Uzbecká 1409/8, Praha
MUDr. Michal Weinreb (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s., Oborová zdravotní pojišťovna, + 4 Více

Běžný termín

Pediatrická konzultace

Péče o hematologicky léčené pacienty

Péče o nedonošené děti

Umístění: MUDr. Michal Weinreb

I highly recommend Dr. Weinreb. One of the few doctors here in Czech that would lessen your worries especially when your child is sick. My child seldom cries during his check up or vaccines which is sooooo unusual. His nurse is good too. And most of all he speaks English well.

Pana doktora mohu doporučit , lepšího dětského lékaře jsem nepoznala.Přeji si, aby takových jako je pan MUDr. Michal Weinreb bylo více.Ví co děla , dělá svou práci srdcem a za to si ho vážím.Eva Svobodová

Pan doktor určitě není obyčejný česky doktor a pravé tím je mi sympaticky. Učí rodiče rozumět co se s dítětem děje. Byli jsme u s dcerou u doktorky co byla před nim a dcera byla většinou "zalecena" i s tím co neměla -což mnohem horší podle mě. Co se píše ohledně vyšetření - neměli jsme žádný problém - naopak pan doktor posílal dceru s bolesti břicha na vyšetření a dokonce sám tam volal a urgoval. Jeho přístup je lidsky a mám k němu důvěru. Doporučuji maminkam které mají zájem o zdraví svých děti a nejen chtějí aby jejich děti byli "zavlečené".

X

Pan doktor by se skutečně hodil spíše do diskuse, pokud máte vážnější problém, tak rozhodně nedoporučuji. Vyšetření odmítá dělat a to i když má dítě problémy. Od pana doktora jsme odešli k jiné doktorce a jsme spokojeni.

MUDr. Michal Weinreb

Vážená paní, vyšetřeními dítě zatěžuji jen v případě, že jsou diagnosticky nutná, nikoli žádána rodiči. Důvody svého rozhodnutí v obou případech zdůvodňuji. Vaše dítě bylo vyšetřeno dostatečně a pokud kolegyně jednala jinak, předpokládám, že pouze proto, že v té době neznala historii léčby Vašeho dítěte.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan Doktor je skvely, zname ho uz dlouho a nemuzu si na nej v nicem stezovat, poradi, vysvetli proc to vysetreni ci medikace, kez by takovych bylo vic

G

Dr. Weinreb je podle mého skutečná kapacita. Upřímný zájem o dítě, i o prostředí, ve kterém vyrůstá je příjemnou změnou mezi "českým standardem". Nikdy nebyl problém s tím se zeptat na vše, co mě zajímá, aniž bych se u toho cítila nepříjemně. Laskavost a otevřenost je zde na prvním místě. Vše vysvětlí, argumentuje odbornými informacemi, které ale laik nemá problém pochopit a rozhodovat se.

U pana doktora jsem byla s dětmi pouze krátce. Poté co pan doktor tak dlouho léčil kašel mojí mladší dcery antialergiky až skončila v nemocnici se silným zánětem průdušek a začínajícím zápalem plic, jsem s dětmi odešla k jiné paní doktorce, Zde jsme naštěstí velmi spokojeni. Pokud máte hodně volného času a chcete si s panem doktorem popovídat o rodině, knižních novinkách a dalších starostech, tak pana doktora velmi doporučuji. Se zdravotním problémem se však raději obraťte na jiného lékaře.

MUDr. Michal Weinreb

Vážená paní Oubrechtová, kašel Vaší dcery byl antihistaminiky léčen mnoho měsíců na základě vyšetření alergologa. Pro diagnostiku stavu v dané době bylo provedeno RTG vyšetření, které bylo negativní. Pokud se zánět vyvinul následně, to bohužel sebezkušenější lékař nemůže předpovídat. Weinreb

K panu doktorovi chodím od narození dcery. Zatím mám pouze krátkou zkušenost a jsem spokojená. Pan doktor je velmi příjemný a když malá měla problém, poslal ji na vyšetření. Přišlo mi, že je pan dr. velmi pečlivý. Je pravda, že jsem v ordinaci taky jednou čekala, ale nikdy člověk nemůže předvídat, že se nějaké vyšetření neprotáhne, takže to v určitém rozsahu toleruji a chápu. Líbí se mi přístup, že se s panem doktorem dá konzultovat a že mám pocit, že mě z ordinace nevyhání, aby přijal dalšího pacienta. Toto je zatím názor z prozatím krátké zkušenosti.

Pan doktor je skvělý. Každému věnuje tolik času, kolik potřebuje, vše vysvětlí a co je u nás velmi nezvyklé, také vyslechne a bere vážně to, co si myslí rodiče. Nesetkala jsem se s tím, že by mě se synem někdy odmítl poslat na vyšetření. Právě naopak. Vše řeší až do konce, nikoho od vyšetření neodrazuje. Jsem spokojena a měnit rozhodně nebudu.Myslím si, že ti, kdo píšou o panu doktorovi urážky, by spíše potřebovali vyšetření zcela jiného rázu.

Já tedy můžu pana doktora Weinreba jedině doporučit. Má zkušenost je taková, že je strašně pečlivý, otevřený všemu, nic nezanedbá, do ničeho nenutí, všechno vysvětlí, razí pravidlo důvěřuj ale prověřuj a za to na něj nedám dopustit. O očkování se mnou otevřeně debatoval, do ničeho mě netlačil, řekl mi svůj názor a co všechno ví a rozhodnutí nechal zcela na mě. Dítě je u něj na prvním místě. Je hodně citlivý, upřímný, nepředepisuje hned antibiotika ale zkouší nejdřív mírnější varianty. Co jsem slyšela, tak hodně maminek bylo u něj nespokojených protože mu trvá vše dlouho. Já jsem ale za tu jeho péči strašně ráda. Na vše se můžu zeptat a vše mu můžu říct. První návštěva nám trvala přibližně hodinu, poptal se na všechno, malého prohlídnul a když viděl že je hladový tak mě nechal malýho nakojit v ordinaci! Prostě žádný stres, v klidu jsem malého nakojila, pomalu ho oblékla atd. Nikam nespěchal a nepřišla jsem si u něj nikdy jako houska na krámě. Snažil se seznámit nejen s malým ale i se mnou a to jsem přesně potřebovala – někoho kdo se zajímá, kdo si mě a dítě bude pamatovat. Další návštěvy nám už většinou zabraly jen 10–15 minut. Je velmi lidský a sám má děti takže ví, jaké to je a nemusím si před ním hrát na dokonalou maminku, které dítě nikdy nežbuchlo na zem a která všechno zvládá levou zadní. Prostě já si lepšího pediatra nedovedu představit.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, chtela bych se zeptat jestli nevite o tom, ze by pan MuDr. Michal Weinreb registroval nove pacienty? Vaše komentáře jsou velice duveryhodne a hledám nového pediatra pro svoji 6 měsíční dceru. Předem děkuji za odpověď

Dobrý den paní Polášková, nové klienty stále přijímáme.
    Zdravím. M.W.

• poruchy imunity
  • hematologické onemocnění
  • péče o kritické novorozence

• praktické lékařství pro děti a dorost
  • klinická onkologie
  • hematologie