Lovosická 440/40, Praha

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

• psychiatrie

Umístění: Psychiatrická ordinace LTM-PRO s.r.o, Poliklinika Prosek a.s., vedlejší budova, dveře 1-1 Jiný

Skvelá pani doktorka, jednoznačne odporúčam.
A ďakujem!!

Umístění: Psychiatrická ordinace LTM-PRO s.r.o, Poliklinika Prosek a.s., vedlejší budova, dveře 1-1 psychiatrická konzultace

Nejlepší paní doktorka,je jediná,která mi pomohla a za to ji moc děkuji.

Je empatická, naslouchá, poradí a pomůže. Není to tak, že by jen psala léky, jako to spousta jiných psychiatrů dělá - doporučí i terapii a poradí, kterým směrem se v ní vydat tak, aby byla pro pacienta co nejpřínosnější. Na člověku jí opravdu záleží. Chce, aby byl v pořádku.
Nějaké delší čekání jsem u ní nezažila. Snad 5 minut, pokud je to déle, je to výjimka. Takže dochvilnost se na termíny vyplatí. Má dost dobrý a efektivní systém a umí si z povídání vybrat relevantní informace, popř. se na věci doptat.
Takže můžu jedině doporučit.

Lepší lékařku jsem nepoznala, nikdy neodmítne pomoci

Umístění: Psychiatrická ordinace LTM-PRO s.r.o, Poliklinika Prosek a.s., vedlejší budova, dveře 1-1 farmakoterapie

Chtěl bych paní doktorce moc poděkovat. V těžké životní situaci mi byla oporou a prakticky mi zachránila život. Nikdy jí to nezapomenu, dala mi naději do života a opravdu se mi snažila pomoc - naslouchala mi.

K paní doktorce chodím asi 6. rokem a mám ji ráda. Určitě bych neměnila a ráda ji doporučuji. Opravdu má snahu léčit a snaží se vyjít vstříc. Dokonce i respektuje můj názor. Nikdy mě neodbyla a vždy se mi snažila pomoct. Kéž by všichni doktoři byli takoví.

Naprosto skvělá paní doktorka. Pozorná, velmi se zajímá skvěle mi pomohla. Změnil se mi život k lepšímu.
Mohu jen doporučit.

Paní doktorku mohu jen doporučit, příjemná, lidská, naslouchá, chápavá. Dá se s ní mluvit "normálně" vše vysvětlí a hledá řešení společně! Více takových!

Umístění: jiné místo

Pani doktorka mi moc pomohla a stale pomaha. Je symaticka, mila, chapava, ochotna poslouchat. Trvalo delsi dobu, nez jsme prisly na ty spravne leky, ale nez se tak stalo, dostalo se mi od pani doktorky opravdu velke podpory. Dekuji.