Adresa

Koněvova 205, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
31 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Umístění: Ordinace Jiný

K MUDr. Pehrovi jsem se dostavila s neurčitými bolestmi v horní části zad. Operativně mi provedl vyšetření vč. EKG, které bylo alarmující. Obratem zajistil můj převoz na do FN Královské Vinohrady. Poté jsem byla hospitalizována na Kardiologickém oddělení FN, kde mi byla následně provedena katetrizace vč. zavedení stentu. Lékaři konstatovali, že díky včasnému zásahu MUDr. Pehra a provedené katetrizaci, byl odvrácen hrozící infarkt. Panu doktorovi bych ráda touto cestou poděkovala. Je to odborník na svém místě. Mě osobně svým rychlým odborným zásahem zachránil život.


A
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Jiný

Vždy som si priala doktora, ktorý vie čo robí.
Doktor Pehr sa neznaží odfláknut svojú prácu, vypočuje ťažkosti a snaží sa pomoct, urobí vyšetrenia a hľadá príčinu. Pacienti nie sú pre něho iba práce.
Ďakujem Vám.


S
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Pan doktor Martin Pehr dle mého názoru je jeden z nejlepších doktorů co můžete kdy potkat. Jeho přístup ke každému pacientovi je naprosto individualní. Což je v dnešní době naprostá vzácnost. Jeho profesionální znalosti v oboru jsou velkolepé a zároveň jeho postup v případě závažné diagnózy jakož to u mě. Ihned na situaci zareagoval ,okamžitě domluvil CT (původní objednaní od jiného lékaře na CT za měsíc, po zdělení situace panu doktorovi Pehrovi CT DO DRUHÉHO DNE - DĚKUJI PANE DOKTORE) a následně mě seznámil s mojí situací (LYMFOM) a zařídil vše potřebné včetně léčby ve VFN Karlín ,kde se mě ujal pan Profesor .... Díky reakci pana doktora jsem nastoupil o měsíc dříve do léčby a tím mi v podstatě zachránil život. Po celou dobu si mě pečlivě hlídá chce vidět veškeré výsledky a velice mě podporuje v léčbě . V případě jakýchkoliv komplikací mi ihned s dobrou náladou pomáhá. Já tedy velice doporučuji pana doktora a jsem si naprosto jistý ,že se jedná o jednoho z nejlepších praktických lékařů…. Jsem jeho pacientem již 16 let , tak vím co píšu ...


L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Preventivní prohlídky, pracovně-lékařská péče, doporučení ke specialistovi

Pan doktor Pehr je skvělý člověk, přesně takto si predstavuji lékaře, pro kterého je jeho práce posláním. Vlídný, vstřícný; i sestřička je velmi příjemná a profesionální.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace viroza

Velmi milý, nenutí mi věcně antibiotika jako předchozí praktik.
Předhozí obvodní lékařka mi prakticky při každém náznaku povlaku na jazyku(z kefíru třeba) rvala antibiotika Sandoz(Novartis), kterých měla vedle sebe vždy několik krabic(Azitromycin 500, Amoxiklav ..).

Už jen jeho pozitivním přístupem se dříve uzdravím.
Super ordinační hodiny.
Jen víc takových.


B
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace domníval jsem se, že chřipka

Navštívil jsem pana doktora, řekl o svých obtížích, následovalo měření tlaku a natočení EKG. Hodnoty pro mne prý nic moc, objednal mne na kardiologii, kde měli čas až ke konci března.Vyzvedl jsem předepsané léky v lékárně a po cestě domů mi volá pan doktor abych si doma sbalil věci potřebné do nemocnice a dostavil se okamžitě zpět. Z ordinace jsem byl převezen sanitkou do FNKV a druhý den mi dělali katetrizaci jedné tepny.Lékař provádějící zákrok konstatoval, že předcházely tomu dvě příhody dušnosti, tak při té třetí už bych tam zůstal ale teď jste tady a včas a zase budete v pořádku.Vrací mne to zpět do ordinace kdy pan doktor na té mechanické krabičce,kterou si pamatuji z filmů odtrhává výsledek EKG a začíná laborovat. Nejsem lékař, pan doktor o něčem hovořil a v nemocnici operatér hovořil o tom samém a dalo mi dohromady, že tady na Poliklinice Chmelnice sedí fakt borec, který to z těch výsledků vyčetl a přesně určil a dokonce i která tepna to bude.
Ale co nejvíc, nenechal mě čekat na nějaký dlouhý termín, zajistil zákrok v nemocnici....................jednoznačně mi zachránil život !!!!
Dle mého názoru je odborník na svém místě a pro mne už navždy TOP DOKTOR.
Marcel Bedrna dat. nar. 1967


I
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace vyssi cholesterol

Ja som isla k panovi doktorovi kvoli vyssiemu cholesterolu a nakoniec mi zistil leukemiu, nastastie v zaciatku,vybavil mi lekara,ktory sa zaobera s touto chorobou a informuje sa pravidelne, ze ako prebieha liecenie.Bolo by dobre keby bolo viac takychto lekarov.Odporucam :]


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Velmi příjemný a usměvavý odborník. Při jeho návštěvě se člověk cítí jako u přátel, ne jako u lékaře. Vyslechne, poradí, vyléčí nebo pošle k odbornému vyšetření.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Nikdy jsem nepoznal lékaře takových kvalit a jsem velmi rád, že mohu být v péči tohoto odborníka. Prostě žiji s pocitem, že je o mne po zdravotní stránce vždy dobře postaráno. Jsem velmi vděčný.
Antonín Janeček 62 let


S
Ověřeny pacient

Je videt, ze pan doktor ma rad svoji praci, je ochotny, moc prijemny, pozitivni, proste supr lekar a clovek, plus ma smysl pro humor :) Jsem nejvic spokojena. Dekuji Vam, pane doktore! :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti