Františka Křížka 22, Praha

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

• zubní lékař - stomatolog

273 názor pacienta

Umístění: Dentamin Běžný termín

Na vstupní prohlídce mi bylo řečeno, že mám několik kazů a že některé už je nutné vrtat, protože se neuzdraví. Rovněž varianta hrazena zdravotní pojišťovnou byla označena za "sociální" variantu. Nakonec jsem tedy již nepřišel a po 3/4 roce šel k jinému zubaři, který mi řekl, že nemám absolutně žádný kaz, maximálně pigment.

Umístění: Dentamin Běžný termín

Není co vytknout, jen chválit. Vstřícnost, odborná pomoc, vysvětlení léčby, rychlé řešení situace, komunikativnost paní doktorky i sestřičky, dochvilnost = žádné čekání atd.

Umístění: Dentamin Jiný

Paní doktorka je moc milá, vše ochotně a podrobně vysvětlila .

Umístění: Dentamin Běžný termín

paní doktorka je v kontaktu nejen plně profesionální, ale též empatická a vstřícná k řešení vašich zubních potíží, vřele doporučuji k návštěvě i vašim zubům

Umístění: Dentamin Běžný termín

Paní doktorka je velmi pečlivá a empatická. Objednací lhůta je velmi krátká. Ordinace je moderně zařízená.

Umístění: Dentamin Běžný termín

Paní doktorka byla velice milá a vstřícná a sestřička také.

Umístění: Dentamin Běžný termín

Za mě profesionální přístup, pečlivá kontrola zubů

Umístění: Dentamin Běžný termín

Veľmi príjemný prístup, pani doktorka používa moderné technológie a podrobne skúma všetky potenciálne problémy. Odporúčam.

Umístění: Dentamin Běžný termín

Paní doktorka je výborná, vše podrobně vysvětlí, nikdy jsme nečekali více jak 5 minut. Je velmi empatická k dětem. Mohu jen doporučit.

Umístění: Dentamin Běžný termín

Paní doktorka je moc milá snažila se mi vše ochotně vysvětlit