Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Šrobárova 50, Praha
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
T
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Medica Flora; gynekologie

Pana doktora Samce mam nově (po špatných zkušenostech s jiným gynekologem).
Pan doktor je pečlivý, strašně milý, vše mi vždy vysvětli, nespěchá a poprvé muzu říct, že se na gyndu snad i těším ????????
Na moji návštěvu je vždy připraveny, mate pocit, že se o Vás opravdu zajímá.
Mně pomáhá moc. Neměnila bych. Dnes sehnat kvalitního lékaře (jakéhokoliv) je velmi těžká práce.

Děkuji, Tereza


A
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Veľmi príjemný pečlivý a citlivý doktor s ľudským a profesionálnym prístupom. Bola som tam síce len 2 krát, ale zatiaľ veľká spokojnosť. Určite odporúčam.


A
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Poprvé mohu říct, že chodím ke gynekologovi ráda – pan doktor je milý, přátelský, pečlivý, profesionální. V Medica Flora jsou navíc super i sestřičky a laborantky, proto ráda doporučuji komukoliv celé pracoviště :-)


Ověřeny pacient

Příjemný, profesionální a lidský přístup, vše mi vysvětlil, odpověděl na otázky. Prostředí ordinace je příjemné, sestřička byla moc milá - osobně i po telefonu :)


S
Ověřeny pacient

Pan doktor ma prijemne vystupovani, je to pravda ale 1) vzdy pospicha a ani se nepta na takove nezbytne veci, ktere urcujou anamnezu pacientky a na kterych zalezi i cele leceni... 2) Diky jeho predpisum a povrchovemu pristupu behem doby leceni jsem tak trochu znicila svuj hormonalni fon na nekolik mesicu dopredu (nespravne davkovani hormonalniho prostredku Utrogestan). .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Všem mohu jedině doporučit celou tuto gynekologii. Přešla jsem sem, protože jsem hledala moderní a vlídné pracoviště a jsem velmi spokojená. Sestra je velmi milá, usměvavá a dá se s ní o všem mluvit, vždy vás vyslechne a pokud možno uklidní, má opravdu lidský přístup ke všem pacientům a snaží se vám vždy vyjít vstříc. Pan doktor je milý, sympatický a hlavně velmi pečlivý. Ke každé kontrole přistupuje velmi zodpovědně a pokud vás něco trápí, snaží se najít příčinu. Řeší vše, co se mu nezdá např. tím, že vás radši odešle na další vyšetření k jinému odborníkovi než aby to nechal být a řekl, že to bude v pohodě. Můžete se mu se vším svěřit a on se bude snažit vám vše vysvětlit. Do ničeho vás nenutí, netahá z vás peníze, naopak dělá svou práci na profesionální úrovni. Pokud je třeba probrat s vámi nějaké výsledky vyšetření klidně vám zavolá, aby vás uklidnil či s vámi probral další postup, což mi přijde naprosto úžasné! Mohu jedině doporučit a celé ordinaci přeji, aby si tuto úroveň udržela!


M
Ověřeny pacient

Pan Samec je velice příjemný, zajímá se o pacienty a snaží se vše vysvětlit a co nejlépe pomoci. Určitě doporučuji!


L
Ověřeny pacient

Skvělý mladý doktor :) chápavý, vstříčný, milý, taky mi podal ruku při pozdravu. Řešíl se mnou otázky pojíštění, což je velký plus, jelikož mám jiné pojíštění.


N
Ověřeny pacient

Pan doktor má profesionální přístup a vždy mi 100% vyšel vstříc. Na rozdíl od jiných při příchodu pacientku pozdraví, podá ruku, zeptá se, jak se vede. Vše vysvětlí, provede komplexní vyšetření. Všem doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti