Monika Koporová, zubař Praha

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Slovenština, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Hrazeno pojišťovnou

Ostatní služby

Dozvědět se více

Dozvědět se více

Názory

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Skvělý individuální přístup. Přišel jsem pozdě, ale stihli jsme co bylo potřeba. Paní doktorka vždy vše dobře vysvětlí a přemýšlí nad nejlepším řešením.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Pani doktorka aj sestrička sú úžasné! Hrozne milé, príjemné... pani doktorka mi vysvetlila RTG snímky, čo mi v tomto rozsahu doteraz žiadny zubár nevysvetlil... prekvapivo som nemala žiadny kaz, čo mi zatiaľ vždy zubári našli... alebo aspoň hovorili, že našli... Predošlá zubárka mi urobila zle plombu, ani oprava nepomohla. Rok som nemohla kúsať na jednej strane. Pani doktorka Koporová mi ju opravila, ešte malinko doopravíme, niekedy sa objednám na hygienu, tak to dúfam spravíme pri jednom. Ale konečne po takej dobe môžem normálne kúsať! Hurá! Ordinácia pekná, čakáreň príjemná, WC k dispozícii. Objednanie online... Super.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Výborný přístup sestřiček i paní doktorky. Všichni jsou milí, příjemní a zároveň profesionální. Kdo se bojí zubaře, určitě jděte k paní doktorce Koporové, jelikož má opravdu lidský přístup a vše vysvětlí. Žádný stres, jen skvělý pocit z péče o zuby.

Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Pani doktorka je skvelý odborník. Jej profesionálny ako aj ľudský prístup ma príjemne prekvapil. Po vstupnej prehliadke zubov mi zrozumiteľne vysvetlila aktuálny stav môjho chrupu a navrhla postup liečby. Je to celostný prístup, nielen riešenie akútneho problému, čo ma príjemne prekvapilo. Odporúčam všetkým, ktorí si chcú uchovať zdravé zuby do vysokého veku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Pani doktorka je prijemna, snaziva, vysvetlujici. Netlaci cloveka do zbytecnych zasahu, ktere nejsou potreba

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Po super přivítání, ještě lepší atmosféra.Vše bylo od začátku jasné a přívětivost mě jen a jen utvrdila v tom, že si zde nechám o svou ústní dutinu pečovat. Těším se na příště, i když na zubařské křeslo :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Bála jsem se vrtání zubů, ale nakonec jsem na křesle malém usnula. Paní doktorka Koporová je velmi pečlivá, jemná a ohleduplná, nic nebolelo

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Jiný

Moje první návštěva ordinace paní doktorky proběhla podle mých představ. Vše mně podrobně vysvětlila včetně finanční otázky. Také sestřička byla velmi laskavá. Doufám, že to bude konečně to právé ...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Byla to moje první návštěva u paní doktorky, vše proběhlo příjemně, i sestřička je velmi vstřícná. Prostředí čekárny je pohodlně vybaveno, ordinace je moderní. Mohu všem doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: KissDent, s.r.o. Běžný termín

Byla jsem jen na preventivní prohlídce. Super! Paní doktorka udělala malý rentgen zubů, a následně mi vše ukázala a popsala. Přístup skvělý, vše do detailů vysvětleno a potažmo i ukázáno. Přijdu ráda zase. :-)

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie