Americká 3-5, Karlovy Vary
Ordinace (mapa)

Umístění: Ordinace

Nejhorší Orl nemocnice Karlovy Vary.
Mudr . Fialová taktéž . Dceru se zahnisanym uchem poslala s ibalginem domů, že to prý samo zmizí .
Super ,dcera je teď samozřejmě na antibiotikach ,když ji viděl jiný lékař, opravdu nechápal...

W

I já mohu potvrdit, že paní doktorka na mě udělala, jako profesionálka velice dobrý dojem, Takže jsem byl mile překvapen, jejím pozitivním přístupem, který byl pohotový a účinný, ačkoliv se nejednalo i nikterak příjemný zákrok.

Ž

Nejlepší paní doktorka z celého ORL oddělení v nemocnici. Šikovná, milá, vtipná, ale opatrná a šetrná (což se u ušonosokrčařů moc často nevidí :D). Absolutní jednička!

Umístění: Ordinace

Nejhorší Orl nemocnice Karlovy Vary.

W

Ž