Korunovační 32, Praha 7, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Revolut, + 1 Více

---ENGLISH BELOW---
Ve své terapii se vždy nejprve snažím najít příčinu obtíží a bolesti, abych je mohl cíleně léčit. Velmi důležitý je pro mne...

Ukončené školy

• Fakulta tělesné výchovy a sportu UK v Praze

• fyzioterapeut

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Korunovační 32, Praha

1 500 Kč

Korunovační 32, Praha

1 200 Kč

22 názor pacienta

Umístění: Fyzioterapie Marek Rucki fyzioterapie

Jednalo se o první návštěvu, tedy zatím nemohu hodnotit účinnost léčby, nicméně oceňuji pečlivý a profesionální přístup, snahu situaci vysvětlit včetně souvislostí.

Umístění: Fyzioterapie Marek Rucki fyzioterapie

Byl jsem velmi spokojen s přístupem a profesionalitou.

Proste super.
Marek vsechno vysvetli, predvede a pomuze.
Diky!

Umístění: Fyzioterapie Marek Rucki fyzioterapie

Příjemné prostředí ordinace a vstřícný a profesionální přístup od pana doktora. Dlouhodobě jsem trpěla na zablokovaná záda a po fyzioterapii cítím jasné zlepšení a úlevu. Pan Marek umí cviky i postup vysvětlit a dostala jsem i tipy na cviky na doma. Moc doporučuji

Umístění: Fyzioterapie Marek Rucki fyzioterapie

Pana Ruckiho jsem oslovil na základě doporučení kamaráda kvůli bolestem kyčlí a jsem velmi spokojen. Trpělivě a podrobně mi vysvětlil původ bolestí a provedl mě cviky na léčbu a prevenci. Již po několika sezeních přišla úleva, dodnes alespoň zčásti dodržuji předepsaná cvičení vše ok. Cením i příjemnou povahu.

Umístění: Fyzioterapie Marek Rucki fyzioterapie

Byla to moje první návštěva fyzioterapeuta a byl jsem velmi mile překvapen přístupem i znalostmi, konečně je mi po týdnu plného bolestí lépe a také mne naučil cviky na doma. Vřele doporučuji všem !

Umístění: Fyzioterapie Marek Rucki fyzioterapie

Pan Rucki je výborný odborník, milý člověk, pomohl mi s bolestí bederní páteře. Všechny cviky i souvislosti hezky vysvětlil. Na každou návštěvu k němu jsem se těšila! Takže moc děkuji a doporučuji všem ostatním.

Umístění: Fyzioterapie Marek Rucki fyzioterapie

Skvělý přístup výborné vysvětlení problému
Cviky

Umístění: Fyzioterapie Marek Rucki fyzioterapie

Vše super. Pana Marka můžu vřele doporučit! Věnoval mi spoustu času a opravdu se snažil pomoct.

Umístění: Fyzioterapie Marek Rucki fyzioterapie

Marek je kompetentní a laskavej. Vřele ho doporučuju.

---ENGLISH BELOW---

Ukončené školy