Marta Hálová, pediatr Praha

MUDr. Marta Hálová

Uložit

Pediatr Více

59 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nové náměstí 1431, Praha 22, Praha
Ordinace PL pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

O mně

Nové pacienty nepřibíráme.


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
59 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Úžasná paní doktorka i sestřička se srdíčkem na pravém místě. Chodila jsem k ní už jako dítě a teď už 14 let k ní chodí mé děti a rozhodně bych nikdy neměnila. Musím říct, že se do ordinace i těšíme i když děti zrovna něco trápí.


V
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Doktorka Hálová je profesionál s příjemným lidským přístupem k dětem. Nenasazuje zbytečné léčiva, ale zároveň nic nepodceňuje. Všechny děti zná důkladně a pamatuje si o nich vše. Naše děti ji zbožňují a na návštěvu ordinace se dokonce i těší, což v případě lékaře je obdivuhodné. Podobných lékařů bych přivítal, kdyby v naši zemi bylo více.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Naprostá spokojenost s oběma dámami. S mými dvěma syny jsme od narození častými návštěvníky ordinace paní doktorky a vždy jsme se setkali s naprosto profesionálním a hlavně lidským přístupem. Klobouk dolů! Jsme šťastni, že jsme v tak skvělé péči :-)


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka Hálová je anděl. Pro naší rodinu vždy svátek, kdyz jsme ji mohli navštívit. Hlavně každá návštěva znamenala srdecnost, dobrou náladu a samozřejmost nespornou erudovanost paní doktorky. Teto skvele zene sekunduje fantasticka sestricka. Chceme Vám moc poděkovat. Vaše jisté nezapomenutelné a lehce upovídané rodina KHOLOVÁ


L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Nejlepší dětské v Praze a okolí ! jsou naprosto skvělé ! Paní doktorka i sestřička jsou profesionálové a mají skvělý přístup nejen k dětem, ale i k rodičům. vždy vyslechnou vše co nás zdravotně trápí a snaží se pomoci. Neměnila bych !


P
Ověřeny pacient

Doktorka i sestřička naprostá bomba. Profíci nejen odborně, ale i v přístupu k dětem. Škoda, že takových není víc. Děkuji tomuto týmu za péči, kterou dávali mým dětem a teď vnukovi.


J
Ověřeny pacient

Se synem chodíme k paní doktorce od narození, tj. 12 let. Hrozím se chvíle, kdy mu bude 18 a nebudeme k ní moct chodit. Paní doktorka i sestřička jsou výborné, ochotné, hodné, empatické, vstřícné, komunikativní, pomůžou, poradí, popovídají, zavtipkují s dětmi i s rodiči. Díky nim syn nikdy neměl problém jít k doktorovi, nebál se.


N
Ověřeny pacient

Paní doktorka naprosto vynikající. Hodná, milá, usměvavá. Vše vysvětlí, poradí. Vyléčí nemoci, pofouká bebíčka. A sestřička taky. Jsem ráda, že mě měly v péči. Obě jsou takové maminy a jejich "manželským" hašteřením dokážou rozesmát. Díky oběma :)


T
Ověřeny pacient

Nejlepší doktorka se sestřičkou co jsem kdy potkala.... to co dokáží ony dvě nedokáže totiž vůbec nikdo, pružné, akční, rozumné, se skvělým přístupem k dětem i rodičům, dělají to nejlepší co mohou, někdy by se pro naše děti snad i roztrhaly.....moc jim za to děkuji, já i mnoho mých kamarádek maminek, které k nich chodí.....Hlavně to nepřehánějte a vydržte nám i našim dětem!!!


L
Ověřeny pacient

VYNIKAJÍCÍ LÉKAŘKA S NAPROSTO PERFEKTNÍ PÉČÍ A KONEČNĚ NĚKDO S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM A STAROSTLIVOSTÍ O DĚTI A JEJICH BOLÍSTKY. JE TO PERFEKTNÍ PANÍ DOKTORKA O KTERÉ SE MŮŽE DRUHÝM JENOM SNÍT ABY TAKOVOUTO SUPER LÉKAŘKU MĚLY. MOC SI JEJÍ VSTŘÍCNOSTI A PÉČE O DĚTI VÁŽÍM A MOHU JI JEN DOPORUČIT.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Nové pacienty nepřibíráme.