Umístění: PRONATAL Sanatorium Jiný

Pokud chcete jít najisto a neztrácet čas a peníze, tak doporučuji Pronatal. Dr. Mardešičová je vynikajicí odborník na IVF, empatická a ochotná pomoci. Naslouchá individuálním potřebám klientů. V průběhu léčby byla kdykoliv k dispozici ať už na emailu či telefonicky. Oceňovala jsem také bezproblémový výdej léku v lékarně za dobrou cenu. Nemůžu opomenout bezchybnou práci embryologů, kteří byli se mnou v neustálém kontaktu. Za mě léčit se v Pronatalu je výhra. První cyklus byl hned úspěšný. Jsem vděčná za péči a trpělivost paní doktorky Mardešičové a tímto jí ještě jednou ze srdce děkuji.

Umístění: PRONATAL Sanatorium Jiný

Paní doktorka nám pomohla, vysvětlila. Paní doktorku beru jako opravdového odborníka ve svém oboru.

Umístění: PRONATAL Sanatorium Jiný

Díky empatii paní doktorky byla naše léčba mnohem jednodušší. Velké díky.

Umístění: PRONATAL Sanatorium Jiný

Arogantní, neempatická... Jako odborník možná dobrá, ale v tomto oboru je opravdu pro pacientky důležitý lidský přístup. Ten u této lékařky nehledejte, po návštěvě ordinace popřemýšlíte, zda-li nezměnit kliniku!!!

Pani doktorka je prijemna, profesionalni a zna svoji profesi. Vzdy mne pomohl vyresit zdravotni problem.

Umístění: PRONATAL Sanatorium IVF

Jedná se o lékařku, na které jde vidět, že svou práci a hlavně lidi nemá vůbec ráda. Člověk má pocit, že ji velmi obtěžuje. Není lidská, což zrovna v tomto oboru považuji za velmi důležité, vzhledem k důvěře. Navíc je velmi arogantní.