Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Šrobárova 50, Praha
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Umístění: jiné místo Medica Flora; gynekologie

Pana doktora Samce mam nově (po špatných zkušenostech s jiným gynekologem).
Pan doktor je pečlivý, strašně milý, vše mi vždy vysvětli, nespěchá a poprvé muzu říct, že se na gyndu snad i těším ????????
Na moji návštěvu je vždy připraveny, mate pocit, že se o Vás opravdu zajímá.
Mně pomáhá moc. Neměnila bych. Dnes sehnat kvalitního lékaře (jakéhokoliv) je velmi těžká práce.

Děkuji, Tereza

Umístění: jiné místo

Veľmi príjemný pečlivý a citlivý doktor s ľudským a profesionálnym prístupom. Bola som tam síce len 2 krát, ale zatiaľ veľká spokojnosť. Určite odporúčam.

Umístění: jiné místo

Poprvé mohu říct, že chodím ke gynekologovi ráda – pan doktor je milý, přátelský, pečlivý, profesionální. V Medica Flora jsou navíc super i sestřičky a laborantky, proto ráda doporučuji komukoliv celé pracoviště :-)

Příjemný, profesionální a lidský přístup, vše mi vysvětlil, odpověděl na otázky. Prostředí ordinace je příjemné, sestřička byla moc milá - osobně i po telefonu :)

Pan doktor ma prijemne vystupovani, je to pravda ale 1) vzdy pospicha a ani se nepta na takove nezbytne veci, ktere urcujou anamnezu pacientky a na kterych zalezi i cele leceni... 2) Diky jeho predpisum a povrchovemu pristupu behem doby leceni jsem tak trochu znicila svuj hormonalni fon na nekolik mesicu dopredu (nespravne davkovani hormonalniho prostredku Utrogestan). .

Všem mohu jedině doporučit celou tuto gynekologii. Přešla jsem sem, protože jsem hledala moderní a vlídné pracoviště a jsem velmi spokojená. Sestra je velmi milá, usměvavá a dá se s ní o všem mluvit, vždy vás vyslechne a pokud možno uklidní, má opravdu lidský přístup ke všem pacientům a snaží se vám vždy vyjít vstříc. Pan doktor je milý, sympatický a hlavně velmi pečlivý. Ke každé kontrole přistupuje velmi zodpovědně a pokud vás něco trápí, snaží se najít příčinu. Řeší vše, co se mu nezdá např. tím, že vás radši odešle na další vyšetření k jinému odborníkovi než aby to nechal být a řekl, že to bude v pohodě. Můžete se mu se vším svěřit a on se bude snažit vám vše vysvětlit. Do ničeho vás nenutí, netahá z vás peníze, naopak dělá svou práci na profesionální úrovni. Pokud je třeba probrat s vámi nějaké výsledky vyšetření klidně vám zavolá, aby vás uklidnil či s vámi probral další postup, což mi přijde naprosto úžasné! Mohu jedině doporučit a celé ordinaci přeji, aby si tuto úroveň udržela!

Pan Samec je velice příjemný, zajímá se o pacienty a snaží se vše vysvětlit a co nejlépe pomoci. Určitě doporučuji!

Skvělý mladý doktor :) chápavý, vstříčný, milý, taky mi podal ruku při pozdravu. Řešíl se mnou otázky pojíštění, což je velký plus, jelikož mám jiné pojíštění.

Pan doktor má profesionální přístup a vždy mi 100% vyšel vstříc. Na rozdíl od jiných při příchodu pacientku pozdraví, podá ruku, zeptá se, jak se vede. Vše vysvětlí, provede komplexní vyšetření. Všem doporučuji.