Praktický lékař pro děti a dorost
K Poště 416, Praha

Praktický lékař pro děti a dorost
Tesaříkova 2/1027, Praha

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní Czinnerová a její sestra jsou milé jen v případě, že souhlasíte s jejich postupy, nic nerozporujete a prostě děláte to, co chtějí a jak jsou na to zvyklé. Jakmile se rodič začne příliš ptát, má vlastní názor, chtěl by něco jiného než "zavedené a obvyklé" postupy, nebo chce něco navíc (např. vystavit očkovací kalendář), nastává problém. S rodičem je minimalizována komunikace, je ostrakizován, ani jedna nedokážou potlačit své osobní výhrady a zůstat profesionály, dávají rodiči najevo své výhrady dost nepříjemným způsobem. V této ordinaci nejste partnerem pro diskuzi a nejste respektován jako rodič, když máte jiný názor. Jste pouze trpěn, protože vás nemohou vyřadit, když máte v Kolovratech trv.bydliště. Je to velmi smutné. Jako dlouholetá učitelka v MŠ zde nevnímám empatii k dětem ani k rodičům, ani individuální přístup k rodinám a respektování jejich rozhodnutí.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

U paní doktorky mám registrovány všechny 3 své děti. Jsem velmi spokojená jak s léčbou případných obtíží, tak s přístupem. Paní doktorka je milá, vše pečlivě vysvětlí, vyslechne si i náš názor, poradí. Sestřička je absolutně super, vše má perfektně zorganizované, nikdy jsme nečekali déle. Obě s dětmi umí jednat, ošetření je rychlé a účinné. Děti tam rády chodí, tedy pokud nejdou na očkování, že? :-D Za nás rozhodně doporučuji.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka je velmi svědomitá a pečlivá, nikdy jsme nečekali více než pár minut, takže organizace práce v ordinaci je také na jedničku. Sestřičce ani paní doktorce nemáme, co vytknout a jsme moc rádi, že můžeme být s oběma dětmi u ní v péči. Děkujeme

Skvělý pediatr, o dceru se svědomitě stará od jejího narození. Jen škoda, že se zrušila ordinace na Košíku, dojíždění do Kolovrat je trochu z ruky.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Doktorka odmítla provést tříletou preventivní prohlídku, protože dcera nesnesla mít na ústech roušku. Doktorka i sestra měly respirátory, já též. Dcera se bojí jít k lékařce do ordinace a když jsem ji měla nasadit roušku, tak měla záchvat. Bylo mi řečeno, že jiné děti s tím nemají problém a že je to moje pochybení. Když jsem se optala, jak vyšetřují děti, když se dívají do krku, bylo mi sděleno, že si nasadí štít. Požádala jsem ji, ať si ho nasadí. To bohužel nešlo. Přiznám se, že ani já jsem se nechovala již příčetně. 11 let jsem neměla s paní doktorkou problém (chodila jsem tam též se synem), byť jsem žádný vážný zdravotní problém neřešila. Nicméně po této zkušenosti jsem musela pediatra změnit. Zdravé dítě, které je vystrašené nemá nárok být preventivně vyšetřené. Je to pro mne velice znepokojivé co se děje a jsem velice zklamaná.

Paní doktorka je milá, lidská a velice pečlivá, chodil jsem tam s Bráchou od mala a nikdy nebyl žádný problém.
Její nová sestřička je také velmi milá. Zkrátka si myslím, že jako dětská doktorka je sázka na jistotu.

Chodime k pani doktorce zatim jen kratce, ale nemuzu si na ni v zadnem pripade stezovat. Je vzdy prijemna, pecliva a poradi. Sestricka je take bajecna a stale dobre naladena. Navic je ordinace skvele organizovana a nikdy jsme necekaly. Moc doporucuji!

Paní doktorka je velmi pečlivá, milá a vždy poradí a vysvětlí. Navíc dělá homeopatii, takže její rada a názor není jen z jednoho pohledu medicíny. Sestřička je také vynikající. Mohu všem jen doporučit.

Výborná lékařka,profesionální,ochotná,pečlivá,vždy poradí.Sestřička velmi milá.Obě jsou v oboru na svém místě.Co víc si přát.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, paní doktorka je pečlivá, chodím k ní se 2 dětmi. Jen mi občas přijde, že se bojí dát jednoznačnou radu například ohledně očkování (zda nechat či nenechat).