MUDr. Michal Puls, CSc. je plastický chirurg a současně vysokoškolský pedagog, patřící k vyhledávaným odborníkům v oblasti estetické a plastické chiru...

• plastická chirurgie

Plastické chirurgie obličeje

Vyhlazení vrásek

Zvětšení prsou

Umístění: MEDICOM Clinic Operace hornich víček

V říjnu 2017 jsem byla na operaci horních víček u pana primáře Michala Pulse a jsem nadšená jak ze samotného zákroku, tak celkově z přístupu pana doktora.Strašně jsem se bála, ale v Medicom clinic v Praze jsou všichni tak milý, že z vás veškerý strach rychle opadne, opravdu jsem se s tak milými lidmi ještě nikde nesetkala. Víčka se mi strašně rychle zahojila a bez bolestí.Jizvičky už nejsou skoro vidět a mě se konečně ulevilo.Teď plánuji augmentaci a ta bude opět u pana primáře.Ještě jednou veliké díky.Hamouzová

Umístění: MEDICOM Clinic Augmentace

S panem doktorem jsem byla velmi spokojená. Profesionální přístup, poradenství i pooperační péče. Pana doktora určitě velmi doporučuji.

Lucka (9.7.2015)
Ráda bych poděkovala panu primáři Pulsovi za překrásný dekolt.Pan primář mi pomohl navrátit ztracené sebevědomí.Jeho schopnosti,cit pro detail,lidskost a profesionalita mi pomohly v těžkém rozhodnutí,kterého nikdy nebudu litovat.Výsledek je fantastický,pana primáře velmi všem doporučuji!!!Pane primáři mockrát děkuji.

5* je ještě málo!! U pana doktora jsem byla na augmentaci. Po jednom dítěti a rychlém zhubnutí má prsa byla nehezká a já si vytvořila komplex. Díky p.Pulsovi je mi opět slvěle! Operace jsem se bála,ale vzhledem k tomu,že na mě pan primář působil tak nějak uklidňujíce,těšila jsem se! Po operaci se zajímal,ptal se,odpovídal na všechny mé dotazy,mohla jsem se na něj obrátit kdykoliv. Práci odvedl parádně,nevěřila jsem,že by někdo dokázal z mých prsou vytvořit opět krásný dekolt. Děkuji a vřele doporučuji!!

Velmi ochotný a milý pan doktor, moc děkuji za přijetí a kontrolu i když jsem nebyla klientkou Medicom VIP, pak doktor mě vzal, Zodpověděl spoustu mých dotazů a moc mi pomohl. Jemu i celému týmu Medicomu moc děkuji.

Pan doktor Puls je odborník a kapacita ve svém oboru. Jsem velmi spokojena s jeho prací při operaci horních a dolních víček. Mohu všem ženám doporučit. Díky tomuto zákroku vypadám mladší a působím svěže, i když jsem zrovna unavená. :-) Jsem po operaci 6 měsíců.

C

U pimáře MUDr. Pulse jsem před dvěma měíci podstoupila zvětšení prsou (z vel. O na vel.3), jeho práci a přístup hodnotím jako vynikající. Z toho důvodu jsem nyní čerstvě po zákroku duhém - plastice horních víček, kterou opět provedl MUDr. Puls. Vzhledem k tomu, že i tuto praci hodnotím já a mé okolí jako opět zdařilou, zvažuji na podzim i víčka dolní. V pana primáře a jeho tým mám naprostou důvěru a to i přes to, že jinak "dobrovolně lékaře nevyhledávám". Přeji mnoho dalších úspěchů

Také jsem byla u pana doktora na operaci očních víček. Je to asi tři roky. U vnitřních koutků se mi po operaci udělaly dolíčky,takže jsem byla na korekci.Prý se to stává. Mam to stále a stav očí je dnes jak před operací. Nejsem spokojená a nedoporučuji. Dnes je vzhled očí horší než před zákrokem.

Vážení návštěvníci těchto stránek.
S panem doktorem jsem měla tu čest pracovat.Je to výborný odborník, hodný, milý človek s citlivým přístupem ke klientkám,proto ho můžu všem doporučit!!!

Dobrý den všichni návštěvníci těchto stránek. S doktorem Pulsem jsem měla tu čest pracovat a věřte,že je to výborný odborník,velmi milý a hodný člověk.Můžu ho opravdu doporučit!

• plastická chirurgie