Klinická psychologie
Ukrajinská 11/980, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Poliklinika Ukrajinská Jiný

Měla jsem štěstí, že se mojí první terapeutkou stala právě paní doktorka Koutková, k níž mám po pár letech vybudovanou skutečně pevnou důvěru. Dovedla mě ke klíčovým "aha" momentům. Pomohla mi porozumět mým pocitům, jednání i z čeho pramení moje úzkosti. Stala se takovým mým "průvodcem" těžkostmi života. I když zrovna není čerstvě po setkání, často mi naše dřívější povídání a společné zamýšlení vstupuje do myšlenek, což je pro mě velice podpůrné a pomáhá mi to. Paní doktorka mě vždy přijímala takovou, jaká jsem, s neuvěřitelnou dávkou laskavosti, pochopení a otevřenosti, zároveň mi dokázala zvýraznit to důležité. V krizovém období života jsem díky pravidelným, upřímným hovorům s ní, dokázala hájit to, co je pro mě důležité, a pro co chci žít, čemu se věnovat a čemu ne. Mám dojem, že teprve vděkem kontinuální prací s paní Koutkovou získávám sílu dospět a nalézt cestu sama k sobě, být v klidu a vnitřně svobodnější. Tak skvělou paní doktorku bych přála každému pacientkovi/pacientce.

Umístění: Poliklinika Ukrajinská Jiný

Děkuji Paní doktorce Koutkové za její léčbu, 'zachránila mi tím život' a pomohla my se se spoustou věcí z minulosti vyrovnat a spoustě věcem porozumnět. Je milá, empatická a rozumná v názorech.

Nebyla jsem vůbec spokojena. Nechová se dobře k malým dětem. Z více stran si na ní rodiče s předškolními dětmi ztěžují.

Paní doktorka mě po 2 letech dostala ze všech problémů, které jsem si celý život sebou nesla. Byla jsem často smutná a trpěla jsem úzkostí. Bohužel jsem vyrůstala v alkoholické rodině, rodiče dnes již nežijí, měla jsem problémy vyrovnat se s takovým dětstvím, vyjadřovat svůj názor, stanovovat si hranice a ve finále i najít si partnera.
Dnes jsem šťastná, že jsem se k paní doktorce dostala a mohu naplno žít s pocitem, že své nálady a pohled na život mohou koordinovat sama. S dětstvím jsem se vyrovnala a uvědomila si, že každý rodič dělá maximum, co může, i když je to někdy málo a že lidé v těžkých životních situacích můžou z určitého pohledu zanedbávat i své děti. Mé rodiče mám ráda a beru vše jako životní zkušenost. Pomalu se i učím vyjadřovat svoje pocity v případě, kdy s druhým nesouhlasím a již to neberu jako výpadek proti druhé osobě, který přeci nesmím. Díky paní doktorce mohu svůj život žít naplno a být šťastná.
Ve spolupráci s paní doktorkou jsem byla vždy maximálně upřímná, sdělovala jsem jí i pocity, které bych nikdy nikomu neřekla a na ty vždy reagovala zásadním komentářem, který mě posunul dál. Paní doktorka je velmi empatická a mohu ji jen doporučit. A hlavně, když s ní budete cokoliv řešit, buďte naplno upřímní, teprve potom Vám může opravdu pomoci.
Romana

Paní doktorka je velmi hodná, empatická, příjemná, hezky se s ní povídá, avšak efekt z mého docházení na terapie byl skoro nulový, tudíž nemůžu a nechci posuzovat.

Úžasný člověk, úžasný odborník, empatická, lidská, úžasná.

Paní doktorky si velmi vážím jak pro jeji odbornou fundovanost, tak pro laskavý, chápavý a vstřícný vztah k pacientovi. Umí velmi dobře spolupracovat s adolescenty, je schopná jim i poradit při volbě profese, ale hledá i cesty při řešení jejich osobních problémů. Podle mé zkušenosti je např. dokáže naučit, jak se zbavit neúměrné trémy, ale zabývá se i jejich rodinnými a citovými problémy. Znám paní doktorku řadu let a poznala jsem ji v různých situacích jako přátelského a jemného člověka se zájmem o pacienta. Vřele doporučuji.

Pani doktorka je opravdu odborník. Byla jsem se svými problemi u několika psychologů a jedina ona mi pomohla.