Marek Rucki, fyzioterapeut Praha

Fyzioterapeut Více

45 návštěv profilu během 30 dní

Korunovační 32, Praha 7, Praha
Fyzioterapie Marek Rucki

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Revolut, + 1 Více

Ve své terapii se vždy nejprve snažím najít příčinu obtíží a bolesti, abych je mohl cíleně léčit. Velmi důležitý je pro mne proto individuální přístup...

Ukončené školy

• Fakulta tělesné výchovy a sportu UK v Praze

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

od 1 200 kč

od 500 kč

Ostatní služby

Dozvědět se více

1 000 Kč

Umístění: Fyzioterapie Marek Rucki fyzioterapie

Když někdo své práci rozumí a navíc ji dělá rád, poznáte to hned. Fyzioterapeut Marek Rucki jen ten případ. Milé zacházení, vstřícnost, erudice, srozumitelně vysvětlené cviky a úlevné zásahy na těle. Lidskost. Takové jsou moje dojmy z právě dokončené série návštěv v rámci rehabilitace. Vřele doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Fyzioterapie Marek Rucki fyzioterapie

Milý přístup, podrobné zjišťování možných příčin a mnoho cenných informací hned při první návštěvě. Děkuji za snahu pomoci a doporučuji.

Umístění: jiné místo Jiný

Dobrý den, chtěla bych moc ocenit profesionální, vstřícný, individuální, empatatický přístup pana Bc. Marka Rucki při mých rehabilitacích. Pomohl mi od bolesti krčni páteře, naučil mě několik cviků na uvolnění páteře a hlavně správné dýchání. Přeji mu ať ho práce stále bavi a nadále pomáhá ostatním pacientům k lepšímu zdraví. Moc díky!

Umístění: Fyzioterapie Marek Rucki fyzioterapie

Jsem nadšená, našla jsem konečně fyzioterapeutka, který mi pomohl s krční páteří po úraze že sportu. Vystřídala jsem více pracovišť a až u tady jsem měla skvělou různorodou a velmi odbornou péči cílenou na mé konkrétní problémy. Masáž zatuhlych svalů, manipulační cvičení, účinná a jednoduchá cvičení. A ještě jsme vyresili mou věčně ztuhlou bederní oblast. Takže díky :)

Umístění: jiné místo Jiný

Pan Bc Rucki mě pomocí manipulačních technik a doporučených cviků, zbavil závratí, které byly způsobeny problémem s krční páteří.

Ukončené školy

• Fakulta tělesné výchovy a sportu UK v Praze