Martina Haaseová, pediatr Praha

MUDr. Martina Haaseová

Uložit

Pediatr Více

48 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lovosická 440/40, Praha
Poliklinika Prosek a.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Poctiva a pozorna a obetava lekarka, vzdy vecna, soustredena, skvele diagnostikuje problem i pomuze s lecbou

P
Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Nejlepší pediatr jaký může být.
Paní doktorka i sestřička jsou vždy milé, laskavé. Vše nám bylo vždy perfektně vysvětleno. Opravdu ukázková lékařka se sestřičkou.

P

Názor přidán dne 24.06.20 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

P
Ověřeny pacient
Umístění: Poliklinika Prosek a.s.

Skvělá lékařka. Neskutečně pracovitá, usměvavá, milá, empatická, zapálená pro svou práci. Velmi ochotná. Skvělá komunikace po e-mailu. Mnoho ušetřených minut díky e-receptům.

G
Ověřeny pacient

Výborná po všech stránkách. Mohu jen doporučit. Profesionální lékařka a zároveň má lidský přístup. Sestřička také příjemná a ochotná.

Ověřeny pacient

Naprosto vynikající lékařka, doposud jsem nepoznala lepšího lékaře v žádném oboru mediciny. Vysoce odborně připravená, nic nezanedbá, zároveň má citlivý a lidský přístup k dětem i rodičům.

J
Ověřeny pacient

Jana S.
Mohu se jen přidat ke chvále na tuto paní doktorku i její sestřičku Milušku. Paní doktorka je vždy milá, a to i přes velký nápor pacientů. Očkování zbytečně nenutí, snaží se vždy odpovědět na jakékoliv dotazy. Kontakt na ní jsme dostali od známých a rozhodně nelitujeme, že jsme si ji vybrali za pediatra.

H
Ověřeny pacient

Jen doporučím. Chodila jsem k paní doktorce odmalička a nikdy mě neodbyla, vždy se opravdu zajímala a snažila se mi pomoci. A úspěšně.

T
Ověřeny pacient

Prvni dojem z pani doktorky je celkem dobry, ale po dalsich navstevach jsme s jejim pristupem byli docela v rozpacich. Pusobi zmatenym a nesoustredenym dojmem, na dite se treba 10 minut nepodiva a zepta se, jestli se uz v prostoru samo postavi a umi chodit, pricemz to dite tam celou dobu chodi a hraje si. Hraci koutek ma opravdu moc pekny. Taky je fajn, ze ockovani nenuti za kazdou cenu. Pecliva je dost, jen prostup k detem je trosku drsnejsi. Kdyz dite breci, tak pusobi velice nervoznim dojmem. To bych chapala u cizich lidi, ale ne u pediatra. Proste pokazde vaham, jestli u ni zustat, nebo zmenit dr.

T
Ověřeny pacient

Skvělá lékařka, dojížděla jsem za ní do Prahy i po té, co jsme se přestěhovali. Ordinaci i čekárnu nádherně zvelebila, své pacienty zná, ví jak s nimi jednat (dovede v přístupu odlišit dítě od puberťáka). Člověk má opravdu pocit, že mu na něm i jeho dětech záleží.
Bohužel okolní čekárny tak pěkné nejsou a rodiče tak své děti posílali hrát si do čekárny k této doktorce (zcela bez dozoru, protože museli `stát frontu` v té své), takže například v době určené pro zdravé např. jdoucí na očkování si v čekárně hrálo několik nemocných dětí... Z toho důvodu je teď už přístup pro cizí děti zakázán.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti