MUDr. Martin Němec

Gynekolog Více

56 názor

Přijímám: dospělí
Hotovost

Během své kariéry pomáhám ženám, které mají gynekologické obtíže.
Intenzivně se zabývám a) diagnostikou a léčbou močové inkontinence a sestupů ...

Ukončené školy

• 2000-2006 - Masarykova univerzita v Brně, lékařská fakulta ,všeobecné lékařství
  • – Academy of Health Care Management, studium MBA ve zdravotnictví

• gynekologie a porodnictví
  • plastická chirurgie
  • dětská gynekologie

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

56 názor pacienta

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. gynekologické konzultace

P. Doktor je příjemný, vstřícný, vše vysvětlí, zeptá se poradi a řekla bych, že se o pacientku po zdravotní stránce zajímá, tak že máte pocit, že není nic důležitější, než snaha vám pomoci a vyhnout se budoucím potížím. Čekací doba je v normě, max.zpoždění jen 20 minut od doby na které jste se objednaly, a to jen proto, že mohlo dojít k nečekaným mimořádným situacím. Ale nejste u něj jako na běžícím pasu. Opravdu se zajímá. Doporučuji a jiného lekare už nechci.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Jiný

Pan doktor Němec ,je lékař na svém místě,více takových lékařů .
Je vstřícný,ochotný,empatický,slušný a hlavně se snaží pomoct.Sestřička???Taktéž.Milá,vstřícná,ochotná a jde vidět že si svou práci děla srdcem.Za mě mohu jen DOPORUČIT

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. gynekologické konzultace

Spokojenost s přístupem lékaře, jeho odborností i empatií.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. gynekologické konzultace

Velmi laskavý přístup pana doktora . Vnímá pacienta , vše podrobně vysvětli , pomůže a poradi . Jeho odbornost je na vysoké úrovni . Léta jsem odmítala operační zákrok . Po konzultaci a vysvětlení jsem zákrok podstoupila a svěřila se do rukou pana doktora . Taktéž sestřička vždy s úsměvem a příjemná . Dekuji , ze mohu být pacientkou pana MUDr Martina Němce .

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. urogynekologie

Příjemné a vstřícné vystupování sestřičky i lékaře.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. gynekologické konzultace

Byla jsem velice spokojená. Nemám co bych vytknula.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. gynekologické konzultace

U lékaře hodnotím velmi kladně vstřícný a lidský přístup, profesionální vyšetření i srozumitelnou komunikaci s pacientem. Je zde sympatická zdravotní sestra. V ordinaci i v sesterně je příjemné intimní prostředí, nejsou dlouhé objednací lhůty a čas návštěvy bývá dodržen, také oceňuji odpolední ordinační hodiny 2x týdně.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. gynekologické konzultace

Velmi sympatický doktor i sestřička, skvělý přístup, moderní ordinace. Popravdě mi od té doby, co jsem začala chodit k panu doktoru Němcovi návštěva gynekologie není nepříjemná. Za mě doporučuji.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. urogynekologie

Velmi vstřícný a milý přístup a profesionální vyšetření s cílem pomoci. Výborná komunikace a jasné vysvětlení. Mužů jenom doporučit

O
Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. gynekologické konzultace

Vlídný a lidský přístup a naprosto profesionální komunikace jak sestřiček, tak pana doktora.

Během své kariéry pomáhám ženám, které mají gynekologické obtíže.

Ukončené školy

• – Academy of Health Care Management, studium MBA ve zdravotnictví

Ceny ZnamyLekar.cz

• gynekologie a porodnictví
  • plastická chirurgie
  • dětská gynekologie

Stáže

• Masterclass terapie ovariálního karcinomu, 2014-2015, Charite Berlin, Prof. Jalid Sehouli
  • Terapie Endometriózy, 8/2017, Vilach, Prof. Jörg Keckstein
  • Urogynekologická stáž v nejvyšším referenčním centru Německa, Nemocnice Hagen.Haspe, Dr. Jacek Kociszewski

Certifikáty

Fotografie