Michal Weinreb, pediatr Praha

Běžný termín

Crp

Onkologické konzultace +3 Více

Pediatrická konzultace

Péče o hematologicky léčené pacienty

Péče o nedonošené děti

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

• Poruchy imunity
  • Hematologické onemocnění
  • Péče o kritické novorozence

• praktické lékařství pro děti a dorost
  • klinická onkologie
  • hematologie
Zobrazit více

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

G
Umístění: MUDr. Michal Weinreb pediatrická konzultace

K pani doktorovi chodíme před 8let. Z toho 5 let se dvěma dětmi.
I po přestěhování mimo Prahu nám stojí za to za panem doktorem dojet, pokud je potřeba cokoli řešit.

Pan doktor je vstřícný, zajímá se o celou rodinu, léčí dítě v kontextu. Vše vysvětlí, má rozhled a zkušenosti ze zahraničí.
Je otevřený dialogu, nikdy jsem se tam necítila nepříjemně jako že otravuji, nebo že mám něco “vyčtené z googlu”.
Jsme velice spokojeni.

Umístění: MUDr. Michal Weinreb Jiný

Jsme spokojená , doporučuji od pana doktor Mudr .Michal Weinreb , ještě jednou děkujeme Vám mockrát .

Umístění: MUDr. Michal Weinreb Běžný termín

Docházíme nyní šestým měsícem se synem, jsme s manželem spokojeni, pan doktor rád zodpoví na všechny dotazy, na rozdíl od většiny doktorů si nepřipadáme, že bychom ho svou přítomností otravovali.

Umístění: MUDr. Michal Weinreb pediatrická konzultace

K panu doktorovi docházíme s dcerou již 10 měsíc, jsem spokojená. Je vstřícný, zcestovalý, pokud mám na věc odlišný názor vše v klidu vysvětlí, doporučí alternativu. Více takových lékařů v ČR.

Umístění: MUDr. Michal Weinreb

I highly recommend Dr. Weinreb. One of the few doctors here in Czech that would lessen your worries especially when your child is sick. My child seldom cries during his check up or vaccines which is sooooo unusual. His nurse is good too. And most of all he speaks English well.

Pana doktora mohu doporučit , lepšího dětského lékaře jsem nepoznala.Přeji si, aby takových jako je pan MUDr. Michal Weinreb bylo více.Ví co děla , dělá svou práci srdcem a za to si ho vážím.Eva Svobodová

Pan doktor určitě není obyčejný česky doktor a pravé tím je mi sympaticky. Učí rodiče rozumět co se s dítětem děje. Byli jsme u s dcerou u doktorky co byla před nim a dcera byla většinou "zalecena" i s tím co neměla -což mnohem horší podle mě. Co se píše ohledně vyšetření - neměli jsme žádný problém - naopak pan doktor posílal dceru s bolesti břicha na vyšetření a dokonce sám tam volal a urgoval. Jeho přístup je lidsky a mám k němu důvěru. Doporučuji maminkam které mají zájem o zdraví svých děti a nejen chtějí aby jejich děti byli "zavlečené".

X

Pan doktor by se skutečně hodil spíše do diskuse, pokud máte vážnější problém, tak rozhodně nedoporučuji. Vyšetření odmítá dělat a to i když má dítě problémy. Od pana doktora jsme odešli k jiné doktorce a jsme spokojeni.

MUDr. Michal Weinreb

Vážená paní, vyšetřeními dítě zatěžuji jen v případě, že jsou diagnosticky nutná, nikoli žádána rodiči. Důvody svého rozhodnutí v obou případech zdůvodňuji. Vaše dítě bylo vyšetřeno dostatečně a pokud kolegyně jednala jinak, předpokládám, že pouze proto, že v té době neznala historii léčby Vašeho dítěte.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Doktor je skvely, zname ho uz dlouho a nemuzu si na nej v nicem stezovat, poradi, vysvetli proc to vysetreni ci medikace, kez by takovych bylo vic

G

Dr. Weinreb je podle mého skutečná kapacita. Upřímný zájem o dítě, i o prostředí, ve kterém vyrůstá je příjemnou změnou mezi "českým standardem". Nikdy nebyl problém s tím se zeptat na vše, co mě zajímá, aniž bych se u toho cítila nepříjemně. Laskavost a otevřenost je zde na prvním místě. Vše vysvětlí, argumentuje odbornými informacemi, které ale laik nemá problém pochopit a rozhodovat se.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, chtela bych se zeptat jestli nevite o tom, ze by pan MuDr. Michal Weinreb registroval nove pacienty? Vaše komentáře jsou velice duveryhodne a hledám nového pediatra pro svoji 6 měsíční dceru. Předem děkuji za odpověď

Dobrý den paní Polášková, nové klienty stále přijímáme.
Zdravím. M.W.

• Poruchy imunity