Ordinace PL pro děti a dorost-BABYCARE
Liborova 18/333, Praha

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost-BABYCARE Jiný

Doktorka Trnková se chovala hrubě a nasdílela soukromou konverzaci 3. osobě bez mého souhlasu. Velmi neprofesionální, řekl bych, že i za hranou zákona. Děti jsem od ní přehlásil k jiné lékařce.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost-BABYCARE Jiný

Skvela a prijemna pani doktorka se znalosti nejen pece o deti ale i nekolika svetovych jazyku. Doporucuji tez expatum.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost-BABYCARE Jiný

K doktorce chodíme několik let. Naštěstí jen preventivní prohlídky. Přesto po mně nyní požaduje "administrativní poplatek" 2000 Kč. Odůvodnění "protože vás objednáváme na čas" opravdu není pro mě protiplnění.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost-BABYCARE

Pani doktorku znam leta, bohuzel posledni dobu mi prijde nejaka vyhorela. Doslo to az tak daleko, ze se chova neuctive az ponizujicim zpusobem. Zrejme ma problem se zvladanim svych emoci. Na zaklade poslednich zkusenosti zacnu pro dite po letech hledat jineho pediatra.

nemám s paní doktorkou dobré zkušenosti. Je to lékařka ke které jsem ztratila absolutní důvěru. To jak se zachovla viz. níže mě ujistilo v to, že paní doktorce jsou přednější peníze než zdraví dítěte.
Popis:
Před podání Rotarixu mě bylo řečeno, že vč. aplikace bude cena 3500,-, při aplikaci mě bylo řečeno 4000,- a v čekárně má napsané že aplikace vč. vkcíny dvou dávek 2500,-. Když jsem se osobně ptala jaká je vlastně cena, nebyla schopna mě logicky tyto tři jiné částky vysvětlit. K tomu jsem potlaka jinou maminku která za rotarix u paní doktorky Trnkové zaplatila 5000,-!
Paní doktorka účtuje prohlídku před podáním Ratorixu rodičům a zároveň i poješťovně daného miminka!!

Nedělá ji problém naočkovat tak malému miminku (tři měsíce) hexavakxínu a pneumokoka najednou. Možná proto, že si to pak rozepíše na dvě očkování pojišťovně?!

Zásadně tuto doktorku nedoporučuji.

Velmy dobra detska doktorka. Znam ji uz 10 let a jsem moc spokojena! Je super

Velmi dobra doktorka!!!

Žádnou VIP kartu si neplatíme a jsme spokojeni. Úroveň jednání setřičky i paní doktorky skvělá. Nikdo nám kartu nevnucoval,byla to pouze nabídka na letáku. Výhody VIP karty pro nás nebyly aktuální, proto jsme je nevyužili. Pokud bych měla dítě často nemocné či s vážným onemocněním, jistě by nákup naše rodina zvážila. V této ordinaci se k nám chovají s úctou, empatií a respektem. Vždy nám ochotně hledají termín, několikrát jsem byla svědkem, jak sestřička pomáhá přes telefon radou či uklidněním mamince, např. jak postupovat při horečce,zábal apod. Ceníme možnost domluvit si dobu příchodu, nečekali jsme nikdy déle než pár minut / na poliklinice Barrandov i 2,5 hodiny/. Pokud máme problém, vždy zajímá paní doktorku i stav po zaléčení, máme poslat sms apod. Děkujeme.

Nedodrzuje napsanou dobu

Profesionální, vzdělaná, velmi milá k dětem (naše malá se jí jako jedné z mála nebojí), k rodičům se chová s respektem