Umístění: Poliklinika Zahradníkova Jiný

Velice si vážím přístupu pani doktorky. Pani doktorka vždy pečlivě zvažuje způsob léčby a je pohotova k pomoci i přes nátlak okolních stran. Jsem velice spokojený a mám výbornou zkušenost s řešením i složitějších onemocnění, kdy se navzájem rady ostatních doktoru vylucovali.

Umístění: Poliklinika Zahradníkova zdravotní obtíže

K této paní doktorce chodím již opravdu spoustu let . Ani nechci říct kolik. Opravdu ne vždy je samý úsměv, ale za to placená není a na to medicínu nestudovala. Co nesnáší je zneužívání zdravotní péče . Na druhou stranu je velice pečlivá ve stanovení diagnosy a k jejímu konečnému stanovení využívá veškerá možná vyšetření.
Pokud máte pocit, že se na vás málo usmívá, že vám neklepe na rameno, když se neléčíte tak jak vám doporučila, máte možnost přejít jinam. Je koneckonců volba lékaře. Já osobně o takové možnosti neuvažuji ani ve snu

Umístění: Poliklinika Zahradníkova

Paní doktorka není ten typ, který se na Vás bude usmívat za každou cenu, nechodí kolem horké kaše a jde hned k věci, nadruhou stranu se s ní dá velmi dobře domluvit a je vidět, že ví co dělá. Pokud hledáte doktora, který vás může vyléčit doporučuji právě jí, pokud si chcete hezky popovídat a někoho kdo se na vás bude celou dobu pitvořit, jděte jinam.

O této paní "takydoktorce" slýchávám již velmi dlouho, asi 15 roků. Slýchávám proto, že k ní chodí jak rodiče mé ženy, tak hodně jejich sousedů z domu. Všichni pacienti paní Smílkové, za které zde hovořím, jsou v pokročilém seniorském věku. Nebudu zde vypisovat detaily o ktérých slýchávám, a to z důvodu, že konkrétních situací v ordinaci paní Smílkové nejsem pochopitelně účasten. O čem však psát mohu a budu, jsou pocity, nálady a chování těchto seniorů. Když k této "takylékařce" musejí jít, trpí úzkostí a strachem. Když se od této paní vracejí, jsou roztřesení a často pláčí. Jednu konkrétní situaci však zde mohu s čistým svědomím popsat, protože se jedná o mého 90-ti letého tchána.... po několika horečnatých dnech s virózou a velmi úporným kašlem, přišla tato lékařka ke svému pacientovi na návštěvu. Po té, co mu změřila krevní tlak a poslechla ho, se neurvale obrátila na mojí tchýni (88 let), že pacientovi nic není a ona že vůbec nechápe, proč si návštěvu lékaře vyžádali. Na dotaz babičky "paní doktorko a co ten hrozný kašel ?" paní Smílková neurvale opáčila "to se běžte poradit do lékárny". VŠEM pacientům s podobnými zkušenostmi doporučuji : NEBOJTE SE, PIŠTE STÍŽNOSTI NA TUTO NÁLADOVOU A ČASTO AROGANTNÍ DOKTORKU K LÉKAŘSKÉ KOMEŘE A ZDRAV. POJ., VYUŽÍVEJTE VŠECH PROSTŘEDKŮ K VAROVÁNÍ OSTATNÍCH PŘED TOUTO "TAKYLÉKAŘKOU" A HLAVNĚ - ODHLAŠTĚ SE OD NÍ A PŘEJDĚTE K JINÉMU LÉKAŘI !!!

Na této doktorce se mi líbí, jak je pečlivá, je pravda že ne každý den se usmívá.Ale pokud přijdete s nějakým problémem, snaží se přijít na příčiny, pošle vás k všem možným specialistům, dokud se váš zdrav.problém nevyřeší. Sestřička je velice ochotná, obě se snaží poradit. Doporučuji pokud chcete dostat důkladnou péči bez zanedbání.

Skvělá lékařka, která mě ochotně a rychle vyslechne a snaží se mi poskytnout adekvátní léčbu. Obdivuji i vstřícnost, se kterou odpovídá na telefonní dotazy, přestože musí být zavalena prací. Pracuje rychle a odborně. Nemá problém přeposlat na jiné oddělení na poliklinice.

Naprostá spokojenost, paní doktorka je vždy příjemná (nevím kde se berou zkušenosti ostatních) a ani s její léčbou jsem neměl nikdy problém. Ke specialistům posílá bez problémů a ti vždy její doporučení potvrdili. Navíc jsem u ní nikdy příliš nemusel čekat.

C

Neochotná a velice arogantní. Rozčiluje se při jakémkoli dotazu a její odpověď je vždy stručná bez přínosu.

Paní doktorka je arogantní, nevstřícná, neumí se ovládat a jednat s lidmi. Doporučuji lidem se stejnou povahou - aby padla kosa na kámen.

Skvělá lékařka,která mi moc pomohla......nedám na ni dopustit.....