MUDr.

Martin Koleška

Gynekolog

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se

Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Gynekologická ordinace Praha 1 Gynekologická ordinaci ženského lékaře MUDr. Martina Kolešky v centru Prahy.MUDr. Martin Koleška je lékařem v oboru gynekologie a porodnictví. MUDr.... Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty

Zeptejte se

Adresy

Obdobní doktoři, u kterých se lze objednat

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

 • Gynekologická ordinace Praha 1

  Gynekologická ordinaci ženského lékaře MUDr. Martina Kolešky v centru Prahy.MUDr. Martin Koleška je lékařem v oboru gynekologie a porodnictví. MUDr. Koleška promoval v roce 1977 na Fakultě všeobecného lékařství UK Praha.

  Dosavadní praxe lékaře:
  1977 - 1981 gynekologicko-porodnické oddělení nemocnice Strakonice
  1981 - 1990 gynekologicko-porodnická klinika Londýnská, Praha 2
  od roku 1990 ambulantní praxe - Poliklinika Revoluční, Praha 1
  od roku 2001 ordinace v Dlouhé 11, Praha 1

  Provádíme komplexní preventivní a léčebnou péči v gynekologii a porodnictví. Ultrazvuková diagnostika, těhotenské poradenství, antikoncepce, zavádění nitroděložních tělísek.

  Snažíme se vytvářet prostředí založené na důvěře. Důraz klademe na individuální přístup a využívání nových medicínských poznatků v praxi.
  Zdravotní pojišťovny:
  Spolupracujeme s pojišťovnami 111, 201, 205, 207, 211Těšíme se na Vaši návštěvu.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor
5

Obecné skóre
65 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • E

  E.T.
  Pan doktor Martin Koleška se sestřičkou Julinkou jsou "naroztrhání", protože jsou NEJLEPŠÍ! Vždy dobře naladěni a oba "na svém místě". Přeji oběma hodně zdraví a ať se jim stále daří i v osobním životě.

 • Pan doktor Koleška je velmi empatický a pozitivně naladěný lékař. Před pád dny jsem v jeho ordinaci absolvovala svoji první prohlídku. Vyšetření proběhlo s velkým citem a porozuměním, každý krok mi předem vysvětlil.
  Velice děkuji. J.A.

 • K panu doktorovi chodim uz cca 18 let a je to uzasny clovek a skvely profesional a jeho pani sestricka je nej na svete. Za nic a nikoho bych je nevymenila :-), Jarmila Kirakovjanova

 • K panu doktoru Martinu Koleškovi a sestřičce Julii chodím od studií na vysoké škole. Je to skvělý "minitým". Dovedou vyřešit i jakoukoliv neveselou záležitost s nadhledem a optimistickým postojem.
  Jsou oba zkušení a skvělí ve svém oboru a navíc výborní jako lidé. Lidsky i odborně velmi dobře a srozumitelně komunikují podle toho, s kým hovoří, Pacient s nimi může při svém léčení dobře spolupracovat, což je nedostatek 80% lékařů. Když slyším některé své kamarádky, jak nerady chodí ke svému lékaři, vždycky se vytahuju a nešetřím chválou na doktora Martina Kolešku a jeho sestřičku Julii. Setkání s nimi to uklidnění, důvěra a radost. Děkuji oběma za svého syna Bruce, který je na světě také díky nim. Přeju jim v životě vše dobré.
  E.T. (Eva Tichá)

 • Přidávám se ke chvále pana doktora a sestřičky. Je to sehraná dvojka a mám je moc ráda. Oba jsou super a člověk od nich odchází s dobrou náladou. Moc jim děkuju za jejich skvělý přístup. Hodnotím maximálním počtem hvězdiček a ještě bych další přidala.

 • Pan doktor momentálně nepřijímá nové pacientky (z kapacitních důvodů).

 • Doktor Martin Koleška,je nejnejnejnejnej!!!!!!!:)))))To jsem vám holki:) chtěla říci:)!Chodím k němu fakt řádku let a je to nejlepší co mně mohlo v životě potkat!!!!!A SESTŘIČKA taky:)))))))!!!!!Pusu jim:)))))!!!!!!
  Chodí k MUDr K:) i moje dcera a doufám,že bude chodit i moje mladší dcera ,kterou téměř porodil:)!!!!Miluju je celej život,moc mi pomáhájí!!!A fakt už se obědnám:)))))))!!!!!!!Luucie

 • Prosím vydržte spolu ještě hodně dlouho, profesionalita,lidskost pana doktora a jak říkám smíšek sestřička Julie, to je originální kombinace. Stanclová H.

 • Pan doktor Koleška i sestřička Julie JSOU PROSTĚ NEJLEPŠÍ !!!

 • Chybí tu hodnocení výborný:(
  K panu doktorovi chodím již mnoho let a je to nejen výborný lékař,ale i člověk.Se sestřičkou Jůlinkou ÚŽASNÁ dvojka odborníků,kde se člověk vždycky cítí moc příjemně a hodně se nasměje:)

Lékař, ke kterému se můžete objednat online