Centrum Ondrejov
klanova 62, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Pan doktor rozhodně není tuctový psychiatr. Nechá pacienta vymluvit a protože např. u mě toho nikdy moc nenamluví, tak si svoje problémy v jeho přítomnosti rozeberu sama Občas něco okomentuje, jeho podporu a zpětnou vazbu cítím vždy. Podotýkám, že se peru ne se zrovna jednoduchými záležitostmi...Je pravda, že na prvních setkáních s ním na začátku moc nechápala, ale jeho způsob funguje. Ideální je, když vám nikdo neříká, co máte dělat, ale s jeho podporou se k tomu i tak dopracujete.
Kdo se na to cítí, můžu jen doporučit.

Nedoporučuji! Nespokojenost s přístupem! Nepomohl a psychický stav se ještě více zhoršil!

Mou opakovanou žádost o léčbu ve zdravotnickém zařízení mi slíbil
zajistit na, což jsem čekala několik měsíců
než jsem pochopila, že nezařadil vůbec nic.
Pokud se u něj léčite, považuji to za ztrátu
vašeho času. Léčit vás nebude, řešení vašich
problémů ho nezajímá.

Skvělý lékař, který ví, co dělá. Poslechne, neskáče do řeči. Jeho otázky jsou cílené a člověk si hodně odnáší včetně mě. Za mne TOP psychiatr.

Umístění: Medical Pateo Center Psychická nemoc

Velmi dobrý doktor. Umí naslouchat, poradit se s pacientem, umí problém vysvětlit. Odcházím většinou s dobrým pocitem.

Umístění: jiné místo

MUDr. Michal Vimmer léčí tím, že předepisuje léky. Neuznává žádnou jinou léčbu. Žádost o terapii se setkala s opakovaným odporem MUDr. Vimmera. Žádost o intenzivní léčbu ve zdravotnickém zařízení se setkala s takovou nevolí a výsměchem, že léčba u MUDr. Vimmera byla z mé strany okamžitě ukončena. Pokud chcete jen polykat prášky, je MUDr. Vimmer ten pravý. Pokud se chcete léčit, nebo dokonce zlepšit svůj stav, tak tady ne. Tady se jen sbírají body, neléčí se, neřeší se...