Přijímám: dospělí
Hotovost

Během své kariéry pomáhám ženám, které mají gynekologické obtíže.
Intenzivně se zabývám a) diagnostikou a léčbou močové inkontinence a sestupů ...

• Gynekologická onemocnění
  • Bolesti v těhotenství
  • Patologie těhotenství

Ukončené školy

• 2000-2006 - Masarykova univerzita v Brně, lékařská fakulta ,všeobecné lékařství
  • – Academy of Health Care Management, studium MBA ve zdravotnictví

• gynekologie a porodnictví
  • plastická chirurgie
  • dětská gynekologie

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Němčina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Jiný

Pan primář je nejlepší lékař, kterého jsem kdy poznala. Empatický, vstřícný, pečlivý, profesionální. Jsem vděčná za to, že jsem jeho pacientkou a za mě obrovské poděkování v nelehkých chvílích po operaci!

Š
Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. gynekologické konzultace

Pan doktor je pro mne odborník na svém místě, skvělý, vždy ochotný, empaticky člověk se snahou pomoci.Vyslechne, doporučí jsk pomocí, jsem po operaci gyne na klinice pana primáře Němce a jsem velmi spokojená. Můžu jedině doporučit.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Jiný

Důkladné vyšetření, příjemný personál, moderní zařízení. Doporučuji všem ženám a hlavně těhotným maminkám z Novojičínska

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. gynekologické konzultace

Velice příjemný, ochotný,při vstupu i při odchodu vždy podá ruku,jde vidět, že mu na pacientovi záleží. Mohu jen doporučit.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Jiný

Pan doktor Němec je profesionální a zároveň lidský.Vždy je velmi ochotný a příjemný. Vřele doporučuji.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Jiný

Vynikající a profesionální servis. Oddanost pacientovi. Adekvátní léčba dle zdravotního stavu. Čekací doba je minimální. Dobrá komunikace s podpůrným personálem.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Jiný

Pak doktor je špičkou v oboru. Příjemný, slušný, vše do podrobna vysvětlí, má snahu pomoci. Vždy s úsměvem a empatií

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Jiný

U pana doktora jsem podstoupila zákrok k omlazení intimních partií s využitím přístroje PlasmaJett. Vše mi bylo předem náležitě vysvětleno, výsledek jsem pozorovala již po měsíci. Došlo ke zvlhčení sliznice, zpevnění velkých stydkých pysků, vypadá to hezky. Pana doktora doporučuji.

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Jiný

vstřícný pan doktor, hodné sestřičky, dochvilnost, pečlivost, moderní technologie, pěkná ordinace a hlavně lidskost

Umístění: Gynekologie Kopřivnice s.r.o. Jiný

byla jsem velice spokojena s přístupem, příjemná sestřička i lékař, mé dotazy plně a srozumitelně vysvětleny

Během své kariéry pomáhám ženám, které mají gynekologické obtíže.

• Gynekologická onemocnění

• gynekologie a porodnictví
  • plastická chirurgie
  • dětská gynekologie

Stáže

• Masterclass terapie ovariálního karcinomu, 2014-2015, Charite Berlin, Prof. Jalid Sehouli
  • Terapie Endometriózy, 8/2017, Vilach, Prof. Jörg Keckstein
  • Urogynekologická stáž v nejvyšším referenčním centru Německa, Nemocnice Hagen.Haspe, Dr. Jacek Kociszewski

Certifikáty

Fotografie