Antala Staška 1670/80, Praha
Poliklinika Budějovická (mapa)

Změna adresy: poliklinika Spořilov. oční ordinace MUDr Továrek Lubomír, Božkovská 2967/4,
Praha 4 - Záběhlice, 141 00.

Paní doktorku Královou nedoporučuji, byl jsem tam na vstupní vyšetření k ní , a kvůli ní sem málem nenastoupil ani do nové práce.. její lékařské zprávy jsou tak nesmyslné že to nejde ani pochopit.., pak sem jí poprosil aby aspoň napsala do zprávy, že moje oči nemají vliv na new práci.. a byla pěkně drzá a arogantní.. samozřejmě ji nejvíc zajimalo peníze 500kč.. už k ní v životě nepůjdu!. Ještě si vymyslela do zprávy že sem nepřečetl 15 tabulek barvocitu když mi dala jen 6 tabulek!! Budu se na ní určitě stěžovat.

Na vyšetrenie očí som šla prvýkrát a preto je ťažké hodnotiť úroveň alebo obsah vyšetrenia, keďže nemám s čím porovnávať. Dovod mojho slabého hodnotenia je však prístup pani doktorky z tej ľudskej stránky. Bola arogantná, povýšenecká a nepríjemná. V podstate mi dávalo najavo, že ju moja prítomnosť a návšteva vysoko otravuje.Na to, že mám pocit, že sa mi zhoršil zrak reagovala výsmešne a to nepokladám za profesionálne. Nebola schopná mi vysvetliť, čo znamenajú čísla, ktoré vyplnila do formulára, absolútny nezáujem.... Napriek objednaniu na presnú hodinu som čakala 45 minút, ale to mi v podstate vadilo najmenej. Už nikdy sa u pani neukážem. Je smutné, že doktori si neuvedomujú, že my sme ich zákazníci a tak sa k nám majú chovať.

Tato pani doktorka je vazne parodie na zdravotnictvi. Byl jsem tam jednou po dlouhe dobe a uz nikdy vic. Jsem mladsi rocnik, ale neni mi jiz pet let a jeji nevychovane a hrube chovani me zaskocilo. Nicmene, asi ma proste takovou povahu a ani si to neuvedomuje. Co je ovsem jeste horsi, je jeji odborna uroven. Takze proto tohle hodnoceni.

Paní doktorka je milá a svojí práci rozumí. Pokud nejste spokojeni tak jděte jinam, ale těžko budete lepší hledat. Její plná čekárna asi o něčem vypovídá!

Vyhněte se, prosím, Mudr. Králové. Její jednání s pacienty není hodné vzdělaného člověka a bohužel ani úroveň zdravotní péče není dobrá. Než by pí. doktorka nechala udělat rozbor, nechá si raději vrtat koleno. Hlavně když budete chodit dokola na kontroly, kde dokola budete dostávat antibiotika ze široké palety, ačkoli je obecně známo, že by se neměly nadužívat. Můžete bohužel ale také skončit s trvale poškozenou rohovkou, a tudíž zrakem, po neléčené virové infekci.

Laskavý přístup k pacientům,

K pani doktorce jsem zkusila zavolat, jestli me muze prijmout kvuli akutnimu problemu a mohla jsem prijit hned ten den. Velice mila pani, lecba sice trvala dele, nez jsem cekala a vystridala jsem nekolik leku, ale tezko posoudit, cim to bylo. Rozhodne doporucuji.

Velice doporučuji,profesionální a milý přístup ke klientům,děkuji za převzetí do péče.Vše mi bylo vysvětleno od lékařky i sestry ,je vidět,že jim na nás záleží.Pouze nechápu proč chybí v ordinaci přístroj,který je v ordinaci o patro výš,ale kde jsem nebyl vyšetřen z důvodu rajonizace.Asi to tak osud chtěl a jsem rád za to milé přijetí,vřele doporučuji ještě jednou a díky.

Paní doktorka byla moc milá, byla ochotná mi vše poradit i vysvětlit. Přes ta kvanta pacientů, kteří sedí v čekárně, si na našla dost a času, aby mi vše vysvětlila. Erika Kučerová

Já si na ní nemohu stěžovat,vzala mě,syna i přítele,kdykoliv sme potřebovali. Nemyslim si že je nepříjemná,ale pokud někteří pacienti sou na ní a na sestřičku nepříjemný,tak se pak nemůžou divit.

Laskavý přístup k pacientům,

Praha 4 - Záběhlice, 141 00.