Adresa

Ordinace specialisty - interní
Hostinského 1533, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Velmi příjemný a sympatický odborník se zájmem o pacienta. Rovněž sestra je příjemná (což je dle mých zkušeností výjimečný případ). Mohu jen doporučit.

Doktora Petra považuji za jednoho z nejlepších. Má velmi lidský přístup, trpělivost, vše dopodrobna vysvětlí. Byl jsem svědkem, že vzal i pacienta, který přišel po ordinačních hodinách.

S tímto diabetlogem mám velmi dobré zkušenosti, mohu jen doporučit. Děkuji


Jsem velmi spokojená s péčí o mě a s přístupem.


J

Doktor Petr je super a sestra je taky fajn.


J

Výborný diabetolog. Cukrovku mám už od dětství, vzstřídal jsem více lékařů s touto specialiyací, ale tenhle je bezkonkurenčně nejlepší. I kdzž jsem se y Prahy odstěhoval, stále za ním dojíždím na kontroly. Je velmi příjemný, má trpělivost vzsvětlit vše co potřebujete. je pečlivý. Díky němu se včas přišlo na jednu mou vážnou zdravotní komplikaci. je totiž také internista a dokže vidět vše v souvislostech.


J

Doktor Petr je podle mého názoru velmi dobrý lékař, je příjemný, ochotně vás vyslechne a skutečně se zabývá vašimi problémy. Má velmi dobře vybavenou ordinaci včetně sona, ekg atd. takže nemusíte chodit po dalších vyšetřeních.


K MUDr. Petrovi chodím já i můj manžel již několik let (diabetologie) a oba jsme velmi spokojeni. Nebere pacienta jako čárku na seznamu, všechno trpělivě vysvětlí, zodpoví otázky, je svědomitý. Oceňuji jeho osobní přístup ke každému pacientovi, zvláště po zkušenostech s mnohými jinými lékaři. Tohoto lékaře mohu opravdu vřele doporučit.


Vidí člověka ve všech souvislostech, odborně vysvětlí, je trpělivý a má pochopení. Velice příjemný pan doktor i sestřička.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti