Monika Koporová, zubař Praha

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Hrazeno pojišťovnou

Ostatní služby

Dozvědět se více

Dozvědět se více

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka je naprosto úžasná ! Když jsem zde četl tolik pozitivních komentářů, tak se mi tomu ani nechtělo věřit, ale je to tak! Byla to má první návštěva po delší době, takže se toho našlo poměrně dost :). Tak vřelý a empatický přístup se jen tak nevidí. Pro všechny kteří mají strach ze zubaře je to ideální volba. Jestli jste se kvůli strachu zubařovi vyhýbali a chcete to změnit je paní doktorka ta správná volba ! I já jsem překonal svůj strach… vy můžete také !

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená. Jsem velmi bojácná, ale vždy mi vše vysvětlí a je velmi ohleduplná. Doporučuji všem

Umístění: KissDent, s.r.o. Jiný

So professional and empathetic doctor! I a such a panicmonger but with pani Koporova I felt calm and safe. I came to remove and seal the tooth nerve channels and after for a root-canal filling process. Pani Koporova uses modern equipment, techniques and treatment technologies. I am super happy with my visit and can strongly recommend her.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Pouze superlativy. Zatím vstupní prohlídka, ale jsem nadšený.Vřelý lidský přístup. Empatický tým a srozumitelná komunikace. Rezervační systém pošle rovnou sms s termínem, není potřeba v ordinaci nic zapisovat. Byl jsem na prohlídce po delší době po předchozích nepříjemných zkušenostech z jiných ordinací.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Jednalo se o první návštěvu s dětmi. Paní doktorka i sestřička byly obě velmi příjemné. Byla provedena důkladná a pečlivá prohlídka. Vše nám bylo srozumitelně vysvětleno. Velmi oceňuji skvělý přístup k dětem. Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka mě i se sestřičkou přijala velmi vřele. Šlo o moji první návštěvu, kdy jsme probraly, jak budeme příště postupovat. Oceňuji snahu najít řešení na mé vleklé problémy. Jednání bylo velmi profesionální a zároveň přátelské. Již se těším na další návštěvu. :)

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Byla to naše první návštěva, ale jsme velmi spokojeni. Paní doktorka i sestřička velmi příjemné, mají krásný přístup k dětem. Obě holky (5 a 2 roky) zprvu brečely, ale přátelským přístupem paní doktorky se přestaly bát a obě krásně ukázaly zoubky. Oproti naší předchozí zubařce byl samozřejmostí prohlídky rentgen a podrobné vysvětlení problému. Takže naprostá spokojenost :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Paní doktorka je opravdu velmi milá ochotná. Lepší návštěvu u zubaře jsem nikdy neměla. Jestli mohu doporučit tak jedině u ní.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Mám od malinka šílený strach ze zubařů. Paní doktorka je zlatá. Vše vysvětlí, je vtipná a návštěva je tak pohodová. Ošetření je bezbolestné. Takže vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Všechno krásně vysvětleno, sestřička i paní doktorka moc milá, všechno krásně vysvětleno. Vše jak má být, krásné prostředí a čas objednání dodržený přesně.
Naprostá spokojenost. Pokud jde někdo k paní doktorce poprvé určitě se návštěvy bát nemusí.
Rozhodně doporučuji.

• zubní lékař - stomatolog