Poliklinika, Ohmova 271, 109 00 Praha-Petrovice
Ohmova, Praha

Umístění: Poliklinika Chomutov Jiný

Trochu si nejsem jistá, jestli se zde mluví o primáři Zemanovi - Chomutov nemocnice, gynekologie. V některých názorech si myslím, že se píše o někom jiném.

Poznala jsem ho před půl rokem po zpackané operaci Dr….- jinak vyhlášeného odborníka v Brně.
K tomu se už nechci ani vracet - poměry a lidi ve fakultní nemocnici v Brně, dikybohu bydlím teď 300 km daleko.
Operace v Brně se musela opravit a měla jsem i obavy, komu se do toho bude chtít.
Dr. Zeman navrhnul tři řešení, domluvili jsme se na tom nejobtížnějším - znova operovat.
Na rozdíl od Brna mne ušetřil narkozy( je mi 76) a operace proběhla v lokál umrtvení.
Sestry se zatím postaraly o to, abych to moc neprožívala.
Druhý den domů, podle plánu kontrola a nemám problém. Vrátila jsem se zpět ke svému sportovnímu životu, a tak, jako já jsem ho objevila ( doporučení kamarádky, která tam taky byla na zákroku) tak ho doporučuji všem, co mají trable.

Umístění: Poliklinika Chomutov Jiný

Pan primář je odborník na svém místě, který ví přesně co dělá. Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Před měsícem jsem byla na dost složité operaci, kterou prováděl osobně a vše dopadlo naprosto skvěle! S jeho přístupem jsem byla velmi spokojena. Vše mi vysvětlil a zhruba popsal, jak bude zákrok probíhat. Navíc je to velký sympaťák s vtipnými připomínkami, které inteligentní člověk pochopí a zasměje se jim. S negativními komentáři nesouhlasím, protože věřím, že každá akce vyvolává reakci a pokud byl na někoho pan primář nějaký přísný a nepříjemný, pak měl pro to jistě dobrý důvod.

Umístění: Poliklinika Chomutov Jiný

Doktor, který ví o čem mluví. Nechápu negativní recenze, jsem mu vděčná, že odrodil mého syna koncem pánevním a vše je v pořádku. Co slíbil to splnil. Co řekne, to platí. Maximální spokojenost!

pana doktora jsem byla na screeningu v prvním trimestru. Za vyšetření jsem zaplatila 1200kc, celé vyšetření trvalo cca půl minuty. Za tu dobu nemohl poznat zda je miminko v pořádku ani kdyby byl sebe lepší. Nepřijde mi v pořádku vzít takové peníze za vyšetření které není provedené kvalitně. Do zprávy mi pan doktor napsal že má dvě ruce a dvě nohy, tohle je výsledek genetického vyšetření? Na jeho arogantní chování jsem byla připravena od meho gynekologa ale zároveň mi byl prezentován jako odborník největší ,s tím, ale rozhodně nesouhlasim. Pana doktora nedoporučuju žádné nastávající mamince . Kačka

Pan doktor je úžasný člověk a odbornik na pravém místě!!!!! Z negativními komentáři nesouhlasím !!!!!! Byla jsem v Mostě na operaci která se vůbec nezdařila (bohužel ne jen u mne ale u spoustu jiných)a pan primář mě s ochotou přijal a dal vše dopořádku za co jsem mu moc vděčná !!!!! STRAŠNĚ MOC MU DĚKUJI A STEJNĚ TAK CELÉMU PERSONÁLU CHOMUTOVSKÉ GYNEKOLOGIE KDE JSOU VELICE OCHOTNÉ S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM!!! M.Hrbková Duchcov

Doktor Zeman je velmi arogantní a zlý člověk. Mám s ním dvě zkušenosti a obě jsou špatné. Odcházela jsem dnes s pláčem. Jeho neprofesionální chování je do nebe volající.
Vysetreni bylo velmi bolestivé a neohleduplne, cítím se hůře a bolesti jsou větší.
Šla jsem k němu jen pro to, že moje gynekolozka je na dovolené a já měla akutní problém.
Pokud si můžete vybrat NEdoporučuji doktora Zemana!

Nechápu negativní názory některých pacientek, pan primář jedná na rovinu, pro mě tedy normálně a vyhovujícím způsobem. Některá vyšetření opravdu nemusí být příjemná, ale pokud je problém, tak i toto se dá překousnout. Je to výborný odborník, který dokáže poradit, pomoci a hlavně neváhá, jak jsem se přesvědčila u jiných lékařů. Já mu mohu jedině moc poděkovat za to, co pro mě udělal a také za to, jaký skvělý tým lékařů a sestřiček kolem sebe má. Moc děkuji.
I.Ašenbrenerová, Chomutov

velmi nepříjemný a arogantní člověk, dává to dost najevo, že on je navýši a ostatní musí odpovídat ano pane doktore, ano, jinak začne být až sarkastický, velmi nepříjemný zážitek. Na otázku ode mě jestli je lepší kojící polštářek s kuličkami nebo duté vlákno vybuchl smíchy a pobaveně si opřel bradu a zeptal se, proč by mě to zajímalo teprve ve 12 týdnu těhotenství. nedoporučuji absolutně ne za jeho chování

velmi dobrý gynekolog a perfektní porodník. profesionál. některé názory zde, zejména týkající se jeho chování a vystupování, nejsou daleko od pravdy. může působit nepřístupně až arogantně, ale já osobně s tím nemám problém, jednám s ním tak jako on se mnou a hlavně nemám ráda takový ten úlisný přístup lekářů, až příliš úslužný. pan doktor jedná na rovinu, pro mě normálně a vyhovujícím způsobem. avšak většině, a to zejména pak těhotným ženám, pacientkám, které mají vážný problém (příp. prvorodičkám) může připadat velmi netaktní, hrubý a necitlivý.
zajímavost: chodím k němu již 10 let a stále si mě nepamatuje :-D zajímavost 2: je to veliký fešák!

Marně přemýšlím,jak citlivě sdělit pacientovi,že má rakovinu.Řečeno jakýmkoliv způsobem,na konci je vždy ten strašák,kterého se všichni bojí.Pan doktor mě po vyslovení této strašné diagnozy nenechal přemýšlet o tom,že třeba umřu.Naopak jeho rychlá reakce a vysvětlení postupu léčby mě dávaly dost velkou naději,že vše dobře dopadne.Myslím,že i ženy v Chomutově zaslouží dobré lékaře,nebo je snad nemoc v Praze jiná a potřebuje jinou léčbu?Moje nemoc bohužel bude ještě dlouho strašit,ale díky dovednosti pana doktora prozatím vyhrávám já.Moc mu za to děkuji a myslím,že nejsem sama.Dlouho jsem se rozmýšlela napsat,ale poslední názor mě zdvihl ze židle.Nebo si snad ta paní myslí,že by dobří doktoři měli pracovat jen v Praze?
Šárka Strupčice