Michal Zeman, gynekolog Praha

MUDr. Michal Zeman

Gynekolog Více

18 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

Ohmova, Praha
Poliklinika, Ohmova 271, 109 00 Praha-Petrovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
P
Umístění: Poliklinika Chomutov Jiný

Pan primář je odborník na svém místě, který ví přesně co dělá. Mám s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Před měsícem jsem byla na dost složité operaci, kterou prováděl osobně a vše dopadlo naprosto skvěle! S jeho přístupem jsem byla velmi spokojena. Vše mi vysvětlil a zhruba popsal, jak bude zákrok probíhat. Navíc je to velký sympaťák s vtipnými připomínkami, které inteligentní člověk pochopí a zasměje se jim. S negativními komentáři nesouhlasím, protože věřím, že každá akce vyvolává reakci a pokud byl na někoho pan primář nějaký přísný a nepříjemný, pak měl pro to jistě dobrý důvod.


B
Umístění: Poliklinika Chomutov Jiný

Doktor, který ví o čem mluví. Nechápu negativní recenze, jsem mu vděčná, že odrodil mého syna koncem pánevním a vše je v pořádku. Co slíbil to splnil. Co řekne, to platí. Maximální spokojenost!


K
Ověřeny pacient

pana doktora jsem byla na screeningu v prvním trimestru. Za vyšetření jsem zaplatila 1200kc, celé vyšetření trvalo cca půl minuty. Za tu dobu nemohl poznat zda je miminko v pořádku ani kdyby byl sebe lepší. Nepřijde mi v pořádku vzít takové peníze za vyšetření které není provedené kvalitně. Do zprávy mi pan doktor napsal že má dvě ruce a dvě nohy, tohle je výsledek genetického vyšetření? Na jeho arogantní chování jsem byla připravena od meho gynekologa ale zároveň mi byl prezentován jako odborník největší ,s tím, ale rozhodně nesouhlasim. Pana doktora nedoporučuju žádné nastávající mamince . Kačka

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

Pan doktor je úžasný člověk a odbornik na pravém místě!!!!! Z negativními komentáři nesouhlasím !!!!!! Byla jsem v Mostě na operaci která se vůbec nezdařila (bohužel ne jen u mne ale u spoustu jiných)a pan primář mě s ochotou přijal a dal vše dopořádku za co jsem mu moc vděčná !!!!! STRAŠNĚ MOC MU DĚKUJI A STEJNĚ TAK CELÉMU PERSONÁLU CHOMUTOVSKÉ GYNEKOLOGIE KDE JSOU VELICE OCHOTNÉ S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM!!! M.Hrbková Duchcov


J
Ověřeny pacient

Doktor Zeman je velmi arogantní a zlý člověk. Mám s ním dvě zkušenosti a obě jsou špatné. Odcházela jsem dnes s pláčem. Jeho neprofesionální chování je do nebe volající.
Vysetreni bylo velmi bolestivé a neohleduplne, cítím se hůře a bolesti jsou větší.
Šla jsem k němu jen pro to, že moje gynekolozka je na dovolené a já měla akutní problém.
Pokud si můžete vybrat NEdoporučuji doktora Zemana!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I
Ověřeny pacient

Nechápu negativní názory některých pacientek, pan primář jedná na rovinu, pro mě tedy normálně a vyhovujícím způsobem. Některá vyšetření opravdu nemusí být příjemná, ale pokud je problém, tak i toto se dá překousnout. Je to výborný odborník, který dokáže poradit, pomoci a hlavně neváhá, jak jsem se přesvědčila u jiných lékařů. Já mu mohu jedině moc poděkovat za to, co pro mě udělal a také za to, jaký skvělý tým lékařů a sestřiček kolem sebe má. Moc děkuji.
I.Ašenbrenerová, Chomutov


Ověřeny pacient

velmi nepříjemný a arogantní člověk, dává to dost najevo, že on je navýši a ostatní musí odpovídat ano pane doktore, ano, jinak začne být až sarkastický, velmi nepříjemný zážitek. Na otázku ode mě jestli je lepší kojící polštářek s kuličkami nebo duté vlákno vybuchl smíchy a pobaveně si opřel bradu a zeptal se, proč by mě to zajímalo teprve ve 12 týdnu těhotenství. nedoporučuji absolutně ne za jeho chování

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient

velmi dobrý gynekolog a perfektní porodník. profesionál. některé názory zde, zejména týkající se jeho chování a vystupování, nejsou daleko od pravdy. může působit nepřístupně až arogantně, ale já osobně s tím nemám problém, jednám s ním tak jako on se mnou a hlavně nemám ráda takový ten úlisný přístup lekářů, až příliš úslužný. pan doktor jedná na rovinu, pro mě normálně a vyhovujícím způsobem. avšak většině, a to zejména pak těhotným ženám, pacientkám, které mají vážný problém (příp. prvorodičkám) může připadat velmi netaktní, hrubý a necitlivý.
zajímavost: chodím k němu již 10 let a stále si mě nepamatuje :-D zajímavost 2: je to veliký fešák!


B
Ověřeny pacient

Marně přemýšlím,jak citlivě sdělit pacientovi,že má rakovinu.Řečeno jakýmkoliv způsobem,na konci je vždy ten strašák,kterého se všichni bojí.Pan doktor mě po vyslovení této strašné diagnozy nenechal přemýšlet o tom,že třeba umřu.Naopak jeho rychlá reakce a vysvětlení postupu léčby mě dávaly dost velkou naději,že vše dobře dopadne.Myslím,že i ženy v Chomutově zaslouží dobré lékaře,nebo je snad nemoc v Praze jiná a potřebuje jinou léčbu?Moje nemoc bohužel bude ještě dlouho strašit,ale díky dovednosti pana doktora prozatím vyhrávám já.Moc mu za to děkuji a myslím,že nejsem sama.Dlouho jsem se rozmýšlela napsat,ale poslední názor mě zdvihl ze židle.Nebo si snad ta paní myslí,že by dobří doktoři měli pracovat jen v Praze?
Šárka Strupčice


A
Ověřeny pacient

Hodnotila bych spise jeho vystupovani s pacientem, je dost neprofesionalni, suvereni a ma velmi vysoke ego. Vubec ho nezajima jak se pacient citi a jake ma prani. On je presvedceny, ze jeho metody jsou spravne a dosti neprijemnym zpusobem si je razi, ale jaksi zapomina, ze pacintova spoluprace, pocity a prani jsou nedilnou soucasti jakkehokoliv postupy ci lecby. Empaticky, citlivy a ohleduplny lekar to rozhodne neni. Typicky priklad kdy se clovek z Prahy stal primarem na malem meste ve 100Km vzdalem Chomutove a mysli si, ze snedl Salamounovou "moudro". Nekdo tu zminoval, ze pan doktor krapanek zaspal a mel by zmenit misto pusobnosti vice na vychod... Naprosto souhlasim a chapu tak, ze se stal primarem v Chomutove a ne v Praze. V zapadni Evrope s timto postojem by jiste byl jen pomocny lekar, ale nikdy zadny vedouci lekar. Pokora a umeni vcitit se do pancieta mu naprosto chybi a tim se stava nevhodnym lekarem.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti