Milada Czinnerová, pediatr Praha

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí
Tesaříkova 2/1027, Praha
Praktický lékař pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka je milá, lidská a velice pečlivá, chodil jsem tam s Bráchou od mala a nikdy nebyl žádný problém.
Její nová sestřička je také velmi milá. Zkrátka si myslím, že jako dětská doktorka je sázka na jistotu.

Chodime k pani doktorce zatim jen kratce, ale nemuzu si na ni v zadnem pripade stezovat. Je vzdy prijemna, pecliva a poradi. Sestricka je take bajecna a stale dobre naladena. Navic je ordinace skvele organizovana a nikdy jsme necekaly. Moc doporucuji!

Paní doktorka je velmi pečlivá, milá a vždy poradí a vysvětlí. Navíc dělá homeopatii, takže její rada a názor není jen z jednoho pohledu medicíny. Sestřička je také vynikající. Mohu všem jen doporučit.

Výborná lékařka,profesionální,ochotná,pečlivá,vždy poradí.Sestřička velmi milá.Obě jsou v oboru na svém místě.Co víc si přát.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé, paní doktorka je pečlivá, chodím k ní se 2 dětmi. Jen mi občas přijde, že se bojí dát jednoznačnou radu například ohledně očkování (zda nechat či nenechat).

super dr

Velmi ochotná paní doktorka, milá sestřička, která umí děti rozesmát i po očkování. Pokud paní doktorka má dovolenou,tak nám sestřička vždy poradí a nemusíme jinam. Plno hraček vordinaci i čekárně, žádné čekání. Doporučiji!!!

Paní doktorka je opravdu machr ve svém oboru. Navíc milá a neuvěřitelně ochotná. Chodím k ní s oběma svými dětmi a mám k ní 100% důvěru.

Nejlepší paní doktorka!

Skvělá paní doktorka a skvělá sestřička. Nemám žádné výhrady. Opravdu velice milá.