Joštova 141/7, Brno-střed, Brno

Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Konzultace online • 1 200 Kč

Psychoanalýza • 1 200 Kč

Psychologické konzultace • 1 200 Kč +9 Více

Nejčastěji hledané služby

Od 1 200 Kč

Mgr. Martin Murgaš

odborné zameranie:
Špecializujem sa na úzkostne-depresívnu symptomatiku, závislosti, problémy s príjmom potra...

Ukončené školy

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina

Umístění: Soukromá psychoanalytická praxe individuální psychoterapie

Na terapii k panu Murgašovi jsem docházel přibližně rok, ale už po prvních pár sezeních jsem cítil velký posun k lepšímu v oblasti sebeuvědomění, nezávislosti myšlení a rozhodování, což byl jeden z hlavních důvodů, proč jsem se pro terapii rozhodl.
Na našich setkáních, z nichž většina probíhala online, jsem se cítil vždy bezpečně a vyslyšen. Pan Murgaš mě vždy přiměl správnou otázkou k zamyšlení nad problémem tak, že jsem ho zvládl pojmenovat a pochopit sám, což se mi povedlo přenést i do běžného života po terapii, který je nesrovnatelně lepší než dřív. Jediná věc, které bych mohl litovat je, že jsem se pro terapii nerozhodl už dřív.

Umístění: Soukromá psychoanalytická praxe individuální psychoterapie

Pan Martin Murgaš má laskavý a empatický přístup. Naráží a nastiňuje témata, která by mě ne vždy napadla řešit. Přitom si ještě pamatuje co jsem řekla před rokem i déle a dokáže uvažovat v souvislostech. Mám ze sezení zvláště poslední dobou upřímnou radost, že mě to pomáhá dovézt se na cestu, která je zdravější, udržitelnější a spokojenější, že mám kde se vykecat (a už nemám tendenci utíkat nebo předčasně ukončovat terapii). Přeji mu hodně sil při další práci s námi klienty.

Umístění: Soukromá psychoanalytická praxe psychoterapie

K pánovi Murgašovi som chodila na terapiu pár mesiacov. Bolo to pred necelým rokom a odvtedy z nich stále čerpám. Prežívala som vtedy ťažké životné situácie, s ktorými som sa nevedela vysporiadať a nie len že mi ich pán psychológ pomohol zvládať, ale posunula som sa vďaka nemu aj ako osobnosť. Veľmi som si cenila úprimný a priamy prístup. Všetko čo sme preberali si pamätal lepšie ako ja, to klobúk dolu, a vedel pospájať súvislosti, ktoré by mne nenapadli. Dokázal vytvoriť bezpečné prostredie, v ktorom som sa vedela otvoriť. Z terapií som odchádzala s pocitom, ako by mi kus tej "váhy" z emocionálnej nálože ktorú som pociťovala, ubudlo. Určite odporúčam návštevu.

Umístění: Soukromá psychoanalytická praxe psychologické konzultace

Pán Murgaš mi určite pomohol nie len s problémom, s ktorým som tam prišla (nespánok), ale taktiež ma naučil pracovať so svojou mysľou, keď sa objavia i iné problémy. Pán Murgaš vás bude naozaj počúvať, pamatal si viac ako ja sama :D Som rada, že mi ukázal i iné uhly pohľadu a za jeho úprimnosť. Za mňa určite doporučujm :)

Umístění: Soukromá psychoanalytická praxe psychoterapie

Pan Murgas mi velmi pomohol s mojimi problemami. Nase stretnutia boli naozaj prijemne a odchadzal som vzdy s dobrym pocitom, ze sme sa niekam posunuli. Bol som prekvapeny ako dokazal poskladat jednotlive casti do uceleneho obrazu a prist na klb mojim problemom. Dokazal vytvorit bezpecne prostredie, v ktorom som sa nebal zdoverit a nabral istotu. Poskytol realny nestranny pohlad na vec, nebal sa konfrontovat ma s tym co si myslel, ze je spravne. Velmi som odcenoval uprimnost a bezprostrednost.
Urcite mozem Mgr. Murgasa doporucit a ak uvazujete o vyhladani odbornej pomoci nevahal by som ho kontaktovat.

Umístění: Soukromá psychoanalytická praxe Jiný

Chodila jsem k panu terapeutovi rok, během kterého mi pomáhal nabýt sebedůvěry a sebevědomí. Martin vytváří bezpečné prostředí, ve kterém jsem se nebála sdílet a otevřít všechno bolavé, zároveň mi umožnil v rámci sezení zažít zdravou stránku mužství, na kterou jsem nebyla zvyklá. Je citlivý, ale konfrontuje člověka upřímně. Nebojí se říci, co si myslí. Líbí se mi, že pouze nenaslouchal, ale byl také aktivní a jednal. Toto jsem přesně potřebovala, protože vypovídat se můžeme kdekomu. Martin mi pomohl vnést do mého života kousek svého nadhledu, který jsem tedy vůbec neměla. Pomohl mne vidět sebe, druhé i to, co prožívám ze cela jiného úhlu. A hlavně, nebyla jsem na to všechno sama. Svůj zájem a ponoření nepředstíral, ale skutečně jej měl, na to jsem také byla velmi háklivá u předchozích psychologů/terapeutů. Vše si do puntíku pamatuje, i když má mnoho jiných klientů. Je tady a teď s vámi..

Umístění: Soukromá psychoanalytická praxe osobní psychoterapie

Povídala jsem o čemkoliv, co bylo zrovna aktuální, a Martin naslouchal a spojoval jednotlivé dílky k sobě. Ty, kterých si člověk běžně ve svém životě nevšímá. A díky zrcadlu, které mi pravidelně nastavoval v těch správných úhlech a momentech, jsem samu sebe začala konečně vnímat. No a to je první krok ke spokojenému životu, který za vás Martin neodžije. Pomůže vám ale najít rovnováhu, abyste mohli udělat ten první krok, ať už se chcete vydat kudykoliv. Nevíte si rady? Svěřte se Martinovi, řekněte mu nahlas, co vás trápí. Můžete jedině získat. Já jsem získala víc než bych si bývala přála. Děkuji.

Umístění: Soukromá psychoanalytická praxe Konzultace online

Pan Magistr za pomoci konstruktivních dotazů přišel na kloub problému a navrhl produktivní řešení. Byla milé překvapená, jak se milé citite a uvolněná během konzultaci

Umístění: Soukromá psychoanalytická praxe

Již první návštěva mi v mnohém otevřela oči. Především díky atmosféře důvěry, klidu a pochopení. Děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Soukromá psychoanalytická praxe psychologické poradenství

Za svůj život už jsem se s pár psychology setkala a musím říct, že pan Murgaš mě mile překvapil. Je velmi empatický, pozorný, jde k jádru věci. Cítím z něho skutečnou touhu pomoci, lidskost a zároveň profesionalitu v oboru.