Naděje Kočnarová, pediatr Praha

MUDr. Naděje Kočnarová

Pediatr

Křenova 15, Praha
PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: PL pro děti a dorost pravidelné dětské zdravotní prohlídky

Chtěla bych paní doktorce poděkovat, chodíme k ní asi 6 let. Poprosila jsem jí, aby se synem, který má Aspergerův syndrom, mluvila v klidu a vysvětlila MU, co bude dělat. Líbí se mi, že s ním jedná jako se sobě rovným, že ho nepodceňuje a neobrací se na mě, jako by on nebyl v ordinaci. Všechny prohlídky, očkování apod. proběhly v klidu, strach z injekcí byl odbourán. Paní doktorka i sestřička jsou ohromné ženské, schopné, vstřícné, usměvavé, klidné. DĚKUJU

Paní doktorka je hotový poklad. Zrovna pod dojmy dnešní osmiměsíční prohlídky jsem se rozhodla už konečně napsat. Už jen první dojem je skvělý, paní doktorka i sestřička jsou tak milé a usměvavé, že už to snad ani víc nejde, a vládne tam velice příjemná atmosféra. Ale to hlavní, přístup k pacientům a k léčbě. Moc se mi líbí, že paní doktorka je rozumná, žádný "plašan", co jede jen podle tabulek (dcera například málo přibírala, ale paní doktorka nehodnotila percentily, ale to, jak dítě vypadá, jak se chová a projevuje, a tak mě nijak nepeskovala a nekárala a nedoporučovala hned příkrmy). Na všechny problémy, co jsem měla, tedy moje dcera, našla nějaký recept. Má opravdu lidský přístup a je z ní cítit zkušenost (například jsem dostala hravé tipy, jak dceru přimět k otáčení na druhou stranu, které mi ani fyzioterapeut neporadil). Vždycky odcházím z dobrým pocitem, že mé dítě je v těch nejlepších možných rukách.

Celé moje dětství jsem chodila za paní Kočnarovou, je dokonce přímo známá mojí rodiny. Teď, když už jsem od 18. roku u obvodní, se mi za ní často posteskne. Paní doktorka se sestřičkou vytváří rodinnou atmosféru v ordinaci a přátelský přístup je zde zásadou. minimálně šest hvězdiček za mě i za mého bratra!

Paní doktorka i sestra jsou velmi ochotné a vždy vstřícné, po odborné stránce velmi kvalitní!

Velice příjemná paní doktorka, vždy usměvavá, trpělivá, vše podrobně vysvětlí. Taky sestřička je moc příjemná. Čekací doby jsou při objednání do 30 min. Při nemoci někdy víc, nebo míň- závisí kolik je v čekárně aktuálně pacientů- co se nedá ovlivnit. Neměnila bych.

Vřele doporučuji, zkušenost výborná.Měla jsem u paní doktorky 2 děti a vždy usměvavá a hodná paní doktorka pomohla vždy nejen léky, ale i porozuměním a radou.Taky musím vyzvednout ochotu a vždy úsměv na rtech její paní sestřičky.Musím jen vyzvednout tuto ordinaci.
Líba

Nejlepší paní doktorka, vždy nám velmi dobře poradila i když jsme už k ní nechodily. Její profesionality z ní čiší na dálku, vždy je ochotná a problémy řeší s rozvahou a řádně. Mohu jedině doporučit

X

Skvělá paní doktorka i sestřička. Máme v ní 100% důvěru. Dojíždíme k ní z jiné Prahy a stojí nám to za to.

Skvělá paní doktorka i sestřička vřele doporučuji dokáže vždy poradit

spokojenost na všech frontách!