Načež mi paní doktorka udělala ultrazvuk, skoro zpochybnila moje těhotenství, protože řekla, tam nic nevidí a řekla sestře, ať mi odebere krev. Po celou dobu prohlídky se chovala velmi arogantně, drze a neprofesionálně. Jsem ráda, že mám tenhle zážitek za sebou a vím, koho se vyvarovat. Určitě jí nedoporučuju.

Umístění: Gynekologická ordinace vyšetření prsu

Nahmatala jsem si v prsu jakýsi útvar. Když jsem doktorku požádala o prohmatání prsou, s úsměvem mi řekla, že to snad poznám sama, zda mám bulku. Tak jsem řekla, že to nepoznám, zda by mne mohla vyšetřit. Odmítla s tím, že jsem mladá! Odešla jsem tedy s nepořízenou. Během mé návštěvy si ještě doktorka stihla několikrát telefonovat. Totální neprofesionalita a neúcta. A byla byla jsem objednána na 14 a do ordinace jsem šla v 15:15.

Umístění: Gynekologická ordinace

Dříve jsem napsala pozitivní komentář. Teď ho ale opravuji. Paní doktorka opravdu není způsobilá k tomu, aby vyšetřovala. Neřekla mi o tom, že mi vychází opakovaně cytologie s HPV pozitivním, nic mi nevysvětlila. Poslala mě na operaci břicha zbytečně, protože neodhlaila, že se jedná pouze o skříplý sval! V ordinaci jsem často cítila kouř a POKAŽDÉ JSEM ČEKALA MINIMÁLNĚ HODINU na vyšetření. To se ale nezměnilo ani s odchodem pí. Loutocké do důchodu. Už jsem odsud odešla, nechápu, že někdo má nervy čekat 1.5 hodiny na běžnou prohlídku.

Paní doktorka mi včas neodhalila genitální bradavice. Pořád mi tvrdila, že mám kvasinky, zkuste jenamazol, ten nepomohl, tak canesten, říkala mi do telefonu, protože na návštěvu chodit prý nemusím. Kvasinky snad většina z nás alespoň někdy měla, já na ně navíc trpěla, takže jsem poznala, že tato bolest a pálení je jiná. Bohužel to došlo až tak daleko, že mi začaly boláčky praskat a od té doby mi vznikají trhlinky na poševním vchodu nejen při pohlavním styku. Příště budu věřit více sobě a lékaře vyměním dříve.

K paní doktorce už chodím už 30 let.S její péčí jsem maximálně spokojená.Je to specialistka ve svém oboru.Vždy příjemná,milá a lidská.

K pani doktorce nemam vyhrady, s alkoholem me to prekvapuje, to se mi nikdy nestalo. Sestricky jsou velmi mile a ochotne, stejne tak pani recepcni. Placeni poplatku je mi trochu trnem v oku, protoze jsem zadne nadstandardni sluzby do tehotenstvi nevyuzila, a kdyz jsem byla tehotna, tak jsem si je stejne zaplatila separe. Nicmene jsou to profici, v tehotenstvi jsem prakticky nemusela nikam jinam chodit a poloha ordinace mi maximalne vyhovuje. Je fajn i komunikace mailem a sms.
Jako nejvetsi problem vidim cekaci dobu, prestoze je clovek objednan, pocka si i dve hodiny... v tehotenstvi to bylo fakt neprijemne! P. Ryznarova.

K paní doktorce chodím spoustu let a musím říci, že je v ynikající odborník a jsem maximálně spokojena i s jejím personálem. Děkuji. Helena K

S paní doktorkou jsem spokojená. Ale přece jen platit 1000Kč ročně při 1-2 prohlídkách ročně mi připadá přemrštěné. Nejsem žádné VIP a žádné služby navíc jsem nepozorovala. Alkohol jsem z pí. doktorky necítila. Myslím že je odborně na výši.