V Úvalu 1/84, Praha
Gynekologicko-porodnická klinika, Fakultní nemocnice v Motole (mapa)

mohu jen potvrdit slova chvály na pana doktora..... i mně velmi pomohl, i když naštěstí "jen" psychicky, ocitla jsem se u něj s nepříliš dobrou diagnózou, která se později nepotvrdila, ale v době, kdy jsem na tom nebyla psychicky nejlépe mě velmi uklidnil, vše dopodrobna vysvětlil a já jsem měla pocit, že s ním nemohu "prohrát"...děkuji, že takový, jaký je.......

Pan doktor je naprosto uzasny clovek. Velice prijemny, mily a ochotny. Naprosto do detailu vysvetli celkovy postup pri lecbe, tak aby bylo pacience vse srozumitelne. Vdecim mu za MOC, za me zdravi a nezbyva mi, nez vrele doporucit! Pacientka Hanka

Výborný lékař s klidným přístupem a nadhledem tam, kde bych ho nečekala. Díky němu jsem šla na sál před velkou operací klidnější, protože to byl právě on, kdo mě přišel uklidnit a položit mi ruku na rameno ještě před sálem. Operace dopadla dobřee a společně s paní docentkou Robovou jim oboum vděčím za záchranu života.

Pana doktora znám léta a je výborný, šikovný a odborník. a bohužel proto i velice vytížený. Před lety přivedl na svět mého syna a dodnes je mým gynekologem.

Š

Ráda bych potvrdila všechny + pana doktora Marka Pluty. Je velice hodný, vstřícný, citlivý... Je to opravdový odborník na svém místě. Když jsem se probudila po narkóze po operaci, kterou vedl právě tento vynikající lékař a ucítila jsem příjemný hlad a ruku na rameni, byla jsem dojatá, že vše dopadlo dobře a je u mě někdo, komu 100% věřím, a kdo mě dokáže uklidnit, podpořit a lidským a laskavým způsobem podpořit. Velice si ho vážím. A až jednou budu rodit, doufám, že bude mít službu!!! :-))). Nedokážu si představit, že by mé miminko přivedl na svět někdo jiný, než právě PAN doktor MAREK PLUTA. Vážím si jeho práce...

Pan dr.Pluta je zřejmě vynikající lékař a chová se pěkně ke svým pacientkám, které ho pravidelně navštěvují. Bohužel já toto nemohu potvrdit. Na gyn.ambulanci v nemocnici Motol se tento pán choval velice arogantně a neochotně. Přijela jsem v sobotu večer s krvácením v 6 týdnu těhotenství a otázka proč jsem dorazila a nejdu v po ke svému obvodnímu gynekologovi, mi přišla velice zvláštní a neprofesionální. Sice nemám zdrav.vzdělání, ale myslím, že v těchto případech není na co čekat.

Díky panu doktorovi mám zdravou krásnou holčičku. Je to výborný doktor, gynekolog, porodník. Je pohodový a dokáže velmi dobře jednat s ženamy i s jejich psyché. můžu ho doporučit nejen po profesní stránce, ale i po stránce lidské.

Je skvělý! Vždy ochotný, vstřícný, příjemný s velmi empatickým přístupem k pacientce. Nemohla jsem zvolit lépe. Veronika Rybáčková

Je to nejlepší gynekolog a odbornik ve sve profesi jakoho jsem kdy zazila.Jsem s nim velmi spokojena.Jineho uz bych nechtela.