MUDr. Miroslav Verner
Vinohradská 1513/176, Praha 3, Praha

• gynekologie a porodnictví

Umístění: MUDr. Miroslav Verner Jiný

Velmi milý, empatický lékař. Přesto, že na gynekologii se člověk většinou netěší, dokáže vždy svým přístupem a milým povídáním docílit toho, že se u něj člověk cítí poměrně uvolněně. Vše hezky a srozumitelně vysvětluje. Dostala jsem se k němu náhodou, jelikož můj původní lékař šel do důchodu a své pacientky mu předal a dnes jsem za to velmi ráda.

Umístění: MUDr. Miroslav Verner Jiný

Pan doktor Verner velmi příjemně komunikuje, otevřeně, chápajíce, není problém s ním probírat i nepříjemná témata. Velmi oceňuji jeho snahu o moderní ordinaci a že nemá problém s komunikací mailem. Výsledky vyšetření zasílá automaticky a recept mám do 10 minut po zaslání prosby. Za mě vše v pořádku.

Prijemna komunikace! Ordinace na urovni. Ac se clovek netesi, neciti se spatne. Pan doktor i sestricka mili a vtipni.

Umístění: MUDr. Miroslav Verner Jiný

Na návštěvy jsem k panu doktorovi chodila, jak v těhotenství, tak na prevenci. Jako jediný odhalil v těhotenství hematom a dokázal nám pomoci k úspěšnému zakončení těhotenství. Pan doktor je pečlivý a empatický, věci vysvětlí a na pacienta nespěchá.

když jsem do Podolí začala docházet, s panem Vernerem jsem byla velice spokojená, bohužel - když se má člověk objednat na kontrolu po výsledcích až za tři měsíce, volá tam a v určeném časovém horizontu (ještě k tomu jen jednou týdně) je nemožné se dovolat, protože je v kuse obsazeno, pak odjedu na dovolenou já, poté pan doktor a bohužel mám práci, kdy mám zrána takový frmol, že kolikrát nevím, čí jsem, takže se stane, že z původní kontroly za 3 měsíce je kontrola v Podolí klidně až po roce, ovšem nejde o výmluvy, kdybych na své zdraví chtěla "kašlat", nebudu se objednávat ke svému lékaři a dojíždět do Kolína 2x ročně, když už to s panem Vernerem nejde zkloubit..když jsem se i pro výsledky dovolala později, samozřejmě mi bylo řečeno "noo, my teď máme fofr", ale určitě samy víte, pokud si voláte, že je to záležitost ani ne 15ti vteřin..nicméně při poslední kontrole jsem nebyla spokojená, p. Verner se nechoval moc ohleduplně, myslím si, že své nevhodné výlevy by si měl nechat jako profesionál pro sebe, pokud budu muset opět někdy do Podolí, nebudu už chtít k němu.

K panu doktorovi Vernerovi jsem se dostala náhodou, když po 14 hodinovém nepostupujícím porodu dne 20.3.2012 přišel rozhodnout o dalším postupu. Pan doktor pomocí UZ, který si nechal dovézt na porodní sál, zjistil deflexní polohu hlavičky, naštěstí tu nejmírnější, která sice není přímou indikací k sekci, nicméně mně umožnil se rozhodnout. Bála jsem se dalších hodin bolestí a čekání na přirozený porod, nejvíce však možného selhání dítěte nebo komplikací při porodu, proto jsem byla velmi šťastná, že je možné provést císařský řez. Pan doktor byl velmi citlivý, milý, slušný, trpělivý a měla jsem pocit, že svým jednáním a přístupem dodal celému porodu lidskou důstojnost :-). Když jsem se dozvěděla, že operovat mě bude on sám, cítila jsem se klidná i přesto, že jsem operaci vnímala, protože byla vedena pod epidurální anestezií. Moc panu doktorovi děkuji, že pomohl přivést na svět naší krásnou holčičku Anežku.

Velký dík MUDr. Vernerovi. Třetí dcera byla otočená zadkem dolů (koncem pánevním). Porod byl velmi rychlý a díky MUDr. Vernerovi (a samozřejmě i porodní asistentce) jsem byla v klidu - i přes moje obavy jsem díky jejich podpoře věřila, že porod proběhne ok. Lékař byl velmi profesionální, vstřícný a citlivý, měla jsem při porodu pocit bezpečí. Ochotně vše během porodu komentoval. Měla jsem celou dobu pocit, že lékař ví, co dělá :) - přestože porod nebyl zcela standartní. Osobně jsem byla s přístupem lékaře velmi spokojená.

Pokud bych pana doktora Vernera hodnotila po prvním porodu, zařadila bych ho do kategorie "velmi dobrý" a všem ho doporučila. Při druhém porodu, ačkoliv jsme byli předem domluveni na "sponzorském daru" se na mne zcela vykašlal. Ačkoliv byl v nemocnici, já mu opakovaně volala a přes porodní asistentku vzkazovala, ať přijde na porodní sál, tak mne zcela ignoroval asi tři hodiny. Boužel jsem v papírech měla informaci, že patřím k doktoru Vernerovi, tudíž si mne ostatní lékaři na porodních sálech nevšímali. Ačkoliv doktor Verner nakonec přišel asi na posledních pět minut porodu, nestyděl si přijít na pokoj pro peníze. Dnes bych ho už nikomu nedoporučila.

Vynikající porodník i člověk! Milý, empatický, profesionální. Těžko hledám superlativy, kterými bych vyzvedla jeho kvality. Když můj lékař Pavel Darebný odjel na dovolenou, dal mi kontakt právě na MUDr. Vernera - "kdyby něco". Porodní bolesti přišly o víkendu, standardně jsem jela do Podolí, kde mě dvakrát vrátily zpět domů. Měla jsem intenzivní kontrakce, jen jsem se neotvírala, dost už jsem trpěla. Tak jsem se odhodlala a napsala MUDr. Vernerovi textovku. Ten mi odpověděl, že se mám vypravit do Motola a on že se hned vydává do Prahy - trávil volný víkend mimo Phu. To bylo mé první překvapení. Další rozčarování přišlo, když se pan doktor ukázal jako velmi přívětivý, trpělivý, empatický člověk - stále jsem věděla, co se bude dít, pan dokrot mi všechno vysvětlil, každý krok se mnou konzultoval. Pro nepostupující porod byl nakonec nucen přistoupit k sekci. Vše dopadlo výborně a pan doktor přivedl na svět mé milované srdíčko, Terezku. Terezce je teprve rok a půl a po jizvě po císaři ani památky. Prostě precizní práce pana doktora. Jsem panu dokrotovi neskutečně vděčná!!! Děkuji! :-)

Pan doktor Verner mně a mému synovi v listopadu 2003 zachránil doslova život akutním císařským řezem při placentě praevia. Kdyby poslechl p. primáře, který mě chtěl nechat s trhající se placentou normálně, bylo po nás.....moc mu za to děkuji a jsem a budu vděčná. Jeho přístup byl úžasný. Děkuji a můžu vás jen a jen doporučit. Mrzí mě, že mi nemohl odrodit také moje dvojčátka.