Jsem nadšena hlavně z přístupu jak pana doktora, tak jeho sestřičky. Pan doktor je velký profesionál s lidským přístupem. Vše v lidu vysvětlí a je opravdu citlivý. Pro nás "hrdinky", které každou návštěvu lékaře prožívají značka ideál :).

Nemocnice Jihlava (mapa)

Kubíčkova 8, Brno
Centrum ambulantní gynekologie a primární péče (mapa)

Orlí 18, Brno
Centrum ambulantní gynekologie a primární péče (mapa)

REPROMEDA s.r.o. (mapa)

Sexuologické poradenství +4 Více

Jsem lékař s dlouholetou praxí v oboru gynekologie a porodnictví. Kromě gynekologické péče a péče o těhotné ženy se specializuji na léčbu neplodných p...

Po přečtení všech kladných recenzí jsem byla návštěvou u pana doktora dost zklamaná. Profesionál ve svém oboru jistě je, ale dvakrát jsem nebyla nadšená z jeho osobního chladného přístupu, který ve mě akorát tak vystupňoval nervozitu a vůbec jsem se v ordinaci necítila dobře...

Pan doktor je skvělý lékař, empatický a výborný psycholog. Byl můj lékař na Sanus. Nemohla jsem otěhotnět a byla jsem uzlíček nervů. Pan doktor mě vždy uklidnil a podržel. Nakonec se to podařilo. Jsem Vám vděčná.

Pan doktor je velmi šikovný a jsem s ním moc spokojená. Ve všem.

Pan doktor je skvělý lékař jak po odborné tak lidské stránce. Je milý, příjemný, hodný, vše vysvětlí. Staral se o mě na konci mého těhotenství a poté i dělal císařský řez, vše proběhlo bez jediné komplikace. Díky němu jsem nemusela trávit poslední týdny těhotenství v nemocnici, vyšetření a prohlídky probíhaly ambulantně. Je opravdu úžasný, všem ho doporučuji, neznám lepšího lékaře. Za všechno Vám děkuji!!!

Pan doktor je citlivý, sympatický a má přehled v moderní medicíně. Pomohl mi od problémů, se kterými si můj předchozí gynekolog nevěděl rady.

Pan doktor je úžasný. Staral se o mě v Polné po celé těhotenství a ještě mě rodil v Jihlavě. Jsem s ním velmi spokojená. Moji kamarádku operoval. Vše dopadlo na výbornou.

U pana doktora jsem krátkou dobu, ale protože jsem těhotná již mě několikrát vyšetřoval, vyšetření od něj nebolí, je jemný, vše mi vysvětlí upozorní něž cokoliv udělá. Velmi milý. Neměnila bych.

PANA DOKTORA KAFKU,MOHU VŘELE DOPORUČIT.DNESKA JSEM HO MĚLA NA UTZ,DĚLAL MY VAGYNÁLNÍ SONO.

S panem doktorem jsem byla velmi spokojená,je velmi příjemný,vše vysvětlí,ochotný.Vyšetření od něj nebolí.Doporučuji.

Sexuologické poradenství

REPROMEDA s.r.o.

Gynekologická operativa v rámci jednodenní chirurgie nebo za hospitalizace

REPROMEDA s.r.o.

Pan doktor je velmi šikovný a jsem s ním moc spokojená. Ve všem.