Koněvova 205, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je JEDNIČKA ve svém oboru. Milý, vstřícný a umí nejen naslouchat, ale i pomoct. Staral se i o moji hodně starou a nemocnou maminku, chodil k nám mnohdy i mimo svoji pracovní dobu. Ano, čeká se u něho někdy dlouho, ale návštěva u pana doktora není o kvantitě, ale o kvalitě. Pane doktore, děkujeme za to jaký jste.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je velmi vstřícný a empatický,pravidelně komunikuje i emailem,což není úplná samozřejmost.Velmi oceňuji,že je možné si u něj objednat konkrétní termín návštěvy bez zdlouhavého čekání.Má plně vybavenou ordinaci, předoperační vyšetření u něj zabralo minimum času.Dokáže laikovi vysvětlit jednoduchou formou diagnozu a další možnosti léčby.Samozřejmostí je posílání e-receptů. Po zkušenostech s jinými lékaři mohu s jistotou potvrdit,že pan doktor je naprostá špička ve svém oboru z hlediska profesního i lidského.Kéž by u nás bylo takových lékařů více.

Umístění: Ordinace Jiný

Pana doktora už mám hodně let. Jsem moc ráda,že je mým lékařem. Sice už v Praze nežiju ,ale s radostí k němu dojíždím. Potřebovala jsem potvrzení na ÚP o zdravotním stavu.Bez problému mi ušetřil cestu a odeslal mi vše na ÚP sám. A tomu nevěřili ani na ÚP ,že by mi někdo takto vyšel vstříc a pomohl mi. Já však vím jak lidský Pan doktor je. A občas se čeká od toho jsou čekárny:) Moc si vážím jeho péče a přístupu. Sestra Pana doktora je taky milá slečna.

Umístění: Ordinace Jiný

Proti lecbe pana doktora nemam co vytknout, ale s cim jsem se jeste nesetkal, jak si pak doktor vazi svych pacientu. Ordinacni doba je jen car papiru. Priklad zacatek ordinace 8:30 a ani v 9 jeste nejde prvni pacient. Bezna cekaci doba je 1,5 az 3 hodiny, naprosta silenost se kterou jsem se jeste nikdy nesetkal. Chci jen panu doktotovi vzkazat, ze ne vsem zamestnavatel toleruje pul denni vypadek v praci. Hledam si jineho lekare, protoze k tomuhle se neda dostat.

Umístění: Ordinace Jiný

Pana doktora jsem oslovila na doporučení mé známé vloni v srpnu, když jsem měla covid s těžkým průběhem. Přestože jsem měla velmi vysoké teploty a silný kašel, tehdejší má lékařka mě odbyla tím, že mám zůstat v posteli a hodně pít, a že žádné léky nejsou třeba. Pan doktor se mě okamžitě a přívětivě ujal, předepsal mi medikaci, která ihned zabrala a i o víkendu se telefonicky zajímal, jak se má léčba vyvíjí. Obdobně se zachoval, když jsem koncem roku onemocněla virózou. Jsem ráda, že jsem se stala pacientkou tohoto laskavého empatického lékaře a vysokého profesionála.

Umístění: Ordinace Jiný

Neuzasnejsi obvodni lekar, zkuseny internista a hlavne clovek! Profesionalita je doprovazena lidskosti a uzasnym pristupem k pacientum, vzdy usmevavy a v pohode. Nedivim se, ze ma stale plno. Pojistovny by si takove lekare mely hyckat.

Umístění: Ordinace Jiný

Pana Doktora znám 10 let. Je to můj praktický lékař. Je to nejvíc nejlepší doktor na světě Je lidský a spravedlivý. Když se mu něco nezdá tak Vám to řekne. Dá se s ním komunikovat. Je to prostě skvělý člověk. Za mě - spokojenost.

Umístění: Ordinace Jiný

Již příchod do ordinace mile překvapí. Pan doktor s úsměvem na rtech jakoby říkal "jsem rád, že vás vidím." Ochotný, vstřícný, pečlivý, vše vysvětlí. Recept na lék, který pravidelně beru ochotně pošle na můj mobil, na emaily obratem odepisuje. Mimo pracovní dobu je stále k dispozici a řeší nastalý problém a dokonce i z dovolené. Jsem velmi spokojena a mohu jen všem doporučit. Je to nejlepší lékař, kterého jsem kdy potkala.

Umístění: Ordinace Jiný

Vysoka profesionalita, napomocnost, empatie, pan doktor vse vysvetli a umi vzdycky pomoci. Dekuji panu doktorovi, ze se mi venoval dokonce i v mimo ordinacnich hodinach, kdyz jsem potrebovala urgentne pomoci. Nezůstala jsem tak v kritickych chvilich na holickach. K panu doktorovi jiz chodim mnoho let a jsem velice spokojena. Proto nelituji i dlouhych cekacich dob v cekarne. Pan doktor se totiz kazdemu peclive venuje. Přestože v dnesni pretizene covid době neni snadne se vzdy dovolat, pres e-mail reakci jsem obdrzela vzdy. Dekuji take za pochopeni, kdy mne pan doktor po onkologicke operaci, kdy jsem navic onemocnela, byl tak velmi hodny, ze mne vysetril prednostne. Jeste jednou moc dekuji a preji panu doktotovi jen a jen spokojene pacienty, jako jsem ja.

Byl jsem moc spokojený s léčbou covidu. Hodně mi pomohl. Měl jsem dlouho horečky a už jsem nevěděl, jak se jich zbavit. Pan doktor mi dokázal pomoci díky medikaci, kterou nasadil. Zabrala skoro okamžitě. Jste skvělý :). Diky, že jsou lidé jako Vy. Kéž by jich bylo více :).