U paní doktorky jsem byla dnes poprvé a nemohu si stěžovat. Protože to byla zároveň moje první návštěva gynekologa, měla jsem trochu obavy. Sestřička byla strašně milá, příjemná, když jsem vešla do ordinace, zarazilo mne, jak je paní doktorka stará - připadala jsem si jako u babičky :D. Bála jsem se, že mi vynadá, že jsem měla začít chodit na gyn. dříve, ale vůbec ne, byla moc milá, vše vysvětlila. Mluví strašně pomalu, což mne docela pobavilo, zvlášť proto, že na většinu jejích otázek jsem měla odpověd "ne", takže jsem vždy jen dobu trpělivě čekala, než z ní vyleze otázka ... Vyšetření nebylo bolestivé, vždy mi řekla, co bude dělat a co mám dělat já. Dělala mi i ultrazvuk, popsala, co je vidět na obrazovce. Vzhledem k jejímu věku mám trochu obavy, jestli mi bude schopná adekvátně poradit ve výběru antikoncepce, přece jen, metody se stále vyvíjí a paní doktorka není úplně moderní. Takže za mne: taková hodná babička, není třeba mít z vyšetření strach, ale nevím, jak by to vypadalo, jednalo-li by se o něco jiného, než rutinní kontrolu.

K paní doktorce jsem chodila téměř rok s neustále se opakujícími, velice intenzivními problémy. Paní doktorka mě stále dokola vyšetřovala, občas řekla, že byla zjištěna nějaká bakterie, občas prý nic. Na otázku, co přesně bylo v nálezu, nebyla nikdy schopná podat jasnou odpověď. Když jsem se ptala, jestli by nějaké vyšetření, případně léčbu neměl podstoupit můj partner, tvrdila, že je to naprosto zbytečné. Po dlouhých měsících neustálého vyšetřování mi řekla, že si myslí, že mi nic není, že to všechno přeháním a že bych si na tyto „normální“ projevy, doprovázející každou ženu, měla zvyknout. Po této události jsem navštívila jiného odborníka, který trval na tom, aby se co nejdříve dostavil i můj partner. Hned po prvním testu nám bylo oběma zjištěno šest různých bakterií, které, i kdyby se p. doktorka Falkmannová snad snažila vyléčit, bychom si s přítelem mohli předávat donekonečna. To, jestli je doktor milý, či opatrný během vyšetřování, pro mě není až tak důležité, jako to, jestli opravdu léčí a z tohoto důvodu bych lidem, kteří mají opravdu problémy a nepotřebují pouze napsat antikoncepci nebo preventivní vyšetření doktorku Falkmannovou opravdu NEDOPORUČILA.

u paní doktorky Falkmanové jsem byla jednou jedinkrát a více už jsem se neukázala. Také jsem kvůli tomu několik let vůbec na gyndu nešla. Vyšetření beru jako nutné zlo, vždy mě /až do nyní, kdy jsem si našla neskutečně citlivou a empatickou lékařku/ a u každého lékaře to prostě bolelo. To by se dalo překousnout, ale co ne, byl její přístup. Něko píše, že je razantní a že jsme citlivky, tedy ty ženy, které její náturu neuneseme. Prostě byla neskutečně nepříjemná, kousavá a ironická, připadala jsem si od první chvilky provinile /aniž bych vlastně věděla za co a proč/. Třeba měla špatný den, co já vím. Někomu může vyhovovat, já však tu jednu návštěvu u ní považuji za nejhorší lékařskou prohlídku co jsem kdy zažila.

Rozhodně nedoporučuji, paní doktorka je nepříjemná a její vyšetření bolestivé (tekla mi i krev). Navíc mi přišlo, že paní doktorka je nerada, když jí někdo pokládá otázky. Dřív mi to nevadilo, protože jsem se skoro na nic neptala (byla jsem ráda, že prohlídka netrvá dlouho a hned jsem venku). Když jsem otěhotněla, tak už mi tento přístup vadil a našla jsem si gynekologa, který mě vyslechne a poradí mi.

K paní doktorce chodím dlouho. Jsem z oboru a můžu potvrdit, že je velmi dobrá lékařka a vstřícný člověk s milým přístupem k lidem.

Doktorka Falkmannová má sice svůj věk, ale je pravda, že vyšetření nepodceňuje, jakmile jsem nedostala menstruaci udělala mi ultrazvuk a nervala do mě hned nějakou injekci aby se mi menstruace dostavila, ale poslala mě na odběr krve jestli nejsem těhotná. Byl to vše planý poplach a menstruace se mi dostavila hned další měsíc. Je pravda, že co se týká jaterních testů tak je to v každé ordinaci jiné, někde jsem chodila pravidelně každý rok, někde pouze na vyžádání. Ultrazvuk mi dělá jak vnitřní tak vnější. Setkala jsem se s lepšími gynekology, ale i s mnohem horšími. Pokud má někdo problém není nic jednoduššího než se nechat přeřadit k jiné gynekoložce v jejich ordinaci.

Zdravím všechny,je mi 27let a od 15let chodím zásadně jen k paní doktorce Falkmanové,je to báječná a zkušená žena s razantními přístupem někomu se může zdát že je příliš zlá,ale já osobně takto na ní nehledím,vždy mi řekla vše dle pravdy ať se mi to líbí nebo ne,ale hned jsem věděla jak na tom jsem a nemusela jsem si nikde schánět informace o tom co mi vlastně doktor řekl.Co se týče vyšetření je velmi citlivá a nikdy jsem neměla problém musíte s ní mluvit aby věděla co a jak.Já osobně jsem jí řekla vše co mě trápilo a musím říci nebýt paní doktorky dnes bych tu už zřejmě ani nebyla.Trošku z mého příběhu: Před skoro 5 lety jsem o těhotněla a byla jsem opravdu velmi štastná,ale co osud nechtěl začala jsem nít vážné problémy,v krvi mi paní doktorka oběvila pozitivní protilátky vůči miminku a tak paní doktorka zařídila nejrůznější vyšetření ,a než byli výsledky přihodili se mi mozkové příhody,výsledky přišli relativně brzy a tak se zjistilo že mám Trombofilní mutaci 2stupně ....což znamená že s toutou genetickou vadou nemůžu mít ani děti protože se nedá donosit.Paní doktorka mi řekla všechny negativní zprávy a zároveň mě postavila před hotovou věc tak abych se sama rozhodla co dál.Riziko jsem podstoupila a paní doktorka udělala vše co mohla,dnes mám nádhernou dcerušku a měli jsme i synka,ale ten bohužel nedožitých pěti měsíců zemřel na syndrom náhlého úmrtí.Takže pokud vám vadí že paní doktorka je mrcha a nesnesitelná jste vy až mooooc citlivý a neumíte se s tím sami vypořádat. Nashledanou a velké DÍK PANÍ DOKTORCE

Zrovna jdu z první prohlídky u paní doktorky Falkm. Názory, které jsem si tady přečetla mě dost udivily, zarazily. Nedá mi to, musím se paní doktorky zastat. Věřte mi, já jsem docela poseroutka a při vyšetření celá ztuhnu, zatnu, ale dnešní prohlídka byla naprosto pohodová. Je pravda, že p. doktorka už je v pokročilém věku a ze začátku mě to trochu znervóznilo (tato dáma by mohla být mou babičkou, ne-li pra). Nicméně při úvodní registraci a hlavně samotném preventivním vyšetření postupovala velmi pečlivě. V žádném případě její vyšetření nebylo bolestivé, ba naopak. Navíc mi vše vysvětlila, okomentovala, na ultrazvuku mi říkala, co tam vidíme atd. Toho si velmi cením. Jsem mladá holka a toto je má 4 gynek. (často se stěhuju), takže můžu i srovnávat a já si opravdu myslím, že je dobrá...

Já musím napsat, že jsem s paní doktorkou velmi spokojená. Chodím k ní už léta. Chová se mile, vše mi vždy vysvětlí, vyšetření mi bolestivá nepřipadají (a opravdu mám s čím srovnávat). Kdykoliv mám nějaký problém, vždy mi pomůže. Když si tady čtu negativní hodnocení, říkám si, že to ani není možné, abychom psali o stejném lékaři.

To že tyto negativní komentáře píše jedna a tatáž osoba je pěkný nesmysl, já sní mám ty samé zkušeností vyšetření bolestivé a je nepříjemná. Raději jsem přešla k paní doktorce Rozsypalové a jak jsem ráda.Paní doktorka Falkmannová at už jde raději do důchodu a nedělá ostatním ostudu.