Marek Pluta, gynekolog Praha

Gynekolog, Onkolog Více

V Úvalu 1/84, Praha
Gynekologicko-porodnická klinika, Fakultní nemocnice v Motole

Umístění: Gynekologicko-porodnická klinika, Fakultní nemocnice v Motole Jiný

Tohoto lékaře nedoporučuji, mám velké pochybnosti o jeho profesní kvalitě a osobně doufám, že už ho nikdy neuvidím. Začátkem ledna jsem byla odeslána na jeho oddělení v Motole pro údajné zamlklé těhotenství. Pan doktor dělohu vyčistil, zákrok proběhl v pořádku,ale už od samého začátku se mi vůbec nelíbil jeho přístup,kdy mě strašil tromboblastckou nemocí a hned mi nadšeně vyjmenoval, že mě nejspíš čeká chemoterapie,odstranění dělohy a další hrůzy. Měl úplně radost z toho,že mě může strašit a psychicky deptat. Žádná tromboblastická nemoc se nakonec neprokázala. Zjevně byl nerad, že nemá zajímavý případ. Po propuštění jsem začala krvácet a trvalo to přes měsíc, zesilovalo,bylo vidět, že už krvácení je opravdu velice silné, opakovsně jsem tam byla a dělali mi i ultrazvuk, který byl dle něj v pořádku, bez mrknutí oka mi napsal norethisteron, který jsem výslovně řikala,že nechci,na moje protesty mi řekl,ať jsem ráda, že jen krvácím, že jsem také mohla mít tromboblastickou nemoc a chemoterapii,naprostá arogance. Poslal mě pryč, druhý den mě přijali v jiném zařízení k hospitalizaci pro masivní krvácení, na ultrazvuku byl vidět útvar v oblasti vaječníků a řekli mi, že nejspíš půjde o mrtvý plod. Ráno mě urgentně vezli na sál,ztratila jsem během noci litr krve. Při laparoskopii se zjistilo,že ve vejcovodu skutečně bylo mrtvé embryo. Udělejte si sami názor, co je to za odborníka.

Umístění: Gynekologicko-porodnická klinika, Fakultní nemocnice v Motole Jiný

Jeden z nejlepších lékařů u kterého jsem v poslední době byla. Nepochybně velký odborník, který vás uklidní vše v klidu vysvětlí a máte pocit že se snad těšíte i na příští návštěvu :-) Velmi milý, empatický i vtipný pán.

mohu jen potvrdit slova chvály na pana doktora..... i mně velmi pomohl, i když naštěstí "jen" psychicky, ocitla jsem se u něj s nepříliš dobrou diagnózou, která se později nepotvrdila, ale v době, kdy jsem na tom nebyla psychicky nejlépe mě velmi uklidnil, vše dopodrobna vysvětlil a já jsem měla pocit, že s ním nemohu "prohrát"...děkuji, že takový, jaký je.......

Pan doktor je naprosto uzasny clovek. Velice prijemny, mily a ochotny. Naprosto do detailu vysvetli celkovy postup pri lecbe, tak aby bylo pacience vse srozumitelne. Vdecim mu za MOC, za me zdravi a nezbyva mi, nez vrele doporucit! Pacientka Hanka

Výborný lékař s klidným přístupem a nadhledem tam, kde bych ho nečekala. Díky němu jsem šla na sál před velkou operací klidnější, protože to byl právě on, kdo mě přišel uklidnit a položit mi ruku na rameno ještě před sálem. Operace dopadla dobřee a společně s paní docentkou Robovou jim oboum vděčím za záchranu života.

Pana doktora znám léta a je výborný, šikovný a odborník. a bohužel proto i velice vytížený. Před lety přivedl na svět mého syna a dodnes je mým gynekologem.

Š

Ráda bych potvrdila všechny + pana doktora Marka Pluty. Je velice hodný, vstřícný, citlivý... Je to opravdový odborník na svém místě. Když jsem se probudila po narkóze po operaci, kterou vedl právě tento vynikající lékař a ucítila jsem příjemný hlad a ruku na rameni, byla jsem dojatá, že vše dopadlo dobře a je u mě někdo, komu 100% věřím, a kdo mě dokáže uklidnit, podpořit a lidským a laskavým způsobem podpořit. Velice si ho vážím. A až jednou budu rodit, doufám, že bude mít službu!!! :-))). Nedokážu si představit, že by mé miminko přivedl na svět někdo jiný, než právě PAN doktor MAREK PLUTA. Vážím si jeho práce...

Pan dr.Pluta je zřejmě vynikající lékař a chová se pěkně ke svým pacientkám, které ho pravidelně navštěvují. Bohužel já toto nemohu potvrdit. Na gyn.ambulanci v nemocnici Motol se tento pán choval velice arogantně a neochotně. Přijela jsem v sobotu večer s krvácením v 6 týdnu těhotenství a otázka proč jsem dorazila a nejdu v po ke svému obvodnímu gynekologovi, mi přišla velice zvláštní a neprofesionální. Sice nemám zdrav.vzdělání, ale myslím, že v těchto případech není na co čekat.

Díky panu doktorovi mám zdravou krásnou holčičku. Je to výborný doktor, gynekolog, porodník. Je pohodový a dokáže velmi dobře jednat s ženamy i s jejich psyché. můžu ho doporučit nejen po profesní stránce, ale i po stránce lidské.