Marek Rucki, fyzioterapeut Praha

Fyzioterapeut Více

75 návštěv profilu během 30 dní

Korunovační 32, Praha 2, Praha
Fyzioterapie Marek Rucki

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Revolut, + 1 Více

Tejpování • od 500 kč

Fyzioterapie • od 1 200 kč

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Ve své terapii se vždy nejprve snažím najít příčinu obtíží a bolesti, abych je mohl cíleně léčit. Velmi důležitý je pro mne proto individuální přístup...

Ukončené školy

• Fakulta tělesné výchovy a sportu UK v Praze

Znalost jazyků

Angličtina, Čeština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Korunovační 32, Praha

od 1 200 kč

Korunovační 32, Praha

od 500 kč

2 názory pacientů

Umístění: Fyzioterapie Marek Rucki fyzioterapie

Jsem nadšená, našla jsem konečně fyzioterapeutka, který mi pomohl s krční páteří po úraze že sportu. Vystřídala jsem více pracovišť a až u tady jsem měla skvělou různorodou a velmi odbornou péči cílenou na mé konkrétní problémy. Masáž zatuhlych svalů, manipulační cvičení, účinná a jednoduchá cvičení. A ještě jsme vyresili mou věčně ztuhlou bederní oblast. Takže díky :)

Umístění: jiné místo Jiný

Pan Bc Rucki mě pomocí manipulačních technik a doporučených cviků, zbavil závratí, které byly způsobeny problémem s krční páteří.

Ukončené školy

• Fakulta tělesné výchovy a sportu UK v Praze