Marie Vráblíková, pediatr Praha

MUDr. Marie Vráblíková

Pediatr

Živonínská 1630, Praha
Ordinace PL pro děti a dorost

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

K paní doktorce jsme se zaregistrovali na doporučení. Od začátku jsme si spolu ale moc nesedly. Jsem spíše typ, který potřebuje vysvětlit a zvážit možnosti léčby, paní doktorka je ale velmi autoritativní a bohužel dost náladová.Syn je velmi živý a po 2 hodinách v čekárně tam logicky dost zlobil. Dostali jsme párkát vynadáno, tak jsem se vždy k ní do ordinace vyloženě "těšila". Kluk byl navíc často nemocný...Poté co měl opakované záněty průdušek léčené několika atb. a permanentní celoroční rýmu jsem jej na vlastní žádost nechala vyšetřit alergologem a ejhle - astma a alergie na 5 věcí. Navíc sestřička neprofesionálně komentovala pacienty před námi (co říkala o nás, raději nechci vědět). Chápu, že spoustě lidem pomohla, ale za mě rozhodně NEDOPORUČUJI. Už jsme jinde a spokojeni. Mgr. Lenka Hájková

Chodila jsem k Dr. jako dítě, od 10 let jsem v čekárně vždy čekala minimálně 3 hodiny, jednou mě sestra vzala jako poslední a to jsem tam byla mezi prvníma a jen co jsem vešla do ordinace, doktorka mě seřvala, že jdu pozdě, že už má končit a jít domů. Arogantní. Při odběru krve i miminkům nesmí být rodiče přítomni, takže dítě řve v ordinaci a rodiče musí čekat v čekárně. Když mě jednom trochu něco bolelo, hned dělala jakože umírám a běhala jsem po všech vyšetření. Stačilo říct, bolí mě v krku a hned jsem měla být týden doma apod.
Neustále jsem od ní slyšela, že mám skoliozu jako prase a v nemocnici na rehabilitaci nic neviděli, prej záda jsou OK.

Musim rict, ze s pani doktorkou jsme spokojeny, deti ji milujou a poradi mi vzdycky dobre :-)

Velmi dobrá lékařka pro děti - s úžasným lidským přístupem. Je to již starší ročník, ale i tak se nebojí pokrokových věcí čí léčení.
Děti nenutí do zbytečných očkování, vždy jsme si s ní rozumněli a děti jsou z ní nadšené. (dcerka 5 let a roční synek).
Všem mohu doporučit .-)

Velmi tuto Doktorku doporucuji!!

Pro svého syna jsem si tuto doktorku vybrala na základě doporučení a musím říct, že máme určitě tu nejlepší doktorku.
Při vstupu do ordinace nás vždy přivítá usměvavá doktorka s otevřenou náručí. Syna vyšetří vždy šetrně, nenasazuje zbytečně antibiotika (ještě jsme žádná nedostali :-) Ochotně vyslechne, odborně poradí, prostě NEJLEPŠÍ!
Pravda, někdy se v čekárně čeké déle, ale to je snad (z vyprávění několika kamarádek) všude a tato doktorka za to stojí...

K paní doktorce jsem chodila jako dorost a zajímavé bylo, že když mi bylo špatně (teplota, zvracení, hlava šílená) tak se na mě paní doktorka dívala jako když simuluji. Ovšem když jsem přišla s rýmyčkou, tak pro mě volala pomalu sanitku (že musím ihned na chirurgii se slepákem, že musím ihned na Bulovku atd.) S čekárnou souhlasím, je to hrůza člověk čeká hodinu i dvě a já jako dorost jsem nebyla vůbec důležitá a tak s tekoucím nosem a kašlem jsem tam roznášela bacily 4 hodiny(chudák miminka a maminky se na mě dívaly jako by to byla moje vina) ale to je u dorostu běžné, že čekáte skoro celý den. V té době každý dorost věděl, že je lepší jít k dr. Frňkové...

Paní doktorka je velmi ochotná, má vždy dobrou náladu a výborně komunikuje jak s dětmi, tak i rodiči. Mohu jedině doporučit.

Velmi autoritavní a přepečlivý přístup. dětem nic nebylo a honila nás od čerta k dáblu. Naprosto zbytečně jsme museli opakovaně na odběr krve. Peskuje vás za úplně blbosti. Místo aby rodiče podpořila, že to je dobré apod. , tak ještě rodiče děsí.
Při objednání na běžnou kontrolu je úplně normální, že čekáte hodinu i dvě. Opravdu otřesné. V čekárně jsou zdravé děti s nemocnými. Rozhodně nedoporučuji.

Naše paní doktorka Maruška,
tak ji mé dcerky pojmenovaly,
je to lékařka s dlouholetou praxí,podle mého názoru je to skvělá diagnostička s úžasným přístupem k dětem.Pravda je,že dokáže rodiče,co nerespektují doporučení ohledně léčby,či péče o zdravý vývoj dítěte,pokárat,to naprosto schvaluji,protože ne se všemi je snadné pořízení a zdraví dítěte je vždy na prvním místě.
Kéž by všichni lékaři byli takto pečliví a svou práci dělali s tak velikou láskou.
Velice si paní doktorky vážím a moc mi mrzí,že jsem ji musela díky vzdálenosti z Ústí do Prahy vyměnit za lékaře v místě bydliště.
A tak i touto cestou...moc,moc děkuji a zůstaňte taková jaká jste.
Zdraví Lenka (Váňovka) s holkama Bětulkou,Lindulí a Sofinkou.