Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

G

Výborná po všech stránkách. Mohu jen doporučit. Profesionální lékařka a zároveň má lidský přístup. Sestřička také příjemná a ochotná.

Naprosto vynikající lékařka, doposud jsem nepoznala lepšího lékaře v žádném oboru mediciny. Vysoce odborně připravená, nic nezanedbá, zároveň má citlivý a lidský přístup k dětem i rodičům.

Jana S.
Mohu se jen přidat ke chvále na tuto paní doktorku i její sestřičku Milušku. Paní doktorka je vždy milá, a to i přes velký nápor pacientů. Očkování zbytečně nenutí, snaží se vždy odpovědět na jakékoliv dotazy. Kontakt na ní jsme dostali od známých a rozhodně nelitujeme, že jsme si ji vybrali za pediatra.

Jen doporučím. Chodila jsem k paní doktorce odmalička a nikdy mě neodbyla, vždy se opravdu zajímala a snažila se mi pomoci. A úspěšně.

Prvni dojem z pani doktorky je celkem dobry, ale po dalsich navstevach jsme s jejim pristupem byli docela v rozpacich. Pusobi zmatenym a nesoustredenym dojmem, na dite se treba 10 minut nepodiva a zepta se, jestli se uz v prostoru samo postavi a umi chodit, pricemz to dite tam celou dobu chodi a hraje si. Hraci koutek ma opravdu moc pekny. Taky je fajn, ze ockovani nenuti za kazdou cenu. Pecliva je dost, jen prostup k detem je trosku drsnejsi. Kdyz dite breci, tak pusobi velice nervoznim dojmem. To bych chapala u cizich lidi, ale ne u pediatra. Proste pokazde vaham, jestli u ni zustat, nebo zmenit dr.

Skvělá lékařka, dojížděla jsem za ní do Prahy i po té, co jsme se přestěhovali. Ordinaci i čekárnu nádherně zvelebila, své pacienty zná, ví jak s nimi jednat (dovede v přístupu odlišit dítě od puberťáka). Člověk má opravdu pocit, že mu na něm i jeho dětech záleží.
Bohužel okolní čekárny tak pěkné nejsou a rodiče tak své děti posílali hrát si do čekárny k této doktorce (zcela bez dozoru, protože museli `stát frontu` v té své), takže například v době určené pro zdravé např. jdoucí na očkování si v čekárně hrálo několik nemocných dětí... Z toho důvodu je teď už přístup pro cizí děti zakázán.

Nejlepší!! Jezdíme k ní přes půl Prahy a stojí nám to za to. Milá, vstřícná, chytrá, profesionálně zdatná, sestřička taky výborná. Dohromady tvoří skvělý tým! Mám dva syny a pokaždé se o ně postaraly na jedničku. P. doktorka má moji plnou důvěru.

Skvělá paní doktorka. Je pečlivá, ale neřeší blbosti, odpoví na jakoukoli otázku bez mrknutí oka a rozhodně je velmi výkonná. Systém objednávání nemá chybu. Sestřička taky ne. Mohu jen doporučit.

Skvělá po profesionální stránce, vždy určila správnou diagnózu, skvělý přístup k dětem. Tříletý syn normálně doktory moc nezvládá - na ortopedii řval i když se měl jen projít po zemi, na očním odmítl otevřít oči, ale paní doktorka Haaseová mu bez problémů udělala výtěr z krku, a ani si to nezafixoval jako něco nepříjemného. Jakmile se otevřou dveře ordinace, už se hrne dovnitř bez ohledu na to, zda jsme zrovna na řadě. Paní doktorka běžně komunikuje s rodiči po telefonu, "nevyšiluje z blbostí", neposílá zbytečně na různá vyšetření. Rovněž sestřička je velmi milá. Můžeme jedině doporučit!!!

Chodíme k dr. Haaseové s dětmi již několik let a musím říct, že lepší dětskou lékařku jsem nepoznal. Myslím si že po odborné stránce nemá konkurenci, navíc je velice výkonná a i přes svoji rychlost a výkonnost je k dětem (i rodičům) pozorná a milá.