Pernerova 11, Praha

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí
Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod, + 1 Více

Aktuálně přijímám nové klienty a nabízím slevu pro studenty a matky samoživitelky v náročné životní situaci.
Ve své odborné praxi vám pomocí p...

Ukončené školy

Nejčastěji hledané služby

Od 1 500 Kč

2 000 Kč

Umístění: Psycholog, terapeut a somatický kouč Praha osobní psychoterapie

Nikol skvěle zvládá skloubit svůj profesní přístup s osobním kouzlem, které vzbuzuje pocit jistoty. Ve své přítomnosti mi umožňuje volně mluvit o mých obavách, protože vím, že mě poslouchá s pochopením a empatií. Její rady jsou vždy cenné, poskytuje praktickou a citlivou podporu, ať už jde o osobní, nebo profesní záležitosti, čemuž napomáhá její zkušenost v oblasti lidských zdrojů. Kromě toho mluví plynně španělsky a s laskavostí přistupuje k rozmanitosti kultur, což z ní dělá ideálního průvodce a mentorku i pro španělsky mluvící klienty.

Umístění: Psycholog, terapeut a somatický kouč Praha Individuální psychoterapie (50 minut)

S Nikol rozhodně nešlápnete vedle.
Nikol je úžasná a laskavá žena, která dokáže navodit příjemnou a naprosto bezpečnou atmosféru.
Ať už jdete s jakýmkoliv problémem, starostí, trápením nebo prostě jen potřebujete nasměrovat, pokaždé se vám dostane naprostého pochopení a přijetí. Díky Nikol dokážete identifikovat opakující se vzorce ve vašem chování a pomůže vám jak lze tyto vzorce překonat a jak se s nimi vypořádat. Zároveň víte, že v Nikol máte obrovskou oporu a můžete se na ni kdykoliv obrátit.
Děkuji vám za to co děláte, jste skvělá.

Nikol je opravdu skvělý člověk, vychází z ní příjemný klid, ve kterém se nebojíte a nestydíte s čímkoliv svěřit. Již po prvním sezení jsem ucítila změnu. Byla jsem navedena na správnou cestu a pochopila pozadí věcí, které mě trápily.
Moc děkuji a s čistým svědomím vřele doporučuji :-).

Velmi si cením profesionality Nikol a jejího pozitivního podporujícího přátelského přístupu! Pracovali jsme spolu na mém work-life balance, osobním růstu a kontrole nad děním. Doporučuji všem!

K Nikol jsem docházela několik měsíců a velmi mi pomohla zvládnout mé deprese. Díky sezením jsem získala nadhled nad tématy, které jsem řešila a motivaci řešit problémy. Většinou, když jsem odešla ze sezení, tak jsem se cítila o dost lépe. Nikol je empatická, opravdu naslouchá a dokáže z myšlenek, ve kterých se sama nevyznám, přehledně reflektovat mé pocity a stavy. Vážím si i nástrojů, které mi předala pro zvládání různých situací. Vřele doporučuji :)

Nikol mohu jen doporučit. Každé sezení mělo smysl a odnesl jsem si něco, co mi pomohlo se o něco posunout dál. Nikol byla vždy připravená, velmi profesionální, empatická a dobře naladěná. Společná práce měla jasný smysl a mě rozhodně pomohla posouvat věci dopředu, uvědomit si příčiny problémů a hledat cesty, jak je řešit. Velmi za to děkuji.

Ak hľadáte psychologickú pomoc v rôznych životných situáciách, pani Nikol môžem len odporučiť. Vďaka jej radám a odporúčaniam sa mi podarilo lepšie zvládať stresové situácie, ale aj celkovo lepšie fungovať v každodenných situáciách. Veľmi prínosnými boli pre mňa aj konkrétne praktické riešenia mojich problémov. Pani Nikol je veľmi milá a empatická, vždy sa snaží poradiť. Termín sme si vždy dohodli bez problémov a ponúka aj možnosť online konzultácií, čo sa niekedy hodí.

Umístění: Psycholog, terapeut a somatický kouč Praha

Terapii s Nikol bych doporučila na 100% všem, hned po prvním sezení jsem se cítila mnohem líp a po delší době můžu říct, že terapie mají opravdu pozitivní efekt a určité situace mi přijdou mnohem zvladatelnější než dřív. Při terapiích mám pocit, že moje problémy jsou relevantní a mohu říct cokoliv aniž bych cítila nějaké předsudky. Velmi mi vyhovuje empatický přístup a ochota pomoci. Jsem moc ráda, že jsem si zvolila Nikol a chodit pravidelně na terapie bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, co jsem pro sebe mohla udělat. :)

Mgr. Nikol Arias

Děkuji milá Jani i s Vámi je radost pracovat a Váš komentář mi dává ještě větší energii do práce, která mě velmi těší. A jsem ráda, že přináší mým klientům takové výsledky :)

Umístění: Psycholog, terapeut a somatický kouč Praha

Nikol je skvělá, jde z ní velký klid a díky tomu se mi lépe mluví o všem, co mi leží na srdci. Opravdu mi naslouchá a dokáže poradit tak, že pak věřím, že vše zvládnu. Doufala jsem, že mi terapie pomůžou, ale nečekala jsem, že budou mít až takový příznivý efekt a že se věci skutečně začnou měnit k lepšímu. Díky Nikol jsem našla více vnitřního klidu a věřím, že můžu žít život i bez úzkostí a pocitu zaseknutí, smutku. S Nikol není žádná potíž nepřekonatelná a po každém sezení se cítím líp a líp :)

Mgr. Nikol Arias

Děkuji Vám milá, pro mě je radost s Vámi pracovat, Vaše sebereflexe, otevřenost, laskavost a upřímná snaha na sobě pracovat je úžasná.

Nikdy jsem nečekala, že jednou budu potřebovat mluvit s odborníkem/psychologem. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala zrovna Nikol, je to velice empatická, klidná a ochotná duše s úžasným vyrovnaným hlasem. Na každé setkání s Nikol jsem se vlastně těšila, ona tu pro mě vždy byla a byla mi oporou. Časově se umí přizpůsobit a vždy byla na naše setkání pečlivě připravena. Za mě rozhodně Nikol doporučuji všemi deseti a patří ji moje velké díky!

Mgr. Nikol Arias

Děkuji za upřímný a krásný komentář, velice si toho vážím a také Vaší odvahy a vytrvalosti milá Nikčo!

Ve své odborné praxi vám pomocí p...

Ukončené školy

• Klinická psychologie a psychologie osobnosti, Mgr., Univerzita Humanitas