MUDr.

Marie Königová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Avecutis s.r.o.

Krkonošská 2001/16, Praha 2, 120 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Bankovní převod, Oborová zdravotní pojišťovna, Kreditní karta, Hotovost, Pojišťovna VZP, a.s. Více (3)

V této ordinaci přijímám:
    dospělí, děti jakéhokoliv věku

• V

Ano, paní doktorka je skvělá, jako lékař, ale i jako člověk. Odborník na svém místě. Dlouhé objednací lhůty nejsou vůbec problém. Párkrát jsem musela paní doktorku navštívit akutně a vždy mě bez problémů vzala. Jsem ráda, že mám takovou lékařku. Díky patří i skvělé sestřičce.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jana Votrubová
    Jana Votrubová
    Jungmannova 15, Praha
    velmi efektivní návštěva, paní doktorka je profík, disponující potřebným vybavením, zkušenostmi i praxí, je ochotna… Více

Soňa Křemenová
    Soňa Křemenová
    Praha

Tatiana Filatova
    Tatiana Filatova
    Karlovo náměstí 2097/10, Praha
    Mám velmi dobrou zkušenost jak s paní doktorkou tak i s klinikou Altos. :) Velmi příjemné prostředí a personál.… Více

Ekaterina Viatckova

Chirurg, Dermatolog, Ostatní
    Houškova 26, Plzeň

Zkušenosti a dovednosti

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• V

• M

Výborná doktorka, příjemná a ví co dělá :-) vždy dobře poradí

• K

Skvělá a milá paní doktorka, pomáhá celé naší rodině od vyrážek až po drobnou chirurgii. Velmi doporučuji!

• J

Na paní doktorce je znát, že má svoji práci ráda a že jí rozumí. Skvělý přístup k pacientům. Milá a ochotná sestřička.

• H

Paní doktora má opravdu skvělý přístup k pacientovi i jeho dětem :-), sestřička stejně tak. Kdo o to - poznat ji v praxi stojí, hold si počká, s tím se musí bohužel trochu počítat. Každému pacientovi (si myslím), tak jako mně se věnovala jako svému blízkému a její výkon hodnotím na 1* . Nebála bych se k ní jít znovu, věřím ji!

• K

Velmi vstřícná, sympatická a ochotná. Vřele doporučuji! Velká spokojenost...

• D

Pani doktorka je naprosto vynikající.Získala mou důvěru a hlavně neuvěřitelně vstřícná a odborník na svém místě. Vřele doporučuji.

• P

Paní doktorka je opravdu skvělá,vždy milá,ochotná a hlavně odborník na slovo vzatý.Chodím k ní několik let včetně celé mé rodiny a jsme opravdu velice spokojení.Má i úžasně milou a ochotnou sestřičku.Prostě nedá se nic vytknout.Vždy se v její ordinaci cítím dobře.Škoda,že to takto nefunguje ve všech zdravotních zařízeních.Mohu jen vřele doporučit.

• K

Skvela jako lekarka, prijemna, financne dostupna pro vsechny pacienty.

• Výorný lékař i člověk