Naděje Kočnarová, pediatr Praha

MUDr. Naděje Kočnarová

Pediatr

41 názorů

Adresa

Křenova 15, Praha
PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
41 názorů

I
Umístění: PL pro děti a dorost Jiný

Chodila jsem k paní doktorce s dětmi a teď k ní chodí i vnoučata.
Vřele doporučuji a děkuji

M
Ověřeny pacient
Umístění: PL pro děti a dorost pravidelné dětské zdravotní prohlídky

Chtěla bych paní doktorce poděkovat, chodíme k ní asi 6 let. Poprosila jsem jí, aby se synem, který má Aspergerův syndrom, mluvila v klidu a vysvětlila MU, co bude dělat. Líbí se mi, že s ním jedná jako se sobě rovným, že ho nepodceňuje a neobrací se na mě, jako by on nebyl v ordinaci. Všechny prohlídky, očkování apod. proběhly v klidu, strach z injekcí byl odbourán. Paní doktorka i sestřička jsou ohromné ženské, schopné, vstřícné, usměvavé, klidné. DĚKUJU


A
Ověřeny pacient

Paní doktorka je hotový poklad. Zrovna pod dojmy dnešní osmiměsíční prohlídky jsem se rozhodla už konečně napsat. Už jen první dojem je skvělý, paní doktorka i sestřička jsou tak milé a usměvavé, že už to snad ani víc nejde, a vládne tam velice příjemná atmosféra. Ale to hlavní, přístup k pacientům a k léčbě. Moc se mi líbí, že paní doktorka je rozumná, žádný "plašan", co jede jen podle tabulek (dcera například málo přibírala, ale paní doktorka nehodnotila percentily, ale to, jak dítě vypadá, jak se chová a projevuje, a tak mě nijak nepeskovala a nekárala a nedoporučovala hned příkrmy). Na všechny problémy, co jsem měla, tedy moje dcera, našla nějaký recept. Má opravdu lidský přístup a je z ní cítit zkušenost (například jsem dostala hravé tipy, jak dceru přimět k otáčení na druhou stranu, které mi ani fyzioterapeut neporadil). Vždycky odcházím z dobrým pocitem, že mé dítě je v těch nejlepších možných rukách.


K
Ověřeny pacient

Celé moje dětství jsem chodila za paní Kočnarovou, je dokonce přímo známá mojí rodiny. Teď, když už jsem od 18. roku u obvodní, se mi za ní často posteskne. Paní doktorka se sestřičkou vytváří rodinnou atmosféru v ordinaci a přátelský přístup je zde zásadou. minimálně šest hvězdiček za mě i za mého bratra!


V
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestra jsou velmi ochotné a vždy vstřícné, po odborné stránce velmi kvalitní!


M
Ověřeny pacient

Velice příjemná paní doktorka, vždy usměvavá, trpělivá, vše podrobně vysvětlí. Taky sestřička je moc příjemná. Čekací doby jsou při objednání do 30 min. Při nemoci někdy víc, nebo míň- závisí kolik je v čekárně aktuálně pacientů- co se nedá ovlivnit. Neměnila bych.


L
Ověřeny pacient

Vřele doporučuji, zkušenost výborná.Měla jsem u paní doktorky 2 děti a vždy usměvavá a hodná paní doktorka pomohla vždy nejen léky, ale i porozuměním a radou.Taky musím vyzvednout ochotu a vždy úsměv na rtech její paní sestřičky.Musím jen vyzvednout tuto ordinaci.
Líba


L
Ověřeny pacient

Nejlepší paní doktorka, vždy nám velmi dobře poradila i když jsme už k ní nechodily. Její profesionality z ní čiší na dálku, vždy je ochotná a problémy řeší s rozvahou a řádně. Mohu jedině doporučit


X
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka i sestřička. Máme v ní 100% důvěru. Dojíždíme k ní z jiné Prahy a stojí nám to za to.


K
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka i sestřička vřele doporučuji dokáže vždy poradit


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti