Dermatovenerologie,dermatologie
Zárubova 498, Praha

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Dermatovenerologie,dermatologie Jiný

Nejlepší kožní lékař, s kterým jsem se setkala. Velmi mi pomohla s problémy s alergií. Je neskutečně milá a ochotná.

Paní doktorka Urbanová je milá starší dáma jen co vzhledu a jednání s klientem. Převažují ovšem negativa, která zde samosebou zmíním.

Ordinační hodiny jsou už tak jak jsou zcela nesmyslné, měla by tam dle nich být pár hodin denně. Ovšem ani těch pár hodin nedodržuje. Vždy musíte počítat s tím, že si u ní v čekárně vysedíte důlek. Jednou jsme k ní přišli, čekárna otevřená tak čekáme ... 10 min, 20 min, 30 min ... pak se tedy směle optáme spolusedící čekatelky kde vážená MUDr je a ta nám sdělí, že si skočila dolů k zubaři! Bylo to jak v Jiříkově vidění.

Co se týče léčby, náš problém po dobu 3 let nevyřešila. Vyzkoušela údajně vše co mohla, ale nic nezabralo a tak to nechala být.

Jednou nám vypalovala takové ty malinké bradavičky v okolí dekoltu, měla nějaké nářadí jak z doby kamenné kterým to bylo dost bolestivé a když člověk pípnul ještě ho sjela, at drží, že ho jinak spálí jinde. :-) Mimochodem mi před asi 10 lety (2004) léčila jiný problém a také nevyléčila.

Ona si prostě člověka vyslechne, když může tak určitě pomůže - to ano, ale neumím posoudit jak často se jí to daří, když čtu ty názory přede mnou.

Já k ní už nechodím a nepůjdu. I bych jí odpustila to, že léčba trvá déle, že zkouší všemožné (ona dermatologie je věda!), ale to jak se chová ke svým klientům co se týče čekacích dob, to jak je úplně uráží tím, že se s babkama vykecává v ordinaci ač ví, že má v čekárně lidi, to jí opravdu odpustit nemůžu.

Ordinační hodiny u paní doktorky nefungují...ordinační hodiny od 8h znamená, že paní doktorka dorazí v 8,10 a v 8,30 ještě neordinuje...na to opravdu normálně pracující člověk prostě nemá čas...

Paní doktorka je velice příjemná, má lidský přístup. Po odborné stránce ale opravdu nic moc! Před třemi lety jsem za ní přišla kvůli změně barvy a struktury nehtu na noze, obě jsme předpokládaly plíseň nehtu. Následovalo několik kapiček, mastiček, extrakce nehtu.. vše marné! Prášky mi paní doktorka dát nechtěla, testy dělat také nechtěla, dokonce mi navrhla, ať to nechám být, že změny na nehtu jsou normální. Na mé argumenty typu "ale ten nehet už mi tři roky neroste" se jí reagovat nechtělo. Přešla jsem do nemocnice na Karlovo náměstí a jsem ve fázi čekání na výsledky mykologických testů. Takže jak již bylo řečeno - předepisování prášků a mastiček OK, ale to je tak vše...

K paní doktorce jsem chodila na vypalování bradavic. Dokud se dali vypálit všechny tak pani doktorka polovinu přehlédla a tím se mi bradavice rozšířili do celého obličeje. Bohužel její přestávky nejsou pouze v době oběda ale během celého dne. A to zvláště když si paní doktorka vyřizuje své soukromé hovory i přesto že její pracovní doba je velmi okleštěná. Takže pokud potřebujete diagnostiku nějakého kožního problému tak za ní bych vám nedoporučovala chodit, nechci být nějak hanebná ale tato doktorka je dobrá pouze na předepisování předpisů na léky.

Příjemná, ochotná lékařka. Dobrý diagnostik, vždy přesně naordinovala léčbu. K této lékařce se ráda vracím.

X

U této lékařky je sice dlouhá čekcí doba, ale vždy mi mile a ochotně pomohla. Nemůžu si stězovat.

Doporučuji. Je moc milá, hodná, laskavá...