Marion Mantič, gynekolog Ostrava

MUDr. Marion Mantič

Gynekolog Více

Zalužanského 1192/15, Vítkovice, Ostrava
Vítkovická nemocnice

Pro termíny na objednání kontaktujte naši recepci: nebo internetové stránky V příjemném a klimatizovaném prostředí poskytujeme komplexní slu...

• Ženské nemoci

• gynekologie a porodnictví

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Antikoncepce

Běžný termín

Gynekologické konzultace

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U pana doktora jsem byla jiz dvakrat, poprve me trochu odbyl, a jedine co bylo, ze mi porad nutil prasky,prasky,prasky a pak cela prohlidka probehla tak rychle, ze jsem se ani na nic nestihla zeptat a uz jsem stala pred ordinaci.., :D ale nejspis mel jen velmi perny den. Podruhe byl naprosty sympatak, ukecany a mily, vyslechnul, poradil, ma normalni nazory a pohled na svet. Naprosto mi vyhovuje :)

S panem doktorem jsem nikdy neměla žádný problém, chodila jsem k němu od 15ti. Asi viděl jak jsem z každé návštěvy vystresovaná, tak se to vždy snažil nějak odlehčit různými vtípky a svým příjemným chováním, za což jsem mu byla vděčná. Kdykoliv jsem měla nějaký problém, vyšetřil mě, řekl mi o co se jedná, vše mi vysvětlil, nasadil léčbu a vyléčil mě. Jediné co musím vytknout, je to, že mi hned v 15ti letech nasadil antikoncepci Minervu a nijak se nezmínil o tom, že je vysokohormonální a nesmí se brát déle než 2 roky. Nedávno jsem se musela stěhovat do jiného města, čili jsem i měnila gynekologa a dostala jsem nehorázného "sprda" za to, že tohle svinstvo beru už 8 let (zdravotní problémy díky antikoncepce jsem měla poslední dva roky, ale vůbec by mě nenapadlo, že je to tím). To je tak vše, třeba to pan doktor nevěděl, ale i tak, dávat tak mladé holce vysokohormonální antikoncepci je podle mě na pováženou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem jsme se viděla poprvé :) a je velmi sympatickej. Vše vysvětlí a hlavně uklidní. Je usměvavej prostě skvělej. Až půjdu do 3tího císaře budu chodit jen a jen kněmu :) Je to prostě kapacita :)

Pana doktora mohu jen pochválit. Letos rodil našeho prvního syna. Porod byl těžký a jeho přístup, kdy se snažil atmosféru uvolnit, ale zároveň byl profesionální, mě i manželovi velice pomohl. Po porodu se u mě vyskytly nějaké komplikace, pan doktor okamžitě reagoval. Po operačním zákroku si sedl k manželovi, který celou dobu choval malého, a pěkně mu vysvětlil, co se mnou bylo a co udělali, aby mi bylo dobře. Také při vizitách na oddělení byl velice příjemný, komunikativní a milý. Moc děkuji za váš skvělý přístup a přeji jen samé spokojené pacientky.

Zachranil jste mi pred 12cti lety dceru, i mne. Nikdy, nikdy na Vas nezapomenu, pane primari. Bylo mi cti se s Vami setkat, jste perfektni gynekolog. Dekuji Vam.

Já zažila pana doktora ve Vítkovické nemocnici naštěstí jen jeden týden (při hospitalizaci kvůli krvácení při rizikovém dvojčecím těhotenství) a opravdu už bych ho nikdy nechtěla vidět!

Je velmi pečlivý lékař a navíc je i obdařen komunikačními schopnostmi.

Dr.Mantič mi nespočetně krát pomohl včetně jeho týmu. Je velice dobrý doktor,který své práci rozumí.Umí jednat s lidmi a v nejhorší situaci pomoci z nejhoršího. Přeji Vám pane doktore stále tak skvělou práci a aby vždy dobře dopadla jako vždy. :O)

Mám s ním zkušenosti a při mém druhém těhotenství jsem mu říkala že to bude kluk,ale nevěřil.Malý byl nezbeda a nechtěl se nám ukázat. ;oD Ale byl co se týká péče báječný i co se týká komunikace ... ví co dělá a tak to má být.Dá se s ním povídat a věřit mu ;o)

Pan primář Marion Manič je člověk na svém místě. Ve Vítkovicích jsem rodila 3x a byla jsem velice spokojená. Možná mají některé ženy spíše negativní zkušenost, ale já si ho nepamatuji ani špatně naladěného. U první dcery prováděl císařský řez, u druhého dítěte mně nechal rodit spontálně a třetí jsem zvládla taky spontálně. Je to profesionál každým coulem.

• Ženské nemoci

• gynekologie a porodnictví