Hviezdoslavova 6/1600, Praha
Ordinace gynekologie a porodnictví (mapa)

Kateřinská 7/1526, Praha 15 , Praha
Gynprofi s.r.o. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Umístění: Gynprofi s.r.o. Potvrzení těhotenství

U paní doktory jsem byla na prvním ultrazvuku pro potvrzení těhotenství a přestože nebyla vyloženě nepříjemná, odcházela jsem hodně v rozpacích. Naprosto nepřítomná, neochotná, po celou dobu návštěvy jsem měla pocit, že ji obtěžuju. Měla jsem připraveno spoustu otázek, odvážila jsem se zeptat sotva na dvě (přičemž po celou dobu si psala něco do počítače) a radši jsem šla - a rovnou si našla nového doktora. Paní doktorka může být sebevětší profesionál, ale pokud mi informace nepředá v pro mě pochopitelné formě, nemůžu k ní mít důvěru.

G

S Gynprofi mám bohužel velmi negativní zkušenost. Jakmile jsem otěhotněla, tak mě neustále tlačili do zaplacení ročního poplatku (který ale má být dobrovolný) a jakmile jsem ho zaplatila, chtěli hned další velkou částku (asi 3 000). Bez zaplacení by mi prý ani neřekli pohlaví dítěte. To by ještě šlo překousnout, ale v momentě, kdy mě paní z recepce (opravdu nepříjemná dáma, kvůli které jsem tam chodila vždy celá vystresovaná) na chodbě sprdla za to, že nechci genetiku (přitom mi o tom neřekli předem žádné informace, recepční mi ani nevydala těhotenskou průkazku, kde bych našla alespoň informaci o tom, kdy se genetika dělá), paní doktorka se k ní pak přidala (stále na chodbě), udělala ze mě udělala lhářku a nakonec mě ani nepozvala do ordinace a nevyšetřila, jsem si uvědomila, že opravdu nestojí za to nechat si tohle krásné období kazit nepříjemnými lidmi a přestoupila jsem na jinou gynekologii. Tam má pan doktor skvělý přístup, vždycky má na mě čas a respektuje mé přání. Myslím si, že toto povolání by měl dělat jen ten, koho to naplňuje a nedělá to jen pro prachy. Opravdu nedoporučuji.

Umístění: Gynprofi s.r.o.

Byla jsem u paní doktorky dvakrát. A stačilo. Všechny informace na Vás vysype a ať už jdete rychle pryč. Neochotná až nepříjemná. Neprofesionální v jednání. Musela jsem na začátku těhotenství přejít jinam. Pani doktorku už nikdy víc.

Umístění: Gynprofi s.r.o.

Paní doktorka špatně čte z ultrazvuku, což pro mě byl v těhotenství problem. Špatně mi stanovila staří těhotenství, respektive řekla ze nic nevidí. po návštěvě u ni jsem navštívila dva jiné gynekology protoze po návštěvě u paní doktorky jsem byla vystrašena co je s miminkem. Paní doktorka řekla ze nic nevidí což byl šok. Jeste v ten samy den u jiného gynekologa mi potvrdili Ze jsme v sedmém tydnu, poslechli jsme srdíčko s také našli Hematom. Nic z toho paní doktorka neviděla. Pro mě to byla jasná volba a od paní doktorky jsem odešla. Moje miminko nedostávalo lékařskou péči, kterou potřebovalo.

Umístění: Ordinace gynekologie a porodnictví preventivní prohlídka

K paní doktorce chodím už pár let a nemůžu si na ni stěžovat. Na preventivní prohlídce mě vždy nejdříve vyšetří, pak se v klidu posadíme a dá mi prostor pro dotazy. Opravdu jsem nikdy neměla pocit, že by se chovala arogantně, odbyla mě a nebyla ochotná mi zodpovědět moje dotazy a rychle mě hnala z ordinace pryč. Taky ze mě nikdy "netahala" peníze, jak se tu píše. Dát jednorázově tři sta korun za rok mi opravdu nepřijde jako nějaká přemrštěná částka.

Byla jsme u pani doktorky s malou dcerkou. Byla to katastrofa. Mame do budoucna opravdu velkeho strasaka. Dcera nechce uz nikdy na gynek. A to mela jen drobny vytok. Doktorka byla hruba a vubec nevysvetlila predem, co bude dceri zavadet. Strasne plakala. Toalety byly take nechutny zazitek. Ani mydlo ani nic na utrenj! Nedoporucujii! A uz vubec ne pro deti!! Moje lekarka pro dospele je mnohem jemnejsi.

Byla jsem u ní s 3,5 letou dcerkou a v závěrů si myslím, že to byla naprostá katastrofa. Doktorka se snažila být milá, ukázala dcerce, kde se ma svléct, posadit...Koukla se ji na pipinku a jen řekla, že to bude dobré, že má jen trochu slepený poševní vchod a v tu chvíli se na nic neptala mě, nic neřekla holčičce a nějakou štětičkou v gelu ji to rozrušila, dcerka samozřejmě zařvala. Naštěstí hned přestala plakat a pani doktorka že mi musí ukázat jak to mám čistit a zase je tam s tou štetičkou procházela, malá řvala jak tur, sestřička ji nemohla udržet......A ač jsem se snažila, ještě u doktorky dostala dáreček za odvahu...a v čekárně už neplakala, tak dcerka si ted nenechá na pipinu ani sáhnout a to máme provádět různé úkony aby se to neopakovalo. Což teď opravdu nejde, protože dcerka má panický strach rozkročit nohy. Stačilo vysvětli co bude doktorka dělat, třeba i upozornit, že to bude bolet. Vysvětlit péči před úkonem, když ještě nemá ze štětičky strach....

S paní doktorkou bohužel nejsem příliš spokojená. Problém málokdy vysvětlí, není příliš ochotná, nepůsobí na mě ani příliš profesionálně a hlavně je problém získat nějakou péči, pokud za ni člověk nechce vyloženě platit (např. odmítnutí kontrolních odběrů po dobrání ATB, protože by to pojišťovna neuhradila a nucení do úhrady kontrolních testů, které dělá sestra v ordinaci, přičemž to vypadá, že to příliš často nedělají - pak se špatně věří výsledkům). Při poslední kontrole jsem požádala o odběr vzorků, protože mám vleklé potíže, přičemž to paní doktorka odkývala, ale když jsem pak volala na výsledky, tak mi sestra sdělila, že nic odebráno nebylo a ještě zněla, že jsem snad úplný mimoň. Poslední kapka, jdu hledat jiného lékaře.

S paní doktorkou jsem spokojená. O tom, že je se vším rychle hotová vím, ale nevadí mi to. Zatím jsem měla nějaké problémy a paní doktorka mi nikdy k tomu moc neřekla, ale sama asi věděla, že je zbytečné mě stresovat informacemi a říkat mi, co se z toho všechno může vykloubat - jaká rakovina to může být a já nevím, co všechno... Jsem u paní doktorky a její kolegyně skoro už 6 let a vyhovuje mi jejich přístup, rychlost při objednání a ochota.

Velmi si cením moderního vybavení ordinace a diskrétního přístupu.
Ročně platím 300 Kč, po vyšetření pak 60 Kč za jednorázové zrcadlo (bohužel není na výběr, což chápu jako nevýhodu). Bohužel mě také negativně překvapilo, že mi paní doktorka poprvé předepsala hormonální antikoncepci (před čtyřmi lety) bez jakéhokoliv poučení o rizicích a užívání. A dále se mi nelíbilo, že mi opakovaně předepisovala volně prodejné dražší doplňky léčby místo léků (nejspíše propagace firem), takže ke skutečné léčbě došlo mnohdy pozdě.