Adresa

Ordinace PL pro děti a dorost
Nové náměstí 1431, Praha 22, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Nové pacienty nepřibíráme.

60 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
C
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Nemá konkurenci!! Víc takových specialistů a lidí na svém místě!!! Paní doktorka je anděl. I když toho má nad hlavu, nedá to na sobě znát. Se sestřičkou jsou sehraná dvojka!!!!

M
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Úžasná paní doktorka i sestřička se srdíčkem na pravém místě. Chodila jsem k ní už jako dítě a teď už 14 let k ní chodí mé děti a rozhodně bych nikdy neměnila. Musím říct, že se do ordinace i těšíme i když děti zrovna něco trápí.

V
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Doktorka Hálová je profesionál s příjemným lidským přístupem k dětem. Nenasazuje zbytečné léčiva, ale zároveň nic nepodceňuje. Všechny děti zná důkladně a pamatuje si o nich vše. Naše děti ji zbožňují a na návštěvu ordinace se dokonce i těší, což v případě lékaře je obdivuhodné. Podobných lékařů bych přivítal, kdyby v naši zemi bylo více.


Ověřený profil
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Naprostá spokojenost s oběma dámami. S mými dvěma syny jsme od narození častými návštěvníky ordinace paní doktorky a vždy jsme se setkali s naprosto profesionálním a hlavně lidským přístupem. Klobouk dolů! Jsme šťastni, že jsme v tak skvělé péči :-)


M
Ověřený profil

Paní doktorka Hálová je anděl. Pro naší rodinu vždy svátek, kdyz jsme ji mohli navštívit. Hlavně každá návštěva znamenala srdecnost, dobrou náladu a samozřejmost nespornou erudovanost paní doktorky. Teto skvele zene sekunduje fantasticka sestricka. Chceme Vám moc poděkovat. Vaše jisté nezapomenutelné a lehce upovídané rodina KHOLOVÁ


L
Ověřený profil
Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost

Nejlepší dětské v Praze a okolí ! jsou naprosto skvělé ! Paní doktorka i sestřička jsou profesionálové a mají skvělý přístup nejen k dětem, ale i k rodičům. vždy vyslechnou vše co nás zdravotně trápí a snaží se pomoci. Neměnila bych !


P
Ověřený profil

Doktorka i sestřička naprostá bomba. Profíci nejen odborně, ale i v přístupu k dětem. Škoda, že takových není víc. Děkuji tomuto týmu za péči, kterou dávali mým dětem a teď vnukovi.


J
Ověřený profil

Se synem chodíme k paní doktorce od narození, tj. 12 let. Hrozím se chvíle, kdy mu bude 18 a nebudeme k ní moct chodit. Paní doktorka i sestřička jsou výborné, ochotné, hodné, empatické, vstřícné, komunikativní, pomůžou, poradí, popovídají, zavtipkují s dětmi i s rodiči. Díky nim syn nikdy neměl problém jít k doktorovi, nebál se.


N
Ověřený profil

Paní doktorka naprosto vynikající. Hodná, milá, usměvavá. Vše vysvětlí, poradí. Vyléčí nemoci, pofouká bebíčka. A sestřička taky. Jsem ráda, že mě měly v péči. Obě jsou takové maminy a jejich "manželským" hašteřením dokážou rozesmát. Díky oběma :)


T
Ověřený profil

Nejlepší doktorka se sestřičkou co jsem kdy potkala.... to co dokáží ony dvě nedokáže totiž vůbec nikdo, pružné, akční, rozumné, se skvělým přístupem k dětem i rodičům, dělají to nejlepší co mohou, někdy by se pro naše děti snad i roztrhaly.....moc jim za to děkuji, já i mnoho mých kamarádek maminek, které k nich chodí.....Hlavně to nepřehánějte a vydržte nám i našim dětem!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu