Koněvova 205, Praha

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pana Doktora znám 10 let. Je to můj praktický lékař. Je to nejvíc nejlepší doktor na světě Je lidský a spravedlivý. Když se mu něco nezdá tak Vám to řekne. Dá se s ním komunikovat. Je to prostě skvělý člověk. Za mě - spokojenost.

Umístění: Ordinace Jiný

Již příchod do ordinace mile překvapí. Pan doktor s úsměvem na rtech jakoby říkal "jsem rád, že vás vidím." Ochotný, vstřícný, pečlivý, vše vysvětlí. Recept na lék, který pravidelně beru ochotně pošle na můj mobil, na emaily obratem odepisuje. Mimo pracovní dobu je stále k dispozici a řeší nastalý problém a dokonce i z dovolené. Jsem velmi spokojena a mohu jen všem doporučit. Je to nejlepší lékař, kterého jsem kdy potkala.

O
Umístění: Ordinace Jiný

Vysoka profesionalita, napomocnost, empatie, pan doktor vse vysvetli a umi vzdycky pomoci. Dekuji panu doktorovi, ze se mi venoval dokonce i v mimo ordinacnich hodinach, kdyz jsem potrebovala urgentne pomoci. Nezůstala jsem tak v kritickych chvilich na holickach. K panu doktorovi jiz chodim mnoho let a jsem velice spokojena. Proto nelituji i dlouhych cekacich dob v cekarne. Pan doktor se totiz kazdemu peclive venuje. Přestože v dnesni pretizene covid době neni snadne se vzdy dovolat, pres e-mail reakci jsem obdrzela vzdy. Dekuji take za pochopeni, kdy mne pan doktor po onkologicke operaci, kdy jsem navic onemocnela, byl tak velmi hodny, ze mne vysetril prednostne. Jeste jednou moc dekuji a preji panu doktotovi jen a jen spokojene pacienty, jako jsem ja.

Umístění: jiné místo Jiný

Byl jsem moc spokojený s léčbou covidu. Hodně mi pomohl. Měl jsem dlouho horečky a už jsem nevěděl, jak se jich zbavit. Pan doktor mi dokázal pomoci díky medikaci, kterou nasadil. Zabrala skoro okamžitě. Jste skvělý :). Diky, že jsou lidé jako Vy. Kéž by jich bylo více :).

Umístění: jiné místo Jiný

K MUDr. Pehrovi chodí téměř celá moje rodina již mnoho let, vždy se s maximální péčí postará o naše zdraví. Operativně poradí i on-line, v případě potřeby pošle e-recept. Jsem vděčná za jeho dlouholetou péči a starostlivost o mého hodně nemocného tátu. DĚKUJU

Umístění: Ordinace Jiný

Výborný a vstřícný přístup k pacientům. To platí i pro sestřičku.
Pan doktor umí naslouchat, poradit a vysvětlit.
I těžkých situacích umí pan doktor správně poradit a pomoci s osobním nasazením. Má prostě o pacienty lidský zájem.

Umístění: Ordinace Jiný

Mudr. Martin Pehr - stačilo by i jen jedno slovo PROFESIONÁL ! Léčba nejen těla, ale i duše. Maximální snaha pomoci, vyslyšet.... I v případě plné čekárny se vyplatí vydržet. Pane doktore, moc děkuji !

Umístění: Ordinace Jiný

Je mi 58 let a za celý život jsem nepoznala lepšího lékaře, nemám ani tolik slov abych vyjádřila co pro mě a mého manžela pan doktor udělal, jeho lidskost je neuvěřitelná, dále obrovská odbornost, vstřícnost, empatie.... Martínku jsem velice ráda, že Vás máme a moc si toho vážíme.

Umístění: jiné místo Jiný

Děkuji panu MUDr. Martinu Pehrovi, který mi věnoval pozornost ve svém volném čase! Zaslala jsem panu doktorovi fotografii, na které byla reakce po štípnutí klíštěte! S velkou ochotou se mému případu věnoval a zaslal léky proti případnému selhání organismu! Dále mi pan doktor zaslal upozornění, že po měsíci musím přijít na odběr krve. - skláním se před jeho odborností, precizností, slušností a velkou noblesou. V jeho péči se člověk cítí v těch nejlepších rukou!
Přála bych též ostatním pacientům takového pana doktora.

Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Pehr je člověk na svém místě nejenom po lidské, ale i po profesionální stránce. Po mých problémech s chudokrevností, ztrátou železa a problémech s průduškami mě poslal na podrobnější odběry, s tím, že požaduje výsledky ihned, protože měl podezření a vysoké hodnoty výsledků prokázaly pravděpodobnost na plicní embolii. Pan doktor mi ihned volal, poslal mě ještě ten den na další vyšetření. V nemocnici mě ihned hospitalizovaly, na základě požadavků pana doktora provedli RTG plic a CT. Naštěstí se plicní embolie nepotvrdila, ale přístup pana doktora byl prostě famózní.
Děkuji za to, že jsem Vás poznala a mohu být Vaší pacientkou. JK