Problemy pacientu bagatelizuje. Jen Vam vnuti draha vysetreni, protoze ta obycejna, bez doplatku, jsou pry k nicemu. Dalsi ordinace, ktera jen inkasuje. Skutecnou peci necekejte.

Paní doktorku velmi nedoporucuji. Nejen ze každé vysetreni pro ni je zbytecne- hormonální profil neudělá ze je zbytečný, ca125 neudělá ze taktéž zbytecne a přitom uznávaný nejlepší odborník v ČR mi v lékařské zprave pro paní doktorku napsal, aby ca125 delala aspoň 2x ročně… kdepak. A když přišel akutni problém, mavla rukou. Za týden jsem tam byla zas a opět mě poslala domu. A byl to už značně pokročily zanet všech orgánu v malé panvi. Nyní lecen silnými antibiotiky a zatím nezabiraji tedy možná nakonec skončím v nemocnici. Ještě ze jsem zasla i k jinému lekari, který se mi snažil pomoci. Paní doktorka Mullerova nemá v ordinaci co dělat… měla by odevzdat diplom!!!!

Umístění: OG Medical Centre s.r.o.

Velmi profesionální lékařka s milým přístupem. Vyléčila mě jako jediná i bez operace. Velká spokojenost a klobouk dolů před znalostmi paní doktorky :-).

Umístění: jiné místo

Paní doktorka Müllerová je příjemná, a milá.. Ale to je z pozitiv tak všechno. Dva roky sem k ní chodila s problémem, na který mi po vyšetření vždy odpověděla, že tam žádný problém nevidí. Po té, co mi s tímto přístupem došla trpělivost jsem se objednala k jinému lékaři, který problém viděl doslova na první pohled, a skončila jsem na sále. Za mě tedy tato lékařka ne.

Paní doktorka Müllerová je velice příjemná a profesionální. Vše důkladně vysvětlí. Mohu jenom doporučit.

Paní doktorka byla vstřícná a přátelská, bohužel jsem neměla pocit, že by mne doopravdy vnímala. Přišla jsem s problémy vyskytujícími se při pohlavním styku, načež se mě před samotným vyšetřením zeptala, zda-li jsem už měla pohlavní styk. Také po vyšetření jsem dostala odpovědi až po tom, co jsem svoje otázky z úvodního rozhovoru zopakovala. Možná byla už jen unavená, byla to moje první návštěva, takže nejsem schopna porovnat s průběhem jiných setkání.

Paní doktorka Müllerová je velmi milá, pečlivá a výborně komunikuje a vše vysvětlí. Rozhodně doporučuji.