Adresa

Gynekologická ordinace
Dlouhá 11, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Dlouhá 11, Praha

Gynekologická ordinaceDlouhá 11, Praha

Gynekologická ordinaceDlouhá 11, Praha

Gynekologická ordinaceDlouhá 11, Praha

Gynekologická ordinaceDlouhá 11, Praha

Gynekologická ordinaceDlouhá 11, Praha

Gynekologická ordinaceDlouhá 11, Praha

Gynekologická ordinace

Zkušenosti

O mně

Gynekologická ordinace Praha 1

Gynekologická ordinaci ženského lékaře MUDr. Martina Kolešky v centru Prahy.MUDr. Martin Koleška je lékaře...

Více

67 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Gynekologická ordinace preventivní prohlídky

Jsem uplne fascinovana pristupem.Jak lidske,empaticke muze byt vysetreni u Pana gynekologa Kolesky.Vsem doporucuji

A
Umístění: Gynekologická ordinace Jiný

K panu doktorovi chodím už dlouho a jeho péče je opravdu na úrovni. Při vyšetření ani nevíte, že něco dělá, jak je jemný.. Což se o jiných říci nedá a už jsem měla tu zkušenost. Vím ,že se na pana doktora i sestřičku můžu spolehnout a to je v dnešní době docela zázrak. Takže tímto jim děkuji. :)

E
Ověřený profil

E.T.
Pan doktor Martin Koleška se sestřičkou Julinkou jsou "naroztrhání", protože jsou NEJLEPŠÍ! Vždy dobře naladěni a oba "na svém místě". Přeji oběma hodně zdraví a ať se jim stále daří i v osobním životě.


Ověřený profil

Pan doktor Koleška je velmi empatický a pozitivně naladěný lékař. Před pád dny jsem v jeho ordinaci absolvovala svoji první prohlídku. Vyšetření proběhlo s velkým citem a porozuměním, každý krok mi předem vysvětlil.
Velice děkuji. J.A.


A
Ověřený profil

K panu doktorovi chodim uz cca 18 let a je to uzasny clovek a skvely profesional a jeho pani sestricka je nej na svete. Za nic a nikoho bych je nevymenila :-), Jarmila Kirakovjanova


E
Ověřený profil

K panu doktoru Martinu Koleškovi a sestřičce Julii chodím od studií na vysoké škole. Je to skvělý "minitým". Dovedou vyřešit i jakoukoliv neveselou záležitost s nadhledem a optimistickým postojem.
Jsou oba zkušení a skvělí ve svém oboru a navíc výborní jako lidé. Lidsky i odborně velmi dobře a srozumitelně komunikují podle toho, s kým hovoří, Pacient s nimi může při svém léčení dobře spolupracovat, což je nedostatek 80% lékařů. Když slyším některé své kamarádky, jak nerady chodí ke svému lékaři, vždycky se vytahuju a nešetřím chválou na doktora Martina Kolešku a jeho sestřičku Julii. Setkání s nimi to uklidnění, důvěra a radost. Děkuji oběma za svého syna Bruce, který je na světě také díky nim. Přeju jim v životě vše dobré.
E.T. (Eva Tichá)


E
Ověřený profil

Přidávám se ke chvále pana doktora a sestřičky. Je to sehraná dvojka a mám je moc ráda. Oba jsou super a člověk od nich odchází s dobrou náladou. Moc jim děkuju za jejich skvělý přístup. Hodnotím maximálním počtem hvězdiček a ještě bych další přidala.


P
Ověřený profil

Pan doktor momentálně nepřijímá nové pacientky (z kapacitních důvodů).


J
Ověřený profil

Doktor Martin Koleška,je nejnejnejnejnej!!!!!!!:)))))To jsem vám holki:) chtěla říci:)!Chodím k němu fakt řádku let a je to nejlepší co mně mohlo v životě potkat!!!!!A SESTŘIČKA taky:)))))))!!!!!Pusu jim:)))))!!!!!!
Chodí k MUDr K:) i moje dcera a doufám,že bude chodit i moje mladší dcera ,kterou téměř porodil:)!!!!Miluju je celej život,moc mi pomáhájí!!!A fakt už se obědnám:)))))))!!!!!!!Luucie


S
Ověřený profil

Prosím vydržte spolu ještě hodně dlouho, profesionalita,lidskost pana doktora a jak říkám smíšek sestřička Julie, to je originální kombinace. Stanclová H.


Došlo k chybě, zkuste to znovu