V zářezu 902/4, Praha
Ordinace PLDD a dětský gastroenterolog

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka je naprosto profesionální, kompetentní, pečlivá a skvělá. Perfektně a trpělivě poradí, věnuje se a ke všemu je moc milá. Jsme moc rádi, že se o nás stará! Laušmanovi

Paní doktorka je člověk na svém místě. K dětem i rodičům příjemná....svědomitá. Jsem opravdu ráda, že se o mou dcerku stará. Děkuji.

Milá a nápomocná doktorka v útulné ordinaci, vždy se nám skvěle věnovala, její péče je opravdu kvalitní.

VELMI OCHOTNÁ A TRPĚLIVÁ K DĚTEM I K RODIČŮM.VÍCE TAKOVÝCH DOKTORŮ. DĚTIK NÍ CHODÍ JAKO ZA TETOU NE LEKAŘEM.DĚKUJI

Profesionalni a zaroven mily lidsky pristup, stejne tak ochotna a sympaticka sestra. Sem je k lekari radost chodit. Dekuji

Paní doktorka Szitanyi je vyborna a mila lekarka. Obe me deti vzdy vysetrila velmi peclive, chova se k nim mile a opravdu se zajima o jejich problemy. Stejne tak vse trpelive vysvetluje i mne, matce. Dekujeme.

Vynikajici doktorka.jen doporucuji

Vynikající lékařka, má naši maximální důvěru.

Jedním slovem výborná a odborník - gastroenterolog. V současné době má v ordinaci zástup, ale i tato paní doktorka je přístupem vynikající. Více takových dětských lékařů.

Paní doktorka je velmi trpělivá a to i s mým postiženým dítětem /autistou/, dokázala si na něj udělat čas a trpělivě donekonečna vše vysvětlovat, až i můj bojácný syn si nechal udělat vyšetření Sono.Děkuji.
S takovým přístupem se moc často nesetkávám.