Odhadovaná doba odpovědi:

Přijímám: dospělí
Hotovost

Gynekologie Kopřivnice s.r.o.

Během své kariéry pomáhám ženám, které mají gynekologické obtíže.
Intenzivně se zabývám a) diagnostikou a léčbou močové inkontinence a sestupů ...

Ukončené školy

• 2000-2006 - Masarykova univerzita v Brně, lékařská fakulta ,všeobecné lékařství
  • – Academy of Health Care Management, studium MBA ve zdravotnictví

Ceny ZnamyLekar.cz

• gynekologie a porodnictví
  • plastická chirurgie
  • dětská gynekologie

Stáže

• Masterclass terapie ovariálního karcinomu, 2014-2015, Charite Berlin, Prof. Jalid Sehouli
  • Terapie Endometriózy, 8/2017, Vilach, Prof. Jörg Keckstein
  • Urogynekologická stáž v nejvyšším referenčním centru Německa, Nemocnice Hagen.Haspe, Dr. Jacek Kociszewski

Certifikáty

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Němčina

Publikace a články

Publikace (2)

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Jiný

Jsem spokojenou klientkou Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Přístup primáře MUDr. Martina Němce je vysoce profesionální a zároveň lidský. Je to empatický člověk, který vůči pacientce vystupuje mile a trpělivě, zodpoví všechny dotazy, komunikuje jasně a srozumitelně, klientce věnuje maximální odbornou péči. Oceňuji jeho dochvilnost. Ordinace působí příjemně a je vybavena moderními technologiemi. V komunikaci s pacientkou jsou využívány informační technologie. Mile a vstřícně vystupuje i spolupracující sestřička. Na pana doktora Němce se můžete obrátit s důvěrou.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Jiný

Pan doktor Němec je člověk na svém místě. Skvělý, empaticky. Profesional. Člověk, který CHCE pomoci kéž by každý doktor byl takový jako on...

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. gynekologické konzultace

Úžasná zkušenost,nedá se nic vytknout. Perfektní přístup, vybavení ordinace, jak sestřička tak pan doktor skvělí.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. gynekologické konzultace

Obrovská podpora, super péče, milý a vstřícný přístup jak od sestřičky, tak od pana doktora. Profesionální a hlavně lidský přístup od celého personálu. Jsme moc spokojená a určitě můžu doporučit, jelikož je vidět, že se snaží pan doktor pomoci, jak nejlépe zvládne.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. gynekologické konzultace

Pan doktor je velmi empatický a vždy se snaží najít způsob léčby tak, aby to korespondovalo s mým přáním. Nikdy netlačí žádný způsob, snaží se najít řešení. Je to odborník na svém místě a přesto zůstává lidským. I když se řeší vážně věci, je to v pohodové atmosféře. Mám v něj naprostou jistotu. Když mu něco říkáte, vnímá vás a poslouchá.
Ordinace je vždy čistá a prostředí příjemné, sestřičky jsou laskavé a milé.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. gynekologické konzultace

P. Doktor je příjemný, vstřícný, vše vysvětlí, zeptá se poradi a řekla bych, že se o pacientku po zdravotní stránce zajímá, tak že máte pocit, že není nic důležitější, než snaha vám pomoci a vyhnout se budoucím potížím. Čekací doba je v normě, max.zpoždění jen 20 minut od doby na které jste se objednaly, a to jen proto, že mohlo dojít k nečekaným mimořádným situacím. Ale nejste u něj jako na běžícím pasu. Opravdu se zajímá. Doporučuji a jiného lekare už nechci.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Jiný

Pan doktor Němec ,je lékař na svém místě,více takových lékařů .
Je vstřícný,ochotný,empatický,slušný a hlavně se snaží pomoct.Sestřička???Taktéž.Milá,vstřícná,ochotná a jde vidět že si svou práci děla srdcem.Za mě mohu jen DOPORUČIT

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. gynekologické konzultace

Spokojenost s přístupem lékaře, jeho odborností i empatií.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. gynekologické konzultace

Velmi laskavý přístup pana doktora . Vnímá pacienta , vše podrobně vysvětli , pomůže a poradi . Jeho odbornost je na vysoké úrovni . Léta jsem odmítala operační zákrok . Po konzultaci a vysvětlení jsem zákrok podstoupila a svěřila se do rukou pana doktora . Taktéž sestřička vždy s úsměvem a příjemná . Dekuji , ze mohu být pacientkou pana MUDr Martina Němce .

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. urogynekologie

Příjemné a vstřícné vystupování sestřičky i lékaře.