Nové náměstí 1431, Praha 22 , Praha
Ordinace PL pro děti a dorost

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

Nové pacienty nepřibíráme.

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Naprostá spokojenost s oběma dámami. S mými dvěma syny jsme od narození častými návštěvníky ordinace paní doktorky a vždy jsme se setkali s naprosto profesionálním a hlavně lidským přístupem. Klobouk dolů! Jsme šťastni, že jsme v tak skvělé péči :-)

Paní doktorka Hálová je anděl. Pro naší rodinu vždy svátek, kdyz jsme ji mohli navštívit. Hlavně každá návštěva znamenala srdecnost, dobrou náladu a samozřejmost nespornou erudovanost paní doktorky. Teto skvele zene sekunduje fantasticka sestricka. Chceme Vám moc poděkovat. Vaše jisté nezapomenutelné a lehce upovídané rodina KHOLOVÁ

Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Nejlepší dětské v Praze a okolí ! jsou naprosto skvělé ! Paní doktorka i sestřička jsou profesionálové a mají skvělý přístup nejen k dětem, ale i k rodičům. vždy vyslechnou vše co nás zdravotně trápí a snaží se pomoci. Neměnila bych !

Doktorka i sestřička naprostá bomba. Profíci nejen odborně, ale i v přístupu k dětem. Škoda, že takových není víc. Děkuji tomuto týmu za péči, kterou dávali mým dětem a teď vnukovi.

Se synem chodíme k paní doktorce od narození, tj. 12 let. Hrozím se chvíle, kdy mu bude 18 a nebudeme k ní moct chodit. Paní doktorka i sestřička jsou výborné, ochotné, hodné, empatické, vstřícné, komunikativní, pomůžou, poradí, popovídají, zavtipkují s dětmi i s rodiči. Díky nim syn nikdy neměl problém jít k doktorovi, nebál se.

Paní doktorka naprosto vynikající. Hodná, milá, usměvavá. Vše vysvětlí, poradí. Vyléčí nemoci, pofouká bebíčka. A sestřička taky. Jsem ráda, že mě měly v péči. Obě jsou takové maminy a jejich "manželským" hašteřením dokážou rozesmát. Díky oběma :)

Nejlepší doktorka se sestřičkou co jsem kdy potkala.... to co dokáží ony dvě nedokáže totiž vůbec nikdo, pružné, akční, rozumné, se skvělým přístupem k dětem i rodičům, dělají to nejlepší co mohou, někdy by se pro naše děti snad i roztrhaly.....moc jim za to děkuji, já i mnoho mých kamarádek maminek, které k nich chodí.....Hlavně to nepřehánějte a vydržte nám i našim dětem!!!

VYNIKAJÍCÍ LÉKAŘKA S NAPROSTO PERFEKTNÍ PÉČÍ A KONEČNĚ NĚKDO S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM A STAROSTLIVOSTÍ O DĚTI A JEJICH BOLÍSTKY. JE TO PERFEKTNÍ PANÍ DOKTORKA O KTERÉ SE MŮŽE DRUHÝM JENOM SNÍT ABY TAKOVOUTO SUPER LÉKAŘKU MĚLY. MOC SI JEJÍ VSTŘÍCNOSTI A PÉČE O DĚTI VÁŽÍM A MOHU JI JEN DOPORUČIT.

Paní doktorka léčila mě, mého bratr a ted i syna :-) Nikoho lepšího neznám :-) ona i sestřička vždycky pomůžou a umí to s dětmi úžasně. Žádné bílé pláště atd. Doporučuji a nemám ani jednu jedinou špatnou zkušenost s ní a to jí znám dobrých 15 let :-)))

Nejlepší doktorka na světě !

Nové pacienty nepřibíráme.