INC a.s., Centrum zdravotní péče Jirny
Na Příštipku 135, Praha

Centrum zdravotní péče Jirny
Tovární 19, Praha

Umístění: Centrum zdravotní péče Jirny Jiný

Paní doktorka je velice milá k dětem, pečlivá... Synovi díky pečlivosti diagnostikovali juvenilní idiopatickou artritidu již ve dvou letech. V Motole jen koukaly na doporučení, máme veliké štěstí, že chodíme právě k ní.

Umístění: INC a.s., Centrum zdravotní péče Jirny Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá. Vše se snaží vždy srozumitelně vysvětlit. Má skvělí přístup k dětem. Z naší zkušenosti vždy spokojenost, takže určitě doporučuji.

Umístění: Centrum zdravotní péče Jirny Prevence

Paní doktorka Ježková je velice pecliva, svedomita, vždy dobre poradí, k dětem ma moc pěkný přístup. Vyslechne a vezme v potaz názor rodičů. Léta už jinam nechodime.

S paní doktorkou jsme spokojeni. Především je opravdu pečlivá, děti vždy důkladně vyšetří, hledá co nejšetrnější řešení a vysvětlí srozumitelně vše, co je potřeba. Snaží se nic nezanedbat. K dětem má moc hezký vztah, v čekárně i v ordinaci má pro malé připravené hračky na zabavení. Sestřička je pravá ruka jak má být, vždy nám také vyšla vstříc. Za nás doporučuji.

Děs a běs, přetvářka největšího kalibru.