Pediatrická konzultace

Péče o hematologicky léčené pacienty

Péče o nedonošené děti

Léčené nemoci

• praktické lékařství pro děti a dorost
  • klinická onkologie
  • hematologie
Zobrazit více

Umístění: MUDr. Michal Weinreb pediatrická konzultace

Pan doktor Weinreb je výborný lékař, kterému naprosto důvěřujeme. Dokáže uklidnit. Vždy si udělá čas na vyšetření dítěte. Je klidný a rozvážný. Velice oceňuji, že myslí i na psychické rozpoložení dítěte a nepodrobuje ho zbytečným odběrům a dalším procedurám. Pokud vyhodnotí situaci jako vážnější, tak jedná okamžitě a zajistí výbornou péči. Moc děkujeme. V.

Umístění: MUDr. Michal Weinreb pediatrická konzultace

Pana doktora nedoporučuji.Na každou nemoc jedina odpověd´=Je to normalně a neudělá žadní výsledky pro diagnozu-

Umístění: MUDr. Michal Weinreb pediatrická konzultace

Lékař, který pro děti nemá obdoby. Úžasný přístup, zkušenosti a láska k dětem, která z jeho osobnosti i přístupu sestřičky čiší na dálku, ještě než vstoupíte do ordinace samotné.
Díky!

Umístění: MUDr. Michal Weinreb pediatrická konzultace

K pani doktorovi chodíme před 8let. Z toho 5 let se dvěma dětmi.
I po přestěhování mimo Prahu nám stojí za to za panem doktorem dojet, pokud je potřeba cokoli řešit.

Pan doktor je vstřícný, zajímá se o celou rodinu, léčí dítě v kontextu. Vše vysvětlí, má rozhled a zkušenosti ze zahraničí.
Je otevřený dialogu, nikdy jsem se tam necítila nepříjemně jako že otravuji, nebo že mám něco “vyčtené z googlu”.
Jsme velice spokojeni.

Umístění: MUDr. Michal Weinreb Jiný

Jsme spokojená , doporučuji od pana doktor Mudr .Michal Weinreb , ještě jednou děkujeme Vám mockrát .

Umístění: MUDr. Michal Weinreb Běžný termín

Docházíme nyní šestým měsícem se synem, jsme s manželem spokojeni, pan doktor rád zodpoví na všechny dotazy, na rozdíl od většiny doktorů si nepřipadáme, že bychom ho svou přítomností otravovali.

Umístění: MUDr. Michal Weinreb pediatrická konzultace

K panu doktorovi docházíme s dcerou již 10 měsíc, jsem spokojená. Je vstřícný, zcestovalý, pokud mám na věc odlišný názor vše v klidu vysvětlí, doporučí alternativu. Více takových lékařů v ČR.

Umístění: MUDr. Michal Weinreb

I highly recommend Dr. Weinreb. One of the few doctors here in Czech that would lessen your worries especially when your child is sick. My child seldom cries during his check up or vaccines which is sooooo unusual. His nurse is good too. And most of all he speaks English well.

Pana doktora mohu doporučit , lepšího dětského lékaře jsem nepoznala.Přeji si, aby takových jako je pan MUDr. Michal Weinreb bylo více.Ví co děla , dělá svou práci srdcem a za to si ho vážím.Eva Svobodová

Pan doktor určitě není obyčejný česky doktor a pravé tím je mi sympaticky. Učí rodiče rozumět co se s dítětem děje. Byli jsme u s dcerou u doktorky co byla před nim a dcera byla většinou "zalecena" i s tím co neměla -což mnohem horší podle mě. Co se píše ohledně vyšetření - neměli jsme žádný problém - naopak pan doktor posílal dceru s bolesti břicha na vyšetření a dokonce sám tam volal a urgoval. Jeho přístup je lidsky a mám k němu důvěru. Doporučuji maminkam které mají zájem o zdraví svých děti a nejen chtějí aby jejich děti byli "zavlečené".

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den, chtela bych se zeptat jestli nevite o tom, ze by pan MuDr. Michal Weinreb registroval nove pacienty? Vaše komentáře jsou velice duveryhodne a hledám nového pediatra pro svoji 6 měsíční dceru. Předem děkuji za odpověď

Dobrý den paní Polášková, nové klienty stále přijímáme.
Zdravím. M.W.