Přijímám: dospělí
Hotovost

Během své kariéry pomáhám ženám, které mají gynekologické obtíže. Intenzivně se zabývám a) diagnostikou a léčbou močové inkontinence a sestupů pánevn...

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství
  • Patologie těhotenství

Ukončené školy

• 2000-2006 - Masarykova univerzita v Brně, lékařská fakulta ,všeobecné lékařství
  • – Academy of Health Care Management, studium MBA ve zdravotnictví

• gynekologie a porodnictví
  • plastická chirurgie
  • dětská gynekologie

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina, Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Jiný

U pana doktora jsem podstoupila zákrok k omlazení intimních partií s využitím přístroje PlasmaJett. Vše mi bylo předem náležitě vysvětleno, výsledek jsem pozorovala již po měsíci. Došlo ke zvlhčení sliznice, zpevnění velkých stydkých pysků, vypadá to hezky. Pana doktora doporučuji.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Jiný

vstřícný pan doktor, hodné sestřičky, dochvilnost, pečlivost, moderní technologie, pěkná ordinace a hlavně lidskost

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Jiný

byla jsem velice spokojena s přístupem, příjemná sestřička i lékař, mé dotazy plně a srozumitelně vysvětleny

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. gynekologické konzultace

Velice sympatický pan doktor s lidským přístupem. Při příchodu do ordinace mi podal ruku, což mě mile překvapilo. S návštěvou jsem byla na 100% spokojená. Konečně pořádný gynekolog v Kopřivnici! Ostatní by se měli od pana primáře učit. Je to člověk na svém místě.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. vedení těhotenství

Pan doktor Němec je člověk se srdcem na správném místě. Svou práci má a dělá rád a jde to vidět. Je milý, ochotný, vstřícný, na všechno v klidu odpoví a pokud odpověď nemá, řekne, že nevi/nezačne to obecně okecavat, jako spousta jiných lidi/. V dnešní době se takovýto přístup opravdu málo vidí a díky tomu se člověk na návštěvu do ordinace i těší. K tomu všemu je i velice sympatický a atraktivní.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Jiný

Mudr. Němec vždy vše vysvětlí, ukáže a vyslechne a termín je přesně na čas.
Sestřička je také velmi sympatická.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Jiný

Příjemná, ochotná sestřička, která mě kvůli změně bydliště hned objednala a přijala jako nového pacienta. MUDr. Němec je velmi milý, laskavý lékař, který má perfektní přístup, naslouchá, poradí Vám. Můžu gynekologii jen doporučit.

Umístění: jiné místo Jiný

Naprosta spokojenost s panem doktorem, předčilo všechna má očekávání. Porovnání mám z FNO a za mě v nemocnici FM s panem doktorem bezkonkurenčně lepší přístup a vše kolem. Doporučuji jednoznačně.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. gynekologické konzultace

Pan doktor mě kontaktoval na můj osobní telefon, aby mě ujistil o tom, že když jsem se nedostavila v termínu na preventivní prohlídku, je mi poskytnut nový termín.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. urogynekologie

Dnešní návštěva u pana doktora Němce mě šokovala. Příjemný mladý muž velice sympatický, který mi podal ruku při příchodu. Vše mi vysvětlil vyšetřil .S takovým to jednáním jsem se setkala jen na ikemu v Praze. Léčím se s inkontinenci. Pan doktor léčí uroinkontinenci , Tak uvidíme. Za mne 100% . Celá ordinace je moderně vybavená . Super všechen stres ze mně spadl.

• Gynekologická onemocnění

• gynekologie a porodnictví
  • plastická chirurgie
  • dětská gynekologie

Stáže

• Masterclass terapie ovariálního karcinomu, 2014-2015, Charite Berlin, Prof. Jalid Sehouli
  • Terapie Endometriózy, 8/2017, Vilach, Prof. Jörg Keckstein
  • Urogynekologická stáž v nejvyšším referenčním centru Německa, Nemocnice Hagen.Haspe, Dr. Jacek Kociszewski

Certifikáty

Fotografie