MUDr.

Martin Koleška

Gynekolog

65 názorů

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • E

  E.T.
  Pan doktor Martin Koleška se sestřičkou Julinkou jsou "naroztrhání", protože jsou NEJLEPŠÍ! Vždy dobře naladěni a oba "na svém místě". Přeji oběma hodně zdraví a ať se jim stále daří i v osobním životě.

 • Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

  Zkušenosti a dovednosti

  about-me-iconCreated with Sketch. O mně

  • Gynekologická ordinace Praha 1

   Gynekologická ordinaci ženského lékaře MUDr. Martina Kolešky v centru Prahy.MUDr. Martin Koleška je lékařem v oboru gynekologie a porodnictví. MUDr. Koleška promoval v roce 1977 na Fakultě všeobecného lékařství UK Praha.

   Dosavadní praxe lékaře:
   1977 - 1981 gynekologicko-porodnické oddělení nemocnice Strakonice
   1981 - 1990 gynekologicko-porodnická klinika Londýnská, Praha 2
   od roku 1990 ambulantní praxe - Poliklinika Revoluční, Praha 1
   od roku 2001 ordinace v Dlouhé 11, Praha 1

   Provádíme komplexní preventivní a léčebnou péči v gynekologii a porodnictví. Ultrazvuková diagnostika, těhotenské poradenství, antikoncepce, zavádění nitroděložních tělísek.

   Snažíme se vytvářet prostředí založené na důvěře. Důraz klademe na individuální přístup a využívání nových medicínských poznatků v praxi.
   Zdravotní pojišťovny:
   Spolupracujeme s pojišťovnami 111, 201, 205, 207, 211Těšíme se na Vaši návštěvu.

  Services

  pin-iconCreated with Sketch.

  Gynekologická ordinace

  Dlouhá 11, 11593 Praha, hl. město Praha

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

  Hodnocení pacientů

  Přidejte vlastní názor
  5

  Obecné skóre
  65 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • E

   E.T.
   Pan doktor Martin Koleška se sestřičkou Julinkou jsou "naroztrhání", protože jsou NEJLEPŠÍ! Vždy dobře naladěni a oba "na svém místě". Přeji oběma hodně zdraví a ať se jim stále daří i v osobním životě.

  • Pan doktor Koleška je velmi empatický a pozitivně naladěný lékař. Před pád dny jsem v jeho ordinaci absolvovala svoji první prohlídku. Vyšetření proběhlo s velkým citem a porozuměním, každý krok mi předem vysvětlil.
   Velice děkuji. J.A.

  • K panu doktorovi chodim uz cca 18 let a je to uzasny clovek a skvely profesional a jeho pani sestricka je nej na svete. Za nic a nikoho bych je nevymenila :-), Jarmila Kirakovjanova

  • K panu doktoru Martinu Koleškovi a sestřičce Julii chodím od studií na vysoké škole. Je to skvělý "minitým". Dovedou vyřešit i jakoukoliv neveselou záležitost s nadhledem a optimistickým postojem.
   Jsou oba zkušení a skvělí ve svém oboru a navíc výborní jako lidé. Lidsky i odborně velmi dobře a srozumitelně komunikují podle toho, s kým hovoří, Pacient s nimi může při svém léčení dobře spolupracovat, což je nedostatek 80% lékařů. Když slyším některé své kamarádky, jak nerady chodí ke svému lékaři, vždycky se vytahuju a nešetřím chválou na doktora Martina Kolešku a jeho sestřičku Julii. Setkání s nimi to uklidnění, důvěra a radost. Děkuji oběma za svého syna Bruce, který je na světě také díky nim. Přeju jim v životě vše dobré.
   E.T. (Eva Tichá)

  • Přidávám se ke chvále pana doktora a sestřičky. Je to sehraná dvojka a mám je moc ráda. Oba jsou super a člověk od nich odchází s dobrou náladou. Moc jim děkuju za jejich skvělý přístup. Hodnotím maximálním počtem hvězdiček a ještě bych další přidala.

  • Pan doktor momentálně nepřijímá nové pacientky (z kapacitních důvodů).

  • Doktor Martin Koleška,je nejnejnejnejnej!!!!!!!:)))))To jsem vám holki:) chtěla říci:)!Chodím k němu fakt řádku let a je to nejlepší co mně mohlo v životě potkat!!!!!A SESTŘIČKA taky:)))))))!!!!!Pusu jim:)))))!!!!!!
   Chodí k MUDr K:) i moje dcera a doufám,že bude chodit i moje mladší dcera ,kterou téměř porodil:)!!!!Miluju je celej život,moc mi pomáhájí!!!A fakt už se obědnám:)))))))!!!!!!!Luucie

  • Prosím vydržte spolu ještě hodně dlouho, profesionalita,lidskost pana doktora a jak říkám smíšek sestřička Julie, to je originální kombinace. Stanclová H.

  • Pan doktor Koleška i sestřička Julie JSOU PROSTĚ NEJLEPŠÍ !!!

  • Chybí tu hodnocení výborný:(
   K panu doktorovi chodím již mnoho let a je to nejen výborný lékař,ale i člověk.Se sestřičkou Jůlinkou ÚŽASNÁ dvojka odborníků,kde se člověk vždycky cítí moc příjemně a hodně se nasměje:)