Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
FortMedica ORL
Stroupežnického 18/522, Praha 5, Praha

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Profesionální zaměření v rámci ORL
Diagnostika a terapie poruch spánku

Pracovní zkušenosti
od 2006 ORL spe...

• otorinolaryngologie

Pan doktor je velice pečlivý, vstřícný a specialista. Sestřička je také velice milá a vstřícná. Nic nezanedbá a naopak vše poctivě vyšetří, případně zašle na jiné pracoviště, když je potřeba. Recept zašlou i na zavolání, žádanky e-mailem. Perfektní a lidský přístup od obou.

Velmi vstřícný a profesionální přístup, pan doktor vyšetřuje každého velmi pečlivě, vše krásně vysvětlí, je možnost využít telefonické konzultace v případě potřeby, milá sestřička. Velmi oceňuji i možnost přijít bez objednání.

Velmi příjemný a pečlivý pan doktor, byla jsem jak u vidění, že i takto příjemné může být vyšetření na ORL. Také sestřička je velmi milá a vzali mne ještě i 5 minut před ukončením ordinačních hodin. S tak milým přístupem jsem se ještě nikde nesetkala.

ORL Zárubova, Praha - možnost vyšetření bez objednání, bez doporučení od pediatra (který nás rovnou na ORL poslal), krátká doba čekání v ordinaci.

Lékař byl k naší 3,5 leté dceři příjemný a milý, v klidu ji vyšetřil. Vše proběhlo bez komplikací.

Umístění: FortMedica ORL Jiný

Prijemne zjištěni,ze mezi doktory se občas najdou i lékaři.Vysetreni panem doktorem probehlo opravdu dukladne.

Umístění: FortMedica ORL Jiný

Veľmi príjemný pán doktor. Komunikatívny, trpezlivo všetko vysvetlil a prístupom bol k pacientovi veľmi citlivý. Nehrozila žiadna jazyková bariéra, hovorí plynule česky aj slovensky.

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Perfektní lékař! Pečlivý, skvělý přístup, příjemný a nikdy nic nezanedbá. Chodím k němu už pár let a vždy odcházím dojatá ze skvělého přístupu, protože mám zkušenost s nepříjemnými a neochotnými lékaři. Jsem šťastná, že ho mám!!!

Dnes jsem poznala pana doktora. Byla jsem na poliklinice Stroupežnického 18, Praha-Smíchov. Je to velice příjemný a komunikativní odborník. Snažil se mi pomoci můj problém vyřešit. Jeho vyšetření bylo nebolestivé a prováděno s citem. Pan doktor mluví velmi dobře česky takže jazyková bariéra rozhodně nehrozí. Jeho ordinaci vřele doporučuji!!!