K Letišti 544, Praha
Ordinace ORL (mapa)

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha
Poliklinika pod Marjánkou (mapa)

Bieblova 19,
Sluchadla (mapa)

1 názor

Svělý odborník s příkladným přístupem k lidem a s pochopením pro jejich trápení.
Dlouho jsem obcházel pražské foniatry, ale až u něj jsem se dočkal opravdové pomoci! Těm sluchadlům totiž opravdu rozumí!!

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,prosím o názor. Již delší dobu mám problém s krčními mandlemi.Tvoří se mi tam čepy , které mi lékař z ORL doporučil vymačkávat. Byla jsem tam už několikrát,naposled před 14 dny. Akorát teď při vymačkávání jsem zjistila,že za jednou mandlí mám zduřelou nebo takovou oteklou sliznici (měkké patro). Při pohledu to není vidět,musím mandli posunout je to přesně za ní.Ta mandle je větší než druhá a dotýká se právě té zadní stěny.Může to být z toho,že se dotýká ?Bolesti nemám. Mám vyhledat opět lékaře?Děkuji,s pozdravem M.

Velmi vhodný by byl bakteriologický rozbor neboli výtěr z krku resp. z tonsil. Nic dalšího mailem nelze bez pohledu do krku (=vyšetření) doporučit.

MUDr. Martin Andres

• dobrý den,mám menierovu chorobu.náhlá ztráta sluchu v levém uchu.byla jsem na 10ti infuzích.mohu ze zeptat jaký lék a jaké množství se do infuze dává?

Dobrý den, nelze odpovědět paušálně, jsou různé kombinace. Ptejte se prosím tam, kde Vám infuse podali. MA

MUDr. Martin Andres

• audiologie