Všeobecná zdravotní pojišťovna

když jsem do Podolí začala docházet, s panem Vernerem jsem byla velice spokojená, bohužel - když se má člověk objednat na kontrolu po výsledcích až za tři měsíce, volá tam a v určeném časovém horizontu (ještě k tomu jen jednou týdně) je nemožné se dovolat, protože je v kuse obsazeno, pak odjedu na dovolenou já, poté pan doktor a bohužel mám práci, kdy mám zrána takový frmol, že kolikrát nevím, čí jsem, takže se stane, že z původní kontroly za 3 měsíce je kontrola v Podolí klidně až po roce, ovšem nejde o výmluvy, kdybych na své zdraví chtěla "kašlat", nebudu se objednávat ke svému lékaři a dojíždět do Kolína 2x ročně, když už to s panem Vernerem nejde zkloubit..když jsem se i pro výsledky dovolala později, samozřejmě mi bylo řečeno "noo, my teď máme fofr", ale určitě samy víte, pokud si voláte, že je to záležitost ani ne 15ti vteřin..nicméně při poslední kontrole jsem nebyla spokojená, p. Verner se nechoval moc ohleduplně, myslím si, že své nevhodné výlevy by si měl nechat jako profesionál pro sebe, pokud budu muset opět někdy do Podolí, nebudu už chtít k němu.

K panu doktorovi Vernerovi jsem se dostala náhodou, když po 14 hodinovém nepostupujícím porodu dne 20.3.2012 přišel rozhodnout o dalším postupu. Pan doktor pomocí UZ, který si nechal dovézt na porodní sál, zjistil deflexní polohu hlavičky, naštěstí tu nejmírnější, která sice není přímou indikací k sekci, nicméně mně umožnil se rozhodnout. Bála jsem se dalších hodin bolestí a čekání na přirozený porod, nejvíce však možného selhání dítěte nebo komplikací při porodu, proto jsem byla velmi šťastná, že je možné provést císařský řez. Pan doktor byl velmi citlivý, milý, slušný, trpělivý a měla jsem pocit, že svým jednáním a přístupem dodal celému porodu lidskou důstojnost :-). Když jsem se dozvěděla, že operovat mě bude on sám, cítila jsem se klidná i přesto, že jsem operaci vnímala, protože byla vedena pod epidurální anestezií. Moc panu doktorovi děkuji, že pomohl přivést na svět naší krásnou holčičku Anežku.

Velký dík MUDr. Vernerovi. Třetí dcera byla otočená zadkem dolů (koncem pánevním). Porod byl velmi rychlý a díky MUDr. Vernerovi (a samozřejmě i porodní asistentce) jsem byla v klidu - i přes moje obavy jsem díky jejich podpoře věřila, že porod proběhne ok. Lékař byl velmi profesionální, vstřícný a citlivý, měla jsem při porodu pocit bezpečí. Ochotně vše během porodu komentoval. Měla jsem celou dobu pocit, že lékař ví, co dělá :) - přestože porod nebyl zcela standartní. Osobně jsem byla s přístupem lékaře velmi spokojená.

Pokud bych pana doktora Vernera hodnotila po prvním porodu, zařadila bych ho do kategorie "velmi dobrý" a všem ho doporučila. Při druhém porodu, ačkoliv jsme byli předem domluveni na "sponzorském daru" se na mne zcela vykašlal. Ačkoliv byl v nemocnici, já mu opakovaně volala a přes porodní asistentku vzkazovala, ať přijde na porodní sál, tak mne zcela ignoroval asi tři hodiny. Boužel jsem v papírech měla informaci, že patřím k doktoru Vernerovi, tudíž si mne ostatní lékaři na porodních sálech nevšímali. Ačkoliv doktor Verner nakonec přišel asi na posledních pět minut porodu, nestyděl si přijít na pokoj pro peníze. Dnes bych ho už nikomu nedoporučila.

Vynikající porodník i člověk! Milý, empatický, profesionální. Těžko hledám superlativy, kterými bych vyzvedla jeho kvality. Když můj lékař Pavel Darebný odjel na dovolenou, dal mi kontakt právě na MUDr. Vernera - "kdyby něco". Porodní bolesti přišly o víkendu, standardně jsem jela do Podolí, kde mě dvakrát vrátily zpět domů. Měla jsem intenzivní kontrakce, jen jsem se neotvírala, dost už jsem trpěla. Tak jsem se odhodlala a napsala MUDr. Vernerovi textovku. Ten mi odpověděl, že se mám vypravit do Motola a on že se hned vydává do Prahy - trávil volný víkend mimo Phu. To bylo mé první překvapení. Další rozčarování přišlo, když se pan doktor ukázal jako velmi přívětivý, trpělivý, empatický člověk - stále jsem věděla, co se bude dít, pan dokrot mi všechno vysvětlil, každý krok se mnou konzultoval. Pro nepostupující porod byl nakonec nucen přistoupit k sekci. Vše dopadlo výborně a pan doktor přivedl na svět mé milované srdíčko, Terezku. Terezce je teprve rok a půl a po jizvě po císaři ani památky. Prostě precizní práce pana doktora. Jsem panu dokrotovi neskutečně vděčná!!! Děkuji! :-)

Pan doktor Verner mně a mému synovi v listopadu 2003 zachránil doslova život akutním císařským řezem při placentě praevia. Kdyby poslechl p. primáře, který mě chtěl nechat s trhající se placentou normálně, bylo po nás.....moc mu za to děkuji a jsem a budu vděčná. Jeho přístup byl úžasný. Děkuji a můžu vás jen a jen doporučit. Mrzí mě, že mi nemohl odrodit také moje dvojčátka.

Pan doktor nám v listopadu 2003, mně a mému synovi, zachránil život. Jeho přístup úžasný. Rodila jsem akutním císařským řezem......kdyby bylo na p. primáři, tak je po nás, chtěl mě nechat rodit přirozenou cestou, ale p. doktor Verner zasáhl a zachránil nás. Moc mu děkuju. Komplikace byly i u druhého těhotenství, ale to jsem bohužel musela rodit v jiné porodnici. Pana doktora můžu jen a jen doporučit. Úžasný přístup !!!!!!

Je to kapacita ve svém oboru,milý,chápající..Věnuje se maximálně pacientce,podává informace....Mám z něho velmi dobrý pocit odborníka...

DOKTORA DAREBNÉHO MOHU JEN DOPORUČIT, PŮSOBÍ KLIDNĚ A DOKÁŽE PRACOVAT I S LIDSKOU PSYCHIKOU, UMÍ ČLOVĚKA PODPOŘIT A PODÍVAT SEE NA VĚC I Z JINÉHO ÚHLU. I TO JE MY\SLÍM KROM ODBORNOSTI PRO NÁS PACIENTKY VELMI DŮLEŽITÉ.

I já bych se ráda přidala k hodnocení MUDr.Vernera, v roce 2003 mě připravoval na porod,byl se mnou až do začátku porodu bohužel poté musel odejít k těžššímu porodu, nicméně ,ale i ta doba po kterou se mi věnoval byla úžasná, byl milý, hodný a dokonce v době kdy mi bylo nejhůře semnou taktně vtipkoval. Vynikající lékař. Porodu jsem se strašně bála, ale na jeho slova nikdy nezapomenu: umím si představit jaké bolesti žena prožívá a nikdy bych nedopustil aby zde ležela v bolestech déle než je nutné, můj porod trval 22 minut - takže úžasný zážitek, kdybych měla ještě někdy rodit tak jedině v Podolí, ideálně MUDr. Verner . Pan doktor totiž je-li žena zdravá a nemá vážné komplikace umí porod zkrátit na minimum. Karolina