Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Komplexní gynekologická péče +4 Více

Léčebná péče

Nitroděložní tělísko

Preventivní prohlídky

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Gynekologická ordinace Praha 1 Gynekologická ordinaci ženského lékaře MUDr. Martina Kolešky v centru Prahy.MUDr. Martin Koleška je lékařem v oboru gy...

Antikoncepce

Gynekologický ultrazvuk

Komplexní gynekologická péče

Léčebná péče

Nitroděložní tělísko

Preventivní prohlídky

Vedení těhotenství

E.T.
Pan doktor Martin Koleška se sestřičkou Julinkou jsou "naroztrhání", protože jsou NEJLEPŠÍ! Vždy dobře naladěni a oba "na svém místě". Přeji oběma hodně zdraví a ať se jim stále daří i v osobním životě.

Pan doktor Koleška je velmi empatický a pozitivně naladěný lékař. Před pád dny jsem v jeho ordinaci absolvovala svoji první prohlídku. Vyšetření proběhlo s velkým citem a porozuměním, každý krok mi předem vysvětlil.
Velice děkuji. J.A.

K panu doktorovi chodim uz cca 18 let a je to uzasny clovek a skvely profesional a jeho pani sestricka je nej na svete. Za nic a nikoho bych je nevymenila :-), Jarmila Kirakovjanova

K panu doktoru Martinu Koleškovi a sestřičce Julii chodím od studií na vysoké škole. Je to skvělý "minitým". Dovedou vyřešit i jakoukoliv neveselou záležitost s nadhledem a optimistickým postojem.
Jsou oba zkušení a skvělí ve svém oboru a navíc výborní jako lidé. Lidsky i odborně velmi dobře a srozumitelně komunikují podle toho, s kým hovoří, Pacient s nimi může při svém léčení dobře spolupracovat, což je nedostatek 80% lékařů. Když slyším některé své kamarádky, jak nerady chodí ke svému lékaři, vždycky se vytahuju a nešetřím chválou na doktora Martina Kolešku a jeho sestřičku Julii. Setkání s nimi to uklidnění, důvěra a radost. Děkuji oběma za svého syna Bruce, který je na světě také díky nim. Přeju jim v životě vše dobré.
E.T. (Eva Tichá)

Přidávám se ke chvále pana doktora a sestřičky. Je to sehraná dvojka a mám je moc ráda. Oba jsou super a člověk od nich odchází s dobrou náladou. Moc jim děkuju za jejich skvělý přístup. Hodnotím maximálním počtem hvězdiček a ještě bych další přidala.

Pan doktor momentálně nepřijímá nové pacientky (z kapacitních důvodů).

Doktor Martin Koleška,je nejnejnejnejnej!!!!!!!:)))))To jsem vám holki:) chtěla říci:)!Chodím k němu fakt řádku let a je to nejlepší co mně mohlo v životě potkat!!!!!A SESTŘIČKA taky:)))))))!!!!!Pusu jim:)))))!!!!!!
Chodí k MUDr K:) i moje dcera a doufám,že bude chodit i moje mladší dcera ,kterou téměř porodil:)!!!!Miluju je celej život,moc mi pomáhájí!!!A fakt už se obědnám:)))))))!!!!!!!Luucie

Prosím vydržte spolu ještě hodně dlouho, profesionalita,lidskost pana doktora a jak říkám smíšek sestřička Julie, to je originální kombinace. Stanclová H.

Pan doktor Koleška i sestřička Julie JSOU PROSTĚ NEJLEPŠÍ !!!

Chybí tu hodnocení výborný:(
K panu doktorovi chodím již mnoho let a je to nejen výborný lékař,ale i člověk.Se sestřičkou Jůlinkou ÚŽASNÁ dvojka odborníků,kde se člověk vždycky cítí moc příjemně a hodně se nasměje:)