MUDr.

Gynekolog

Kontaktní informace

• E

E.T.
    Pan doktor Martin Koleška se sestřičkou Julinkou jsou "naroztrhání", protože jsou NEJLEPŠÍ! Vždy dobře naladěni a oba "na svém místě". Přeji oběma hodně zdraví a ať se jim stále daří i v osobním životě.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Gynekologická ordinace Praha 1

Gynekologická ordinaci ženského lékaře MUDr. Martina Kolešky v centru Prahy.MUDr. Martin Koleška je lékařem v oboru gynekologie a porodnictví. MUDr. Koleška promoval v roce 1977 na Fakultě všeobecného lékařství UK Praha.

Dosavadní praxe lékaře:
      1977 - 1981 gynekologicko-porodnické oddělení nemocnice Strakonice
      1981 - 1990 gynekologicko-porodnická klinika Londýnská, Praha 2
      od roku 1990 ambulantní praxe - Poliklinika Revoluční, Praha 1
      od roku 2001 ordinace v Dlouhé 11, Praha 1

Provádíme komplexní preventivní a léčebnou péči v gynekologii a porodnictví. Ultrazvuková diagnostika, těhotenské poradenství, antikoncepce, zavádění nitroděložních tělísek.

Snažíme se vytvářet prostředí založené na důvěře. Důraz klademe na individuální přístup a využívání nových medicínských poznatků v praxi.
      Zdravotní pojišťovny:
      Spolupracujeme s pojišťovnami 111, 201, 205, 207, 211Těšíme se na Vaši návštěvu.

Services

pin-iconCreated with Sketch.

Gynekologická ordinace

Dlouhá 11, 11593 Praha, hl. město Praha

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• E

E.T.

• Pan doktor Koleška je velmi empatický a pozitivně naladěný lékař. Před pád dny jsem v jeho ordinaci absolvovala svoji první prohlídku. Vyšetření proběhlo s velkým citem a porozuměním, každý krok mi předem vysvětlil.
      Velice děkuji. J.A.

• K panu doktorovi chodim uz cca 18 let a je to uzasny clovek a skvely profesional a jeho pani sestricka je nej na svete. Za nic a nikoho bych je nevymenila :-), Jarmila Kirakovjanova

• K panu doktoru Martinu Koleškovi a sestřičce Julii chodím od studií na vysoké škole. Je to skvělý "minitým". Dovedou vyřešit i jakoukoliv neveselou záležitost s nadhledem a optimistickým postojem.
      Jsou oba zkušení a skvělí ve svém oboru a navíc výborní jako lidé. Lidsky i odborně velmi dobře a srozumitelně komunikují podle toho, s kým hovoří, Pacient s nimi může při svém léčení dobře spolupracovat, což je nedostatek 80% lékařů. Když slyším některé své kamarádky, jak nerady chodí ke svému lékaři, vždycky se vytahuju a nešetřím chválou na doktora Martina Kolešku a jeho sestřičku Julii. Setkání s nimi to uklidnění, důvěra a radost. Děkuji oběma za svého syna Bruce, který je na světě také díky nim. Přeju jim v životě vše dobré.
      E.T. (Eva Tichá)

• Přidávám se ke chvále pana doktora a sestřičky. Je to sehraná dvojka a mám je moc ráda. Oba jsou super a člověk od nich odchází s dobrou náladou. Moc jim děkuju za jejich skvělý přístup. Hodnotím maximálním počtem hvězdiček a ještě bych další přidala.

• Pan doktor momentálně nepřijímá nové pacientky (z kapacitních důvodů).

• Doktor Martin Koleška,je nejnejnejnejnej!!!!!!!:)))))To jsem vám holki:) chtěla říci:)!Chodím k němu fakt řádku let a je to nejlepší co mně mohlo v životě potkat!!!!!A SESTŘIČKA taky:)))))))!!!!!Pusu jim:)))))!!!!!!
      Chodí k MUDr K:) i moje dcera a doufám,že bude chodit i moje mladší dcera ,kterou téměř porodil:)!!!!Miluju je celej život,moc mi pomáhájí!!!A fakt už se obědnám:)))))))!!!!!!!Luucie

• Prosím vydržte spolu ještě hodně dlouho, profesionalita,lidskost pana doktora a jak říkám smíšek sestřička Julie, to je originální kombinace. Stanclová H.

• Pan doktor Koleška i sestřička Julie JSOU PROSTĚ NEJLEPŠÍ !!!

• Chybí tu hodnocení výborný:(
      K panu doktorovi chodím již mnoho let a je to nejen výborný lékař,ale i člověk.Se sestřičkou Jůlinkou ÚŽASNÁ dvojka odborníků,kde se člověk vždycky cítí moc příjemně a hodně se nasměje:)