Monika Koporová, zubař Praha

přijímá nové pacienty

Zubař Více

77 objednaných návštěv během 30 dní

Dentamin, 770686222

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Slovenština,
  • Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Dozvědět se více

Ostatní služby

Dozvědět se více

Umístění: Dentamin, 770686222 Běžný termín

Pani doktorka je odbornik, a navic hraje v ordinaci prijemna hudba. Ocenuji velkou snahu pomoci, dekuji

Umístění: Dentamin, 770686222 Běžný termín

Byla jsem na první návštěvě , paní doktorka i sestřička jsou velmi příjemné. Dostalo se mi podrobného vysvětlení a měla jsem pocit, že paní doktorce šlo o můj prospěch a ne o to kolik budu platit, což je v dnešní době ocenění hodné. Děkuji

Umístění: Dentamin, 770686222 Běžný termín

Dobrý kontakt a odbornost. Splnění termínu přijetí a zároveň plynule plnění termínu ošetření. Přiměřená komunikaci při výkonu.

Umístění: Dentamin, 770686222 Jiný

Velice příjemné chování lékařky i sester. Návštěva nebyla, díky tomu návštěva nebyla tak stresující.

Umístění: Dentamin, 770686222 Jiný

Skvela pani doktorka i sestricka.Obe velice prijemne.Osetreni probehlo na cas a bez zbytecnych prednasek o cisteni zubu,zubnim kameni a koureni.Opet jsem se v ordinaci citila jako v dobe,kdy osetroval jen pan doktor se svoji zenou.

Umístění: Dentamin, 770686222 Jiný

Přešel jsem od jiné doktorky a byla to jiná dimenze vesmíru. Zubařka milá, nic mi ani při vrtání ani při výplni či rentgenu nebylo nepříjemné, natož bolestivé. Předešlá lékařka ve mně vyvolala pocit hrůzy jako bych se ocital v pekle při mučení a ona se v tom snad vyžívala i její sestra byla vyloženě zlá a sadistická. Tady je úplně všechno naopak, ani nevím kde začít a kde skončit, protože úplně všechno bylo tak, jak bych si přál. No zkrátím to na to, že od této lékařky bych si nechal klidně vrtat zuby celý den, teda kdyby mě nebolela dlouho otevřená čelist. :) Lékařka je opravdu důkladná, sestra opravdu při operaci asistuje, podává nástroje, odsává když je to potřeba a ne abych měl skřivená vyschlá ústa od neustále odsávající hadičky zatímco se předešlá doktorka bavila se sestrou. Jako laik cítím i úplně jiné materiály, postupy, vybavení, lékařka a sestra vyloženě stály o to, abych se cítil dobře, to u předešlé lékařky bylo přesně naopak. Snažily se mě všemi možnými způsoby vykolejit, abych byl co nejvíce v šoku a pak se začala vyžívat na mé bolesti a měla u toho různé ponižující poznámky, jako jestli se třeba neléčím na neurologii ap. Tady u šikovné lékařky mě výplň stála asi třikrát tolik, jenže u té předešlé mi po dvou letech vypadla a pořád a pořád mě týrala. Takže jsem dnes od nové paní lékařky odešel nadšený a moc rád jsem takový výkon a takovou práci ocenil, to je prostě radost! Tak ještě jednou děkuji a paradoxně se už těším na příští návštěvu. Hlavně ať lékařka neodjede pracovat třeba někam do ciziny! :)))

Umístění: Dentamin, 770686222 Běžný termín

Vše perfektní. Moc milý a profesionální přístup, pro pacienta spíš relax. Ještě jednou moc děkuji!!!

Umístění: Dentamin, 770686222 Jiný

Skvělá paní zubařka i sestřička. Obě dvě byly přátelské a usměvavé, radost nechat se ošetřit. Ošetření rychlé, bezbolestné.

Umístění: Dentamin, 770686222 Běžný termín

Nejlepší paní zubařka na světě :)))) Velmi milý přístup, empatická, rychlá, šikovná. Začala jsem díky ní mít rada návštěvu zubaře.

Umístění: Dentamin, 770686222 Běžný termín

Celkově jsem moc spokojena, rychlost objednání, milý přístup, ochota pomoci, bezbolestné, perfektní výsledek..

• zubní lékař - stomatolog

Znalost jazyků