Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Paní doktorkla Lachsová je skvělá lékařka. Nic rodičům nenutí, vždy pečlivě provede diagnózu a při sebemenším podezření pošle ke správným specialistům. Má velmi otevřenou mysl i co se týká očkování a homeopatické léčby. Respektuje rodiče jako partnera v péči o zdraví dítěte, nejdná despoticky ani s nadřazeností (jako jiní lékaři běžně). Jsem s ní velmi spokojená, děti k ní chodí rády a má mou plnou důvěru. O mých dětech ví všechno ani se nekouká do karty, pamatuje si velmi dobře, co kdy kterému z nich bylo. Paní doktorku Lachsovou mohu všem vřele doporučit! (Pro maminky novorozenců - podporuje dlouhodobé kojení, látkové pleny, neřeší dramaticky růstové tabulky a tím nestresuje maminku, pokud maminka vyjádří jakékoliv obavy, uklidní ji a hledá společné řešení, umí rozlišit podstatné od nepodstatného)

Reaguji na hodnocení paní ze 26.9.2011 měli stejný problém se slepím střevem a dcera mi málem zemřela.

Paní doktorka je opravdu lékař s velkým L. Umí to s dětmi, je vždy ochotná a velice pečlivá. Rozhodně ji jako pediatra doporučuji, s dvěma syny jsme u ní, dle mého názoru v nejlepších rukách, vždy perfektní diagnostika.

Vynikající lékařka, má velký přehled a znalosti ve svém oboru, navíc je vždy velmi vstřícná, vlídná a usměvavá. Umí jednat s dětmi. Dokáže nemoci a zdravotní problematiku srozumitelně vysvětlit nám rodičům, laikům, kteří se ve složitých lékařských terminologiích neorientujeme a tápeme ve zprávách z nemocnic apod.Chodím k paní doktorce se 2 syny jedenáct let a mohu ji vřele doporučit.

Paní doktorku všem moc doporučuji. Chodila jsem k ní už jako dítě a teď ji navštěvuji se svými třemi dětmi. Antibiotika dává až když je to vážně nutné. My jsme s ní moc spokojeni.

Paní doktorka mě léčila celé dětství, kdy jsem byla celkem často a vlekle nemocná, byla jsem u ní skoro doma :-) Vždy byla ochotná a podle mě i odborná, každopádně se můj stav postupně zlepšil a dnes jsem v podstatě zdravá, určitě i díky její péči. Takže doporučuji!

Nevím jak je to s tou "výbornou" pani doktorkou. Byla jsem u ní s dcerou z důvodu přetrvávající bolestí břicha, z předešlého dne jsem měla od jiné pani doktorky vypsanou žádanku v případě nutnosti do nemocnice na vyšetření - podezření na slepé střevo. V nemocnici nás vyšetřili a poslali druhý den k pani doktorce, naše pani doktorka tam bohužel nebyla, musela jsem tedy k pani doktorce Lachsové, ta mi řekla, že je to obyčejná viróza (schodou okolností měl manžel před pár dny střevní problémy), že jsem zbytečně s dcerou jezdila po nemocnicích a bylo hotovo, žádné odběry neudělala, nařídila jen dietu a že ji mám po dvou dnech poslat do školy. Dceru jsem nakonec odpoledne odvezla opět do nemocnice už nemohla ani chodit, akutní zánět slepého střeva,na sále jim dokonce střevo i prasklo. takže k pani doktorce Lachsové už nikdy více nepůjdu !!!

výborná lékařka

Doktorku pro mimčo jsem řešila hodně dlouho a myslím, že jsem nakonec zvolila velmi dobře, rozhodně mezi výběrem na poliklinice Spořilov.
Velmi mi vyhovuje, že se s paní doktorkou dá řešit očkování s ohledem na jedince a nejede se striktně podle tabulky.

K paní doktorce Lachsové jsem chodila celé své dětství a teď k ní chodím se svým dvouměsíčním synem a stále jsem spokojená,co víc dodat všem DOPORUČUJI :-)